سنگ‌های بی‌نهایت با رویداد جدید مارول بازخواهند گشت

در ماه ژوئن حماسه‌ی سنگ‌های بی‌نهایتِ انتشارات مارول با مجموعه‌ای از عناوین متفاوت تحت نام Infinite Destinies ادامه می‌یابد. این مجموعه در واقع شامل هشت عنوان سالیانه می‌باشد که در هر کدام خوانندگان با یک میزبان انسانیِ جدید برای این سنگ‌ها و روبرو شدن او با یک ابرقهرمانِ مطرحِ مارول، مواجه خواهند شد.

این رویداد در عنوان Iron Man Annual به نویسندگی جد مک‌کی آغاز می‌گردد. در این میان، نیک لو (ادیتور این رویداد) طی بیانیه‌ای عنوان کرد:

ما در طی چند سالِ گذشته موج خارق‌العاده‌ای از شخصیت‌های تازه رو داشتیم و رویداد Infinite Destinies هم قراره روی هشت نفر از اون‌ها تمرکز کنه. ما قراره که جنبه‌های جدیدی از این قهرمان‌ها و ویلن‌ها رو در طی یک ماجراجویی به همراه شخصیت‌های اصلی‌مون در مارول مورد کندوکاو قرار بدیم.

همچنین جد مک‌کی نیز افزود:

سنگ‌های بی‌نهایت خونه‌های جدید پیدا کردن، البته از نوع انسانی‌اش! رویداد Infinite Destinies قسمت بعدی از داستان سنگ‌های بی‌نهایت و افرادی که باهاشون متصل شدن هستش؛ و البته ابرقدرت‌های موجود در دنیای مارول که به این بازیکن‌های قدرت‌مندِ جدید علاقه نشون می‌دن.

در کمیک Iron Man Annual، ماجرای تحقیق کردن تونی استارک درباره‌ی افرادی که مایلز مورالز را دزدیده‌اند، دنبال می‌شود. به هر حال، چیزی که او درباره‌ی ارزیاب (Assessor) و کوانتوم کشف می‌کند، نوید شوکه شدن این انتقام جوی زره‌ای را می‌دهد.

کمیک دوم از بین این مجموعه عناوین متعلق به شماره‌ی سالیانه‌ی سری اختصاصی کاپیتان آمریکا است. عنوان Captain America Annual توسط جری دوگان نوشته و به‌دست مارکو کستیئلو طراحی می‌شود. کمیک مورد نظر، این دو هنرمند را با یکدیگر برای داستانی با محوریت میزبان جدید سنگ فضا همراه می‌کند؛ میزبانی تحت نام اٌورتایم (Overtime)!

Captain America Annual

جدا از تمامی اطلاعات پیشین، هر شماره‌ی سالیانه از این مجموعه، دارای بخشی تحت عنوان Super-Spy vs. Super-Spy می‌باشد. بخش نام‌برده شده در واقع بخشی است که داستان نیک فیوری (تحت عنوان مامورِ هیچ‌چیز) و فیل کولسن (تحت عنوان مامورِ مفسیتو) را دنبال می‌کند. بدین ترتیب، پس از مرگ فیل کولسن در رویداد امپراتوری مخفی (Secret Empire)، این داستان نخستین باری است که شاهد اتحاد دوباره بین نیک فیوری و مامور کولسن هستیم. همچنین چک‌لیستی از این رویداد به ثبت رسیده است که می‌توانید در بخش پایین آن را مطالعه کنید.

  • کمیک Iron Man Annual
  • کمیک Captain America Annual
  • کمیک Thor Annual
  • کمیک White Fox Black Cat Annual
  • کمیک Avengers Annual
  • کمیک Miles Morales: Spider-Man Annual
  • کمیک Guardians of the Galaxy Annual
  • کمیک Amazing Spider-Man Annual

در پایان، باری دیگر متذکر می‌شویم که بخش آغازین این رویداد طی عنوان Iron Man Annual در ماه ژوئن منتشر خواهد شد.

4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیرعلی قبادی

به به. ممنون بابت پوشش خبر اقای اسلامی. امیدوارم داستان خوبی باشه. این چند وقته اخیر سنگ های بینهایت خیلی رو مخ مارول رفته. خیلی روش داره مانور میده. راستی یه اسپم کوچیک هم میدم. خیلی عذر میخوام ولی ایا شما رویداد دث متال رو ترجمه میکنید؟چونکه همونطور که از اسمش پیداست فک کنم باید یه چیزی باشه تو مایه های ادامه رویداد متال. اگرم اشتباه میکنم که ادامه ی رویدامد متاله بهم بگید. به هرحال میخواستم بدونم دث متالو ترجمه میکنید یانه؟ممنون اگه جواب بدید. بازم بابت اسپم عذر میخوام. و در اخر تشکر میکنم از اقای اسلامی عزیز… مطالعه بیشتر »

علی آقا

مطمئنا ادامه‌ی همون متاله. ولی هنوز چیزی مشخص نیست و اول باید دید تا چه حد قراره ایونت بزرگی باشه.
تنها چیزی که واضحه اینه که تا قبل از اتمام ترجمه‌ی متال، قصد ترجمه‌ی این عنوان نداریم.

امیرعلی قبادی

خیلی ممنون از پاسخگوییتون علی اقا. راستی نمیخواین چیزی از پروژه ی نوروز ۹۹ لو بدین؟ 😉😉

علی آقا

واقعیتش من هم زیاد در جریان نیستم. فقط در همون حدی می‌دونم که شماها می‌دونید.