تام کینگ از دلایل ۹ قسمتی شدن رویداد قهرمانان در بحران سخن گفت

طبق اخباری که چندی پیش توسط انتشارات دی سی اعلام شد، قرار است تعداد شماره های رویداد جدید دی سی یعنی کمیک قهرمانان در بحران (Heroes In Crisis) از ۷ قسمت به ۹ قسمت تغییر کند. دلیل این کار توسط انتشارات دی سی اعلام نشد اما ساعاتی پیش، تام کینگ، نویسنده‌ی این اثر، بالاخره علت این کار را در توئیت جدید خود توضیح داد.

این سوال رو خیلی ازم می پرسن؛ اینکه چی شد از اون مجموعه‌ی ۷ قسمتی اصلی مون همراه با ۲ قسمت ویژه (Specials) رسیدیم به ۹ قسمت. دلیل تصمیم ما (در اصل من) این بود که اینطوری بهتر جواب میده اگه بیایم اون قسمت های ویژه رو هم شماره گذاری کنیم و جزءِ اصلی ها حساب شون کنیم. بنابراین تعداد شماره ها با احتساب اون دوتا عنوان ویژه از ۷ تا تبدیل شد به ۹ تا. در اصل یه تغییر کوچیک توی شماره گذاریه، چیز خاصی نیست و تغییری هم توی داستان ایجاد نشده.

پس تام کینگ تنها با انجام اینکار می خواهد عناوین Specials  یا به اصطلاح تای-این های این رویداد را حذف کرده و آنها را به داستان اصلی ارجاع دهد.

عنوان قهرمانان در بحران، به رازِ قتلِ مرموز یکی از قهرمانان معروف دی سی در امن ترین مکان موجود در دنیای دی سی یعنی خلوتگاه (Sanctuary) خواهد پرداخت. خلوتگاه در حقیقت، مکانی امن و آرامش بخش است که توسط سه عضوِ گروه Trinity یعنی سوپرمن، بتمن و واندرومن برای قهرمانان ساخته شده تا بتوانند در آن برای مدتی از استرس و مشکلات دنیای ابرقهرمانی کناره گیری کنند و به آرامش روح و روان خود بپردازند.

این کمیک به نویسندگی تام کینگ همراه با طراحی های کِلِی مأن همین چهارشنبه در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) منتشر خواهد شد.

21 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments