سریال اختصاصی نیک فیوری ساخته خواهد شد

«نیک فیوری» یکی از کاراکترهای شناخته شده و به لطف بازی «ساموئل ال. جکسون»، از شخصیت‌های محبوبِ دنیای سینمایی مارول بوده است. کسی که اعضای گروه انتقام جویان را برای اولین‌بار گرد هم آورد تا با «لوکی» و ارتش بزرگش مقابله کنند و تا به اینجا، در چندین و چند فیلم از سری فیلم‌های این دنیای سینمایی حضور داشته است. با همه‌ی این‌ها، مدتی می‌شود که حضور او آنچنان پررنگ نبوده است و آخرین باری هم که هواداران او (فیوریِ اصلی) را دیدند، چندین ثانیه بیشتر نبود. با این وجود، به تایید کمپانی مارول و شبکه‌ی دیزنی پلاس، این کاراکترِ پرطرفدار صاحب سریال اختصاصی خودش خواهد شد.

«کایل برداستریت»، از نویسندگان سریال Mr. Robot وظیفه‌ی ساخت این اثر را برعهده خواهد داشت. آخرین حضور کاراکتر نیک فیوری به فیلم اسپایدرمن: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) بازمی‌گردد. در این فیلم شاهد بودیم که تمام مدت، یک اسکرال جای او را گرفته است و فیوریِ اصلی جایی میان فضا در حال گذراندن تعطیلات می‌باشد. از همین روی، ممکن است سریال به این واقعه بپردازد و یا حتی امکان دارد گذشته‌ی این شخصیت را بررسی کند.

سریال اختصاصی نیک فیوری تایید شد

مدت بسیاری است که شایعاتی از ساخته شدن این سریال به گوش می‌رسید. پیش از این نیز گفته شده بود که یک سریال صوتی برای شبکه‌ی دیزنی پلاس ساخته می‌شود که ساموئل ال. جکسون نقش نیک فیوری را در آن ایفا خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این سریال در چه زمانی پخش می‌شود، اما مطمئناً تا قبل از پخش سه سریال اول مارول در شبکه‌ی دیزنی پلاس، ساخت آن کلید نخواهد خورد. انتظار می‌رود که در ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری در رابطه با این اثر به دست‌مان برسد.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
A Comic Fan

خبر خوبیه
مارول نشون داده سریالاش در خیلی از مواقع از فیلم هاش هم بهتره امیدوارم موفق بشه

batman enemies

به نظرم لازم نیست برای همه ی شخصیت هایی که فیلم نساختند سریال بسازند ولی ای کاش برای بلک ویو به جای فیلم سریال و به جای سریال برای فالکون و سرباز زمستان فیلم می ساختند بهتر بود خیلی ممنون بابت پوشش خبر

امیرعلی قبادی

وقتی داشتم این خبرو میخوندم به این فکر میکردم که نیک فیوری هم یکی از اون شخصیت های جذابِ دنیای کمیک و سینما هستش. پتانسیل ساخت سریال رو داره.
کلا مارول چه علاقه ای به ساخت سریال از اعضای شیلد داره🙂
تشکر از اقای اسدی بابت پوشش خبر.