زویی کراویتز برای ایفای نقش کت‌ومن در فیلم بتمن انتخاب شد

فیلم بتمن به لطف پتانسیل ها و کارگردان خوش نام خود، یکی از مورد انتظار ترین فیلم های کمیک بوکیِ پیش رو می باشد. با آن‌که عوامل فیلم مت ریوز با سکوتی نسبی درحال انجام کار های پیش از تولید هستند، مدتی می شود که شایعاتی بسیار از گزینه های مورد نظر برای ایفای نقش شخصیت های متعدد این فیلم درحال پخش شدن است. در پی شایعات و حدس و گمان های فراوان، ساعاتی پیش به‌صورت رسمی از بازیگر نقش سلینا کایل/کت‌ومن رونمایی شد.

به گزارش ددلاین، زویی کراویتز که سابقه‌ی بازی در فیلم X-Men: First Class را دارد به عنوان ایفاگر شخصیت کت‌ومن در فیلم بتمن برگزیده شده است. با این‌حال، او به رابرت پتینسون (بروس وین/بتمن)، جفری رایت (کمیسر گوردون) و جونا هیل (خبیثی نامشخص و تایید نشده) پیوست.

زویی کراویتز

همان‌طور که ذکر شد، کراویتز به لطف فیلم X-Men: First Class با آثار کمیک بوکیِ سینما به اندازه‌ی کافی آشنا می باشد. از دیگر هنرنمایی های او می توان فیلم هایی نظیر Mad Max: Fury Road و حتی صداپیشگی در نقش کت‌ومن در انیمیشن The LEGO Batman Movie اشاره کرد.

شخصیت کت‌ومن طی سالیان سال، توسط اشخاص مختلفی به سینما و تلویزیون راه یافت. بازیگران مختلف این شخصیت عبارت‌اند از جولی نیومار، لی مریوثر، ارثا کیت، میشل فایفر، ان هتوی، هلی بری و کمرون باکاندووا که هر کدام در یک دوره‌ی زمانی مشخص کت‌ومن را به هواداران سینما و تلویزیون معرفی نمودند.

زمان فعلی‌ای که برای اکران فیلم بتمن در نظر گرفته شده است، ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) می باشد. مت ریوز علاوه بر کارگردانی، نویسندگی این فیلم را نیز برعهده دارد. هم‌چنین تهیه کننده‌ی این فیلم دیلان کلارک می باشد.

13 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments