لیگ عدالت تاریک با کمپانی جی. جی. آبرامز به سینما و تلویزیون خواهد آمد

گروه لیگ عدالت تاریک (Justice League Dark) از گروه های نسبتاً جدیدتر دنیای دی سی می باشد که با سرعت فوق‌العاده‌ای به محبوبیت رسید. محبوبیت این گروه و علاقه‌ی طرفداران نسبت به اعضایش آن‌قدری زیاد بوده که دی سی و کمپانی برادران وارنر طی چند سال اخیر چندین بار سعی در ساخت آثاری بر اساس داستان های آن داشته‌اند. اکنون گویا با وجود جی. جی. آبرامز و کمپانی او، یعنی Bad Robot، به‌زودی شاهد حضور این گروه در عرصه‌ی سینما و تلویزیون خواهیم بود.

طبق گفته‌ی ددلاین، کمپانی برادران وارنر به همراه کمپانی Bad Robot مشغول تولید پروژه های متعددی هستند. در میان این پروژه ها نیز نام گروه لیگ عدالت تاریک موجود است و گویا سازندگان هر دو فرمت سریالی و سینمایی را برای آن ها در نظر گرفته‌اند. به همین سبب هانا مینگلا (رئیس بخش سینمایی کمپانی Bad Robot) و بن استفنسون (رئیس بخش تلویزیونی کمپانی Bad Robot) به زودی با نویسندگانی که پتانسیل کار در این پروژه را دارند، ملاقات خواهند کرد. این ملاقات ها در جهت آن است که مشخص شود کدام شخصیت های ذکر شده می بایست پروژه‌ی اختصاصی خود را داشته باشند. اما چیزی که الان نمایان است تنها به مشخص نبودن این پروژه ها و همین‌طور نقش نداشتن مستقیم آبرامز در کارگردانیِ آن ها خلاصه می شود.

لیگ عدالت تاریک

گروه لیگ عدالت تاریک نخستین بار طی دوران The New 52 توسط پیتر میلیگان خلق شد. اعضای این گروه که از برخی شخصیت های بخش تاریک‌ترِ دی سی تشکیل شده‌اند، همواره با قدرت های فراطبیعی خود در برابر شیاطین و تهدید های جادویی دنیای دی سی مبارزه می کنند. از افراد گروه لیگ عدالت تاریک نیز می توان به جان کنستانتین، مادام زانادو، سوامپ ثینگ، ددمن، زاتانا و تعدادی دیگر اشاره داشت.

همچنین سال ۲۰۱۷ اثری انیمیشنی بر مبنای این گروه تولید شد که شخصیت بتمن نیز در آن حضور داشت. اما پیش‌تر، گیرمو دل‌تورو، کارگردان معروف و صاحب سبک سینما، برای کارگردانی لایو اکشن سینمایی این گروه معرفی شده بود، چنانچه که آن پروژه نیز به‌صورت بی‌سر و صدا کنسل شد.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Amirv77
Amirv77

این فیلم به راحتی میتونه برگ برنده دی سی باشه برای ساختن یه فیلم متفاوت توی بازار فیلم های ابر قهرمانی اشباع شده که خود ما هم گاها داریم خسته میشیم.از تم و لور غنی بخش جادویی دی سی که به ورتیگو وصل میشه گرفته تا کاریزمای فوق العاده کنستانتین و زاتانا و تم نیمه وحشت و بزرگسالانه تر.نمیتونم صبر کنم برای شنیدن خبر های بیشتر

jonah hex
jonah hex

تعامل این شخصیتا تو موقعیته های مختلف جالبه مخصوصا Zatanna ,Constantine تو سینما که جایه خود داره !

آرش مرادی

سلام
چند وقتیه که به دلیل مشغله های شخصی و کاری، قادر به فعالیتی در سایت اسکواد نبوده ام

و امروز ناگریزم که به رسم حفظ حرمت و احترام خدمت نویسندگان و کاربران این سایت، توقف مختصر فعالیتی که در اسکواد داشتم رو اعلام کنم

با احترام؛ آرش مرادی
مورخ ۸ بهمن ۹۸

Spider Goblin
Spider Goblin

سلام کاربر جدیدم امیدوارم مفید باشم