صحبت های جالب جف جانز در مورد کمیک ساعت قیامت در کمیک کان ۲۰۱۷

جف جانز در پنل اختصاصی جهان دی سی: تولدی دوباره (DC Universe Rebirth) درمورد کمیک جدیدش یعنی ساعت قیامت (Doomsday Clock) صحبت کرد و توضیحات جالبی داد.

طبق گفته های جف جانز این داستان قهرمانان دنیای دی‌سی را به مبارزه با خشونت و بی رحمی دنیای نگهبانان (Watchmen) وا می دارد.

همانطور که میدانید جف جانز قبلا گفته بود که تنها دکتر منهتن می تواند زمان را به طور اساسی دست کاری کند و امید را به چالش بکشد و از این طریق هویتِ شخصی که با ریبوت دنیای دی سی بعد از فـلــش پوینت درگیر بوده را فاش کــند.

گفته شده که این داستان ۱۲ قسمت دارد و بعد از تمام اتفاقات Rebirth و Metal رخ می دهـد و در آن شاهد یک سـری تغییرات در شخصیت ها و فاش شدن یک سری مسائل خواهیم بود.

جف جانـز گـفته که او و گـری فرانک و برد اندرسون اغلب برای یک پانل حدود یک ساعت صحبت می کنند و هم چنین گفته که این کمیک با کارهایی که قبلا انجام داده کاملاً متفاوت خواهـد بود.

این نویسنده اشاره کرده که این داستان لحـظات بزرگ و مهمی دارد و به یکی از آنها هم اشاره کرد:

لحظه صحبت کــردن بــاهوش ترین انســان یک دنیا با باهوش ترین انسان دنیای دیگر!

جانز اعلام کرد که باهوش ترین انسان دنیای دی‌سی لکس لوثــر است. (و احتمالا دیگری آزیمـندیاس، یکی از شخصیت های دنیای نگهبانان، خواهد بود.)

هنگامی که از جف جانز سوال شد که نقش سوپرمن در این داستان چیست؛ او پاسخ داد که “سـوپـرمن خـود داستــان است” و هم چنین گفته که خوانندگان با اولین صفحه از اولین قسمـت سـاعت قیـامت متوجه می شوند که این داستان درباره چیست و نیز قول داده که او و فرانک بهترین داستانی که توانسته اند را خلق کرده اند.

اولین شماره از کمیک سـاعت قیـامت (Doomsday Clock) ماه نوامبر امســال و یک روز قبل از روز شکــرگـزاری منتشـر خواهد شد.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
پیگیری