رویداد عظیم مارول با عنوان تک قسمتی Annihilation: Scourge Alpha آغاز می شود

حدوداً در ماه گذشته شاهد انتشار تصویری از سوی انتشارات مارول بودیم که به یکی از بزرگ ترین رویدادهای این انتشارات، یعنی رویداد Annihilation اشاره داشت. اینکه آیا این تصویر مرموز خبر از ادامه‌ی این رویداد عظیم می دهد یا نشانه‌ای از رویدادی تازه است برای مدتی مشخص نبود، اما حال با قاطعیت می توان اعلام کرد که به زودی اخبار بزرگی از راه خواهند رسید. پیرامون همین اخبار، بنظر می رسد که انتشارات مارول درحال زمینه چینی برای این اتفاق می باشد و ماه نوامبر امسال قرار است شاهد همکاری برخی از نیرومند ترین ابرقهرمانان کیهانی جهان مارول باشیم که با یکدیگر خود را برای رویدادی بزرگ در ماه دسامبر آماده خواهند کرد.

انتشارات مارول رسماً از عنوان Annihialtion: Scourge Alpha رونمایی کرده و کاورهای آن را با هواداران به اشتراک گذاشته است. یکی از کاورها همان تصویری است که در ابتدا منتشر شد و بر روی کاور دیگر می توان شخصیت هایی چون نوا، سیلور سورفر، بتا ری بیل و چهار شگفت انگیز را مشاهده نمود. همچنین آن طور که از کاورِ منتشر شده هویدا است، بلستار و آنایهیلوس نیز، احتمالاً به عنوان شخصیت خبیث داستان حضور خواهند داشت. همان طور که پیش تر گفته شد، این کمیک تک قسمتی خود به اتفاقی بزرگ ختم می شود و اعلام شده است که در ادامه از برنامه‌ی اصلی انتشارات مارول در ماه دسامبر پرده برداری خواهد شد. نویسندگی این عنوان برعهده‌ی متیو روزنبرگ و طراحی آن نیز بر دوش خووانان رامیرز خواهد بود. در ادامه می توانید خلاصه‌ای که از داستان این عنوان منتشر شده است را مطالعه کنید:

Annihilation: Scourge Alpha

Annihilation: Scourge Alpha
نویسنده: متیو روزنبرگ
طراح: خووانان رامیرز
طراح کاور: خوزه ماریا کاسانوواس
طراح کاور واریانت اول: الکس گارنر
طراح کاور واریانت دوم: ران لیم
طراح کاور واریانت سوم: آریل اولیوتی

موجودی در منطقه‌ی منفی (Negative Zone) به پا می خیزد… موجودی که جهان مارول آمادگی رویارویی با آن را ندارد. آیا نوا قادر خواهد بود تا گروهی به اندازه‌ی کافی قدرتمند را گرد هم آورد تا جلوی این تهدید درحال رشد را بگیرد؟ یا آنکه دیگر برای متوقف کردن این نابودگر کهکشانی دیر شده است؟ برای بزرگ ترین قهرمانان هستی، نابودی (Annihilation) تنها آغاز داستان است…


طبق اعلام رسمی، هواداران در ماه نوامبر می توانند این کمیک تک قسمتی را تهیه کنند و همانگونه که انتشارات مارول وعده‌ی یک رویداد بزرگ را می دهد، از آن لذت ببرند.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments