عنوان تک قسمتی تازه‌ای از شخصیت هلبوی معرفی شد

کریسمس امسال برای هوادارانِ مخلوق ماندگار مایک میگنولا، یعنی هلبوی (Hellboy) بسیار لذت بخش و جهنمی خواهد بود! چرا که این هیولای دوست داشتنی قرار است باری دیگر با عنوانی جدید بازگردد و ماجرایی تازه را تقدیم طرفداران کند. در ادامه با این کمیک ویژه بیشتر آشنا خواهیم شد.

کمیک تک قسمتی Hellboy & The BPRD: The Seven Wives Club در تاریخ ۱۱ دسامبر سال جاری از انتشارات دارک هورس منتشر خواهد شد و دارای کاورهایی از میگنولا و آدام هیوز خواهد بود. میگنولا طی بیانیه‌ای در رابطه با این اثر عنوان کرد:

مردم دوره‌ی ویکتوریایی موقع فصل کریسمس داستان هایی از اشباح تعریف می کردن. شاید دیگه این روزها با شمع کتاب نخونیم، ولی شخصاً از یه داستان خوبِ ارواح توی زمان تعطیلات خوشم میاد. مخصوصاً اگه داخلش اجساد دزدیده شده، اشباح انتقام جو و طراحی های آدام هیوز وجود داشته باشه.

هیوز افزود:

من در حد مرگ برای همکاری دوباره با مایک [میگنولا] هیجان زده‌ام و مثل همیشه وقتی کسی بخواد برای بار دوم باهام همکاری کنه متحیر هستم. این یکی [داستان] خیلی ترسناکه، فقط توی روزِ روشن طراحیش می کنم!

در ادامه می توانید در کنار کاور این اثر، خلاصه‌ای از داستان آن را نیز مشاهده کنید.

Hellboy & the BPRD: The Seven Wives Club

Hellboy & the BPRD: The Seven Wives Club
نویسنده و طراح کاور واریانت: مایک میگنولا
طراح و طراح کاور: آدام هیوز

داستانی از خالق افسانه‌ایِ هلبوی، مایک میگنولا و به طراحی هنرمندی تحسین شده به نام آدام هیوز. در این افسانه پردازی شبح‌وار، هلبوی خود را در حالی می یابد که باید به دختر جوانی اهل ساوانا که روحش در معرض خطر است کمک برساند. اما همه چیز طبق معمول اشتباه پیش می رود. همه چیز از بد به بدتر می رسد. چرا که این مدرسه‌ی پزشکیِ متروکه میزبان قتلی قدیمی و خبیثانه بوده است.


همان طور که پیش تر گفته شد، این کمیک تک قسمتی در تاریخ ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) منتشر می شود.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments