لژیون ابرقهرمانان توسط برایان مایکل بندیس به جهان دی سی بازخواهند گشت

لژیون ابرقهرمانان، گروهی ابرقهرمانی متعلق به قرن ۳۱ است که درست همانند جامعه عدالت آمریکا برای مدت ها در جهان دی سی حضور نداشتند. در طی چند هفته اخیر، برایان مایکل بندیس تصاویری با حضور لژیون ابرقهرمانان و چند شخصیت دیگر، با هشتگ DCMillennium منتشر می کرد و خبر از یک رونمایی بزرگ در چنین روزی را می داد. اما حالا رسماً می دانیم که این نویسنده‌ی بزرگ قرار است آینده‌ی دنیای دی سی را از نو بنویسد و لژیون ابرقهرمانان را به جهان دی سی بازگرداند!

عنوان Millennium یک پیش درآمد و روایتگر یک هزاره از دنیای دی سی خواهد بود.

عنوان Legion of Super-Heroes: Millennium، در دو قسمت و به صورت ماهیانه منتشر خواهد شد و نه تنها لژیون ابرقهرمانان، بلکه شخصیت های دیگری از آینده‌ی دنیای دی سی را نیز باز خواهد گرداند. این عنوان، داستانِ دختری است که ناگهان به جاودانگی دست می یابد و به چند آینده‌ی مختلف از جهان دی سی سفر می کند و در آخر، به لژیون ابرقهرمانان می رسد که خود به یک سریِ دنباله دار، به نویسندگی برایان مایکل بندیس و طراحی رایان سوک، از این گروه ختم خواهد شد. کمیک Legion of Super-Heroes: Millennium میزبان طراحان بزرگی چون جیم لی، آندریا سورنتینو و هنرمندانی دیگر خواهد بود.

Legion of Super-Heroes: Millennium

همانطور که پیش تر اشاره شد، داستان این عنوان از جایی شروع می شود که پروتاگونیست اصلی، که دختری آشنا برای هواداران دی سی می باشد، به طور اتفاقی به جاودانگی خود پی می برد. در حالی که او یاد می گیرد چگونه از عهده‌ی قدرت های خود بر بیاید، دلیل برگزیده شدن خود را می فهمد و این اودیسه‌ی ۱۰۰۰ ساله‌اش تمام تایم لاین های آینده‌ی جهان دی سی را برای اولین بار به یکدیگر متصل خواهد کرد. او در طول راه خود با قهرمانانی از آینده ملاقات خواهد کرد که داستانِ هر کدام توسط طراحانی نامدار و محبوب به تصویر کشیده خواهد شد.

اولین قسمت از این عنوان، نسخه‌ای از سوپرگرل در آینده را نشان خواهد داد که جیم لی طراح آن خواهد بود. بعد از آن نیز Batman Beyond به طراحی داستین ناین، Kamandi به طراحی آندریا سورنتینو و Tommy Tomorrow به طراحی آندره لیما آرائومو حضور خواهند داشت. در قسمت دوم نیز شاهد حضور بوستر گلد به طراحی نیکولا اسکات، OMAC به طراحی جیم چانگ، داستانی خارج از دنیای دی سی به طراحی جف دکل و در آخر لژیون ابرقهرمانان به طراحی رایان سوک خواهیم بود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
آرمان.صفا
آرمان.صفا

والا آدم یه بی نظمی شدیدی بهش دست می ده این اخبار رو می شنوه
الان لژیون و انجمن عدالت جفتشون قراره ماه سپتامبر برگردن
پس تکلیف ساعت قیامت چی میشه. اون قراره چه تاثیری بذاره وقتی جفت این گروه ها دارن بر می گردن
اگه همون ماهی دوبار هم منتشر شده بود الان انقد بی برنامگی تو برنامه دی سی نبود

ارشیا بشیری

ساعت قیامت دیگه نقشش توی دنیای دی سی عوض شده، ساعت قیامت در واقع منتشر شد تا توی این ۲ سال گذشته به دنیای دی سی جهت بده ولی الان دیگه ساعت قیامت در حال جهت دهی به دنیای دی سی نیست، چون دنیای دی سی قبل از ساعت قیامت جهت گیریش رو کرده و الان جهتش مشخصه؛ پس با این حساب، باید نقش محوری ساعت قیامت توی جهان دی سی عوض می شد، واسه همین اومدن تبدیلش کردن به Ending این سه سال زحمت دی سی بعد از تولدی دوباره، در واقع به زبان ساده، ساعت قیامت دیگه تاثیرش… مطالعه بیشتر »

آرمان.صفا
آرمان.صفا

کمیک ساعت قیامت توی بخش داستانی نوسان زیادی داشت شماره ی اولش خوب بود بعدش دوتا شماره ی ضعیف داد شماره ی ۴ تا هشت هم بین عالی و خوب بودند یهو شماره ی۹ ضعیف از آب در اومد و شماره ی ده که دوباره خوب شد. جانز هرجا از تخصص خودش خارج شده پرت و پلا نوشته ضمن اینکه اگه برای بازگشت کمدین توجیه قابل قبولی نیاره باز هم یه ضربه ی دیگه میخوره به کارش بگذریم که ذات شخصیت کمدین واچمن فرق داره با این داستان و اصلا به درد یه دنیای فانتزی مثل دی سی نمی خوره… مطالعه بیشتر »