انتشارات مارول مینی سری جدیدی را از شخصیت اسپایدرمن معرفی کرد

شخصیت اسپایدرمن را می توان در کنار دیگر شخصیت های محبوب، از عناصر سودآور دنیای کمیک دانست. حجم عظیم انتشار کمیک های مرتبط با چنین شخصیت هایی کاملاً موضوع میزان سودآوری آن ها را اثبات می کند. اما چیزی که در کنار سوددهیِ شخصیت ها، می تواند سبب پیشرفت سلیقه و درک مخاطبان شود، نوآوری ها و استفاده از نویسندگان کاربلد در این عناوین است. اکنون پس از حضور چندین کمیک در حال انتشارِ مرتبط با شخصیت اسپایدرمن، عنوان جدیدی از این شخصیت با حضور جمعی از برترین نویسندگان فعلی دنیای کمیک معرفی شد.

این مینی سری جدید، The Amazing Spider-Man: Full Circle نام دارد و توسط تعدادی از بهترین نویسندگان سال های اخیر انتشارات مارول نوشته شده است.

در ادامه می توانید کاور و خلاصه‌ای رسمی از قسمت اول این مینی سری را مشاهده کنید:

The Amazing Spider-Man: Full Circle

The Amazing Spider-Man: Full Circle
نویسندگان: نیک اسپنسر، جاناتان هیکمن، جری دوگان، ال یویینگ، چیپ زدارسکی، کلی تامپسون و جیسون آرون
طراحان: کریس بچالو، کریس اسپروس، گرگ اسمالوود، مایکل آلرد، ریچل استات، والریو شیتی، کامرون استوارت و مارک بگلی
طراح کاور: راد ریس

فراخوانی از سوی شیلد، پیتر پارکر را به درون یک ماجراجویی به دور دنیا هدایت می کند و در این راه او را به طوری که سابقه نداشته است، محک می زند. آن هم ماجراجویی‌ای که در آن آینده‌ی تمام بشیریت در دستان عنکبوتی اوست! زندانیِ مرموزِ واقع در جعبه‌‌ی پولادین، که خزنده‌ی دیوار را به سمت جلو سوق می دهد کیست؟ نیک اسپنسر و تیمی پر ستاره از بزرگ ترین نویسندگان و طراحان انتشارات مارول، چالشی پیرامون خلق وحشیانه ترین، دیوانه وار ترین و نامرسوم ترین داستان تاریخ اسپایدرمن شگفت انگیز را آغار می کنند. با حضور شخصیت هایی مهمان به مانند نیک فیوری، ولورین و اسپایدر-همِ تماشایی!


نخستین شماره از این مینی سری، در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. همچنین از دیگر کمیک های در حال انتشار مرتبط با شخصیت اسپایدرمن می توان به عناوینی چون Friendly Neighborhood Spider-Man و Miles Morales: Spider-Man و Superior Spider-Man و Symbiote Spider-Man و همینطور سری Spider-Gwen اشاره کرد.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments