لیگ عدالت تاریک با کمپانی جی. جی. آبرامز به تلویزیون خواهد آمد [به‌روزرسانی]

گروه لیگ عدالت تاریک (Justice League Dark) از گروه‌های نسبتاً جدیدتر دنیای دی سی می‌باشد که با سرعت فوق‌العاده‌ای به محبوبیت رسید. محبوبیت این گروه و علاقه‌ی طرفداران نسبت به اعضایش آن‌قدری زیاد بوده که دی سی و کمپانی برادران وارنر طی چند سال اخیر چندین بار سعی در ساخت آثاری بر اساس داستان‌های آن داشته‌اند. اکنون گویا با وجود جی. جی. آبرامز و کمپانی او، یعنی Bad Robot، به‌زودی شاهد حضور این گروه در عرصه‌ی تلویزیون خواهیم بود.

طبق گفته‌ی ددلاین، کمپانی برادران وارنر به همراه کمپانی Bad Robot مشغول تولید پروژه‌های متعددی هستند. در میان این پروژه‌ها نیز نام گروه لیگ عدالت تاریک موجود است و گویا سازندگان هر دو فرمت سریالی و سینمایی را برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند. به همین سبب هانا مینگلا (رئیس بخش سینمایی کمپانی Bad Robot) و بن استفنسون (رئیس بخش تلویزیونی کمپانی Bad Robot) به زودی با نویسندگانی که پتانسیل کار در این پروژه را دارند، ملاقات خواهند کرد. این ملاقات‌ها در جهت آن است که مشخص شود کدام شخصیت‌های ذکر شده می‌بایست پروژه‌ی اختصاصی خود را داشته باشند. اما چیزی که الان نمایان است، تنها به مشخص نبودن این پروژه‌ها و همین‌طور نقش نداشتن مستقیم آبرامز در کارگردانیِ آن‌ها خلاصه می‌شود.

لیگ عدالت تاریک

گروه لیگ عدالت تاریک نخستین بار طی دوران The New 52 توسط پیتر میلیگان خلق شد. اعضای این گروه که از برخی شخصیت‌های بخش تاریک‌ترِ دی سی تشکیل شده‌اند، همواره با قدرت‌های فراطبیعی خود در برابر شیاطین و تهدید‌های جادویی دنیای دی سی مبارزه می‌کنند. از افراد گروه لیگ عدالت تاریک نیز می‌توان به جان کنستانتین، مادام زانادو، سوامپ ثینگ، ددمن، زاتانا و تعدادی دیگر اشاره داشت. همچنین سال ۲۰۱۷ اثری انیمیشنی بر مبنای این گروه تولید شد که شخصیت بتمن نیز در آن حضور داشت. اما پیش‌تر، گیرمو دل‌تورو، کارگردان معروف و صاحب سبک سینما، برای کارگردانی لایو اکشن سینمایی این گروه معرفی شده بود، چنانچه که آن پروژه نیز به‌صورت بی‌سر و صدا کنسل شد.


به‌روزرسانی:

رسماً تایید شد که وارنر مدیا سفارش ساخت سه اثر تلویزیونی را به کمپانی Bad Robot داده است. جی. جی. آبرامز و همسرش نیز در هرکدام از این سه پروژه به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی مشغول به‌کار خواهند شد. اما بخش مهم این خبر برای طرفداران دنیای کمیک آن است که سریال لیگ عدالت تاریک نیز یکی از این سه پروژه می‌باشد. همین‌طور دو سریال دیگر نیز Overlook و Duster نام دارند. Overlook ساخته‌ای انشعابی از فیلم The Shining و در سبک درام می‌باشد که قرار است طی ۱۰ قسمت به قصه‌های ناگفته و وحشتناک از معروف‌ترین هتلِ تسخیرشده در دنیای داستان‌های آمریکایی بپردازد. در موازات آن، سریال Duster اثری اریجینال می‌باشد.

22 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments