استودیو مارول از پروژه های تلویزیونی جدید خود رونمایی کرد

چند وقتی می شود که اخباری مبنی بر ساخت چند سریال جدید بر اساس شخصیت های انتشارات مارول به گوش می رسد. سریال هایی که شاید بتوانند جای خالی عناوین مارول/نتفلیکس را برای مخاطبان پر کنند. مارول نیز چندی پیش از سه سریال جدید رونمایی کرد تا مجموعه‌ی سریال های پیش روی‌اش را گسترده تر کند؛ سه سریالی که قرار است در شبکه‌ی اختصاصی +Disney پخش شوند و به باقی سریال های مارول در این شبکه (همچون Loki و Scarlet Witch) بپیوندند.

اولین سریال بر اساس شخصیت هاکای ساخته خواهد شد و کلینت بارتون را به دنیای تلویزیون خواهد آورد. هم چنین جرمی رنر برای ایفای نقش خود باز خواهد گشت. هر چند او تنها کماندار این سریال نخواهد بود. به نقل از منابع معتبر، این سریال قرار است داستان آموزش کیت بیشاپ توسط کلینت بارتون را روایت کند. یک ماجراجویی سرگرم کننده که کیت بیشاپ را به هاکای بعدی دنیای سینما تبدیل می کند و به کلینت بارتون اجازه‌ی بازنشستگی می دهد. این سریال کوتاه ما را با شخصیت کیت بیشاپ همراه خواهد کرد و راه او را برای حضور در دنیای سینمایی مارول هموار می سازد.

کیت بیشاپ

دو سریال دیگر مارول Marvel’s Hero Project و Marvel’s 616 نام دارند که آثاری غیر داستانی و مستند گونه محسوب می شوند. این سریال ها قرار است نقش سازندگان، هواداران و شخصیت های کمپانی مارول را در میراث و سابقه‌ی تاریخی این کمپانی بررسی کنند. در ادامه خلاصه‌ی داستان این دو سریال را مشاهده می کنید.

سریال Marvel’s Hero Project به بررسی زندگی چند قهرمان جوان می پردازد که تغییراتی قابل تحسین و مثبتی را در جامعه‌ی خودشان ایجاد کرده‌اند. این جوانانِ الهام بخش، که زندگی خود را وقف مهربانی و فداکاری کرده‌اند، قرار است از سوی مارول به عنوان ابرقهرمانان واقعی تشویق شوند. سریال بعدی مارول که با نام تولیدی Marvel’s 616 معرفی شده است، یک سریال متفاوت در ژانر مستند است که نگاهی خواهد داشت به رابطه‌ی میان میراث پر بار داستان های مارول، شخصیت ها، هنرمندان و دنیای واقعی. در واقع قرار است که هر کدام از این مستند ها نگاهی به تاثیرات الهام بخش فرهنگی، تاریخی و اجتماعی داستان های مارول داشته باشند. جالب است بدانید که عدد ۶۱۶ اشاره‌ای است به تفاوت میان داستان های اصلی دنیای مارول و دیگر داستان هایی که در یونیورس های مجزا جریان دارند. اشاره به این عدد در خود داستان ها نیز دیده شده و هم چنین می توان اشاراتی به این عدد را در انیمیشن Into the Spider-Verse هم مشاهده کرد.

شبکه‌ی اختصاصی +Disney که از ماه نوامبر شروع به کار خواهد کرد و در دسترس قرار خواهد گرفت، شامل مجموعه‌ای از فیلم ها و سریال های پرطرفدار و محبوب از شرکت ها و کمپانی های بزرگ خواهد بود.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments