سریال دردویل توسط شبکه نتفلیکس کنسل شد

پس از شایعات فراوان، بالاخره سریال دردویل به صورت رسمی کنسل شد و شبکه‌ نتفلیکس با انتشار بیانیه‌ای، از تمام طرفداران بابت حمایت هایشان در طی این چند سال تشکر کرد.

شبکه نتفلیکس در بیانیه‌ی جدید خود عنوان کرد:

ما به فصل سوم و نهاییِ سریال دردویل بسیار افتخار می کنیم و اگر چه این موضوع برای هواداران بسیار دردناک است اما ما احساس کردیم که بهترین زمان برای بستن این پرونده‌، بستن آن در اوج است. ما از اریک اولسن، شو رانر این سریال و هم چنین از نویسندگان و کارکنان، و بازیگران شگفت انگیز این سریال از جمله چارلی کاکس در نقش دردویل تشکر می کنیم. و هم چنین از طرفداران متشکریم که در طی این چند سال ما را حمایت کردند. با اینکه این سریال به پایان رسیده است اما هنوز ۳ فصل هیجان انگیز از این سریال برای سال ها در سرویس باقی خواهد ماند. در حالی که شخصیت دردویل در پروژه های آینده‌ی مارول حضور پیدا می کند.

بر طبق گزارش های جدید، عنوان شده که رابطه نتفلیکس و مارول دچار تنش شده است. هم چنین به نظر می رسد علت کنسل شدن های پیاپیِ سریال های مارول/نتفلیکس، تفاوت های ساختاری به شمار می رود و در نتیجه‌ی این امر، دو کمپانی از رسیدن به توافق باز می مانند. به خصوص در مورد تعداد قسمت های هر فصل و بودجه‌ی عظیمی که هر دو کمپانی متحمل می شوند.

سریال دردویل توسط شبکه نتفلیکس کنسل شد

با این اوصاف باید دید که آینده‌ی دو سریال دیگر مارول و نتفلیکس، یعنی سریال های جسیکا جونز و پانیشر چطور رقم خواهد خورد.

6 نظرات
 1. spider می گوید

  نتفلیکس هم عقده ای بازی در میاره همین که فهمید دیزنی میخواد از این شخصیت ها تو سرویس استریمش استفاده کنه زد  همشونو کنسل کرد تا از دیزنی زهرچشم بگیره

  1. ارشیا بشیری می گوید

   خب واسه چی این همه خرج کنه و یه فصل دیگه بسازه، وقتی که میدونه مارول و دیزنی قراره بزنن تو سرش؟
   اتفاقاً این عقده ای بازی نیست، کار درست و منطقی همینه؛ هر کی جای نتفلیکس بود همین کار رو می کرد.
   کار مارول غلطه که الان تا استریم دیزنی ساخته شده، داره کاسه کوزه‌ی همه رو جمع می کنه می بره توی دیزنی.
   الان دیگه این سریال ها برن توی دیزنی مگه میشه چنین سریال های جدی و سنگینی که توی نتفلیکس از امثال دردویل و جسیکا جونز و لوک کیج ساخته شد، دید؟، مطمئناً همه شون خیلی ملایم تر میشن که مبادا بچه ۱۲ ساله هایی که استریم دیزنی می بینن خدایی نکرده زهره شون بترکه.
   ولی این سریال ها خیلی حیف شدن، مارول نباید اینکارو می کرد، اتفاقا اینکه چندتا سریال توی شبکه های مختلف داشته باشی خوبه، چون از نظر فضا و تم متفاوت از هم ساخته میشن و همین تنوع ایجاد می کنه.

   1. spider می گوید

    منظورم اینکه نتفلیکس میتونست فصل چهار رو بسازه و تو اون دردویل رو بکشه ( از داستان پایان روز ها هم استفاده کنه) ولی همینجوری کنسل کرد رفت  کلا سریال های مارولی نتفلیکس ارتباط کمی با MCU دارند و فقط تو بعضی از جملات به وقایع MCU اشاره میشه نتفلیکس میتونست با دفدرز ۲همه رو بکشه و بعد به دیزنی بده

    تازه من شنیدم که دیزنی نمیتونست این شخصیت ها رو نتفلیکس خارج کنه چون با نتفلیکس قرارداد داره پس نتفلیکس خیلی راحت می تونست به کارش ادامه بده ولی….

   2. Alireza می گوید

    چیزی که ترسناک شده کنسل شدن سریال‌های نتلفیکس از شخصیت‌های مارول نیست چون این موضوع در حد همان ناراحت کردن آنهایی هست که این سریال‌هارو دیدن تمام میشه موضوع غول شدن دیزنیه داره رقابت کاهش میده ار ان طرف داخل انیمیشن سازی پیکسار رو خرید از طرف دیگه آمد داخل سینما فاکس رو خرید طرفداراش هم روز به روز بیشتر میشن (تعداد بیننده‌های تریلر لایو اکشن شیر شاه و کاپیتان مارول )همه ما میدانیم که اگه رقابت کاهش پیدا کنه داخل فیلم سازی فقط میمونه فیلم‌های دیزنی که پرفروشن چون عامه پسندن و بعضی از ژانرها کم میشه و این کمپانی هم روز به روز گنده تر ان‌هایی هم که امیدوارن دیزنی کاری کنه کیفیت بیشتر شه امیدوار باشن .

 2. saeedporreza می گوید

  امروز روز بدیه فکر کنم 🙁

 3. Deadpool می گوید

  بدجور حالم گرفته شد وقتی خبر رو خوندم.دلیل کنسل شدنش هم واقعا اعصابمو خرد کرد.دیزنی از زمان فصل دوم لوک کیج با نتفلیکس سر تعداد اپیزودها اختلاف داشت میگفت باید ۱۰ تا اپیزود باشه.یکی نیست به دیزنی بگه چه ربطی به تو داره؟برو همون فیلما سطحیتو بساز بچه ها حال کنن.در ضمن آب پاکی هم ریختند گفتند هیچکدوم از سریالای کنسل شده نتفلیکس قرار نیست در سرویس استریم دیزنی ادامشون پخش بشه.

ارسال یک پاسخ