انتشارات مارول از سری جدید Defenders پرده برداری کرد

پس از انتشار تیزر-پوستر هایی تحت عنوان The Best Defense در هفته‌ی گذشته، همگی منتظر بودند که انتشارات مارول، بالاخره کمیک جدید گروه مدافعان (Defenders) را معرفی کند اما نکته جالب تر این بود که در واقع مارول ندای بازگشت کمیک های جدیدِ “تیم کلاسیک” گروه مدافعان را به گوش هواداران رساند. هم چنین انتشارات مارول از تیم خلاقِ این کمیک های جدید و عناوین آن پرده برداری کرد.

کمیک The Defenders: The Best Defense

این سری جدید همانطور که گفته شد تحت عنوان The Best Defense و در قالب ۵ کمیک وان شات (تک قسمتی) عرضه می شود. عنوان کمیک ها و افرادی که به عنوان تیم خلاق این سری مشغول به کار خواهند بود شامل؛ کمیک Immortal Hulk: The Best Defense به نویسندگی آل یوینگ و طراحی سیمون دی میو، کمیک Namor: The Best Defense به نویسندگی چیپ زدارسکی و طراحی کارلوس مگنو، کمیک Doctor Strange: The Best Defense توسط زوج نویسنده و طراح به نام های جری دوگان و گرگ اسمال وود، کمیک Silver Surfer: The Best Defense به قلم و طراحی جیسون لاتور و در آخر کمیک The Defenders: The Best Defense که قرار است دوباره تیم خلاق کمیک The Immortal Hulk یعنی آل یوینگ و جو بنت را در کنار هم جمع کند.

تیم کلاسیک مدافعان به رهبری دکتر استرنج باز خواهد گشت!

ایده‌ی گردآوری تیم کلاسیک مدافعان (شامل نیمور، دکتر استرنج، موج سوار نقره ای و هالک) به جای تیم جدید این گروه (شامل لوک کیج، جسیکا جونز، دردویل و مشت آهنین) در شماره ۹ کمیکِ جدیدِ انتقام جویان به نویسندگی جیسون آرون و در شماره ۷ کمیکِ جدیدِ The Immortal Hulk به نویسندگی خود شخص آل یوینگ به وقوع پیوست.

انتشار این کمیک های تک قسمتی به صورت ماهانه از ماه سپتامبر امسال آغاز خواهد شد.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments