سریال اختصاصی نیک فیوری ساخته خواهد شد

«نیک فیوری» یکی از کاراکترهای شناخته شده و به لطف بازی «ساموئل ال. جکسون»، از شخصیت‌های محبوبِ دنیای سینمایی مارول بوده است. کسی که اعضای گروه انتقام جویان را برای اولین‌بار گرد هم آورد تا با «لوکی» و ارتش بزرگش مقابله کنند و تا به اینجا، در چندین و چند فیلم از سری فیلم‌های این دنیای سینمایی حضور داشته است. با همه‌ی این‌ها، مدتی می‌شود که حضور او آنچنان پررنگ نبوده است و آخرین باری هم که هواداران او (فیوریِ اصلی) را دیدند، چندین ثانیه بیشتر نبود. با این وجود، به تایید کمپانی مارول و شبکه‌ی دیزنی پلاس، این کاراکترِ پرطرفدار صاحب سریال اختصاصی خودش خواهد شد.

«کایل برداستریت»، از نویسندگان سریال Mr. Robot وظیفه‌ی ساخت این اثر را برعهده خواهد داشت. آخرین حضور کاراکتر نیک فیوری به فیلم اسپایدرمن: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) بازمی‌گردد. در این فیلم شاهد بودیم که تمام مدت، یک اسکرال جای او را گرفته است و فیوریِ اصلی جایی میان فضا در حال گذراندن تعطیلات می‌باشد. از همین روی، ممکن است سریال به این واقعه بپردازد و یا حتی امکان دارد گذشته‌ی این شخصیت را بررسی کند.

سریال اختصاصی نیک فیوری تایید شد

مدت بسیاری است که شایعاتی از ساخته شدن این سریال به گوش می‌رسید. پیش از این نیز گفته شده بود که یک سریال صوتی برای شبکه‌ی دیزنی پلاس ساخته می‌شود که ساموئل ال. جکسون نقش نیک فیوری را در آن ایفا خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این سریال در چه زمانی پخش می‌شود، اما مطمئناً تا قبل از پخش سه سریال اول مارول در شبکه‌ی دیزنی پلاس، ساخت آن کلید نخواهد خورد. انتظار می‌رود که در ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری در رابطه با این اثر به دست‌مان برسد.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments