انتشارات مارول از شماره های پایانی سری شیلد پرده برداری کرد

طبق خبری که چندماه پیش منتشر شده بود مبنی بر اینکه قرار است جاناتان هیکمن به مارول بازگردد؛ اکنون انتشارات مارول اعلام کرده است که “جاناتان هیکمن” بازگشته است و برای مینی سریِ تحسین شدۀ شیلد (.S.H.I.E.L.D) برنامه دارد. چهار قسمت از این سری شش قسمتی در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود و مدتی بعد به دلایلی نامشخص به تعویق افتاد اما حالا قرار است که قسمت پنجم و ششم این سری که هواداران مدت هاست منتظر انتشار آن هستند به همراه یک وان شات به نام S.H.I.E.L.D.: The Rebirth و هم چنین چهار قسمت ابتدایی این سری با پرینت جدید، در ماه می ۲۰۱۸ به بازار عرضه شوند.

جاناتان هیکمن” در بیانیه ای نوشت:

خب، درسته، کسی با لیندبرگ کاری نداره، اما بدون شک جنایت قرن اینه که ما این همه مدت طراحی های فوق العاده‌ی “داستین ویور” رو به تأخیر انداختیم. قطعاً یک نفر باید به زندان بره و من خیالم راحته که اون من نیستم.

داستین ویور” افزود:

وقفه طولانی ای که میان سری شیلد افتاد، مثل احساس یک کار ناتمام مدام ذهنم رو آزار میداد. اما بالاخره مخاطب ها راضی و خوشحال خواهند بود. من از این کار مفتخر هستم و از اینکه بالاخره آخرین قسمت منتشر میشه هیجان دارم…

این هم تصاویری از دو قسمت پایانی سری شیلد به همراه تصویر جلد آن ها که به صورت پیش نمایش منتشر شده است:

بازگشت این سری قطعاً موجب خوشحالی هواداران خواهد بود زیرا یکی از برترین نوشته های “جاناتان هیکمن” و یکی از برترین عناوین موجود در مورد تاریخ یونیورس مارول است. شما هم چنین می توانید پیش درآمد این عنوان را در سایت کمیک اسکواد مطالعه کنید. (رمان گرافیکی شیلد – شماره ۰٫۵)

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments