مالتی‌ ورس تاریک پذیرای رویداد Blackest Night خواهد بود

به جرئت می توان گفت رویداد هایی که جف جانز در طول دوره‌ی فعالیت خود برای انتشارات دی سی خلق کرده است، همواره از محبوب ترین رویداد های تاریخ این انتشارات محسوب می شوند. یکی از این رویداد ها که به هیچ عنوان نمی توان از تاثیرات اصلی و جانبی آن چشم پوشی کرد، رویداد Blackest Night می باشد. حال پس از گذشت حدود ۱۰ سال از انتشار این رویداد، انتشارات دی سی قصد دارد فرصتی را به طرفداران در جهت احیای خاطرات قدیمی‌شان بدهد. به همین سبب این انتشارات رسماً از عنوان Tales From The Dark Multiverse: Blackest Night رونمایی کرد.

همانطور که مدتی پیش مشخص شده بود، عناوینی که تحت نام Tales From The Dark Multiverse ساخته و پرداخته می شوند، در واقع روایتی تک قسمتی از رویداد ها و کمیک های مختلف انتشارات دی سی در قالبی متفاوت از نسخه‌ی اصلی می باشند. اکنون اما انتشارات دی سی با وارد کردن نام بزرگی همچون Blackest Night در بین این عناوین، هواداران را بسیار هیجان زده کرده است. این عنوان جدید به نویسندگی تیم سیلی و طراحی کایل هاتز می باشد و همانگونه که انتظار می رود، سیلی قصد دارد دیدگاه و داستان خود را از این رویداد عظیم به نمایش بگذارد.

در ادامه می توانید کاور و خلاصه‌ی داستانی از این عنوان را نظاره کنید:

Tales From The Dark Multiverse: Blackest Night

Tales From The Dark Multiverse: Blackest Night
نویسنده: تیم سیلی
طراح: کایل هاتز
طراح کاور: لی ویکس

تیم سیلی و کایل هاتز (Swamp Thing: Roots of Terror) برای بازگو کردن داستان رویداد بزرگِ فانوس سبز که جهان دی سی را برای همیشه دگرگون کرد، با شخص لی ویکس همکاری می کنند. تنها اینبار فانوس های سیاه پیروز میدان می شوند! ۲۳ روز پس از این رویداد ویرانگر، سینسترو به عنوان فانوسی سفید و سیاه میان مرگ و زندگی گرفتار و اینگونه به عنوان آخرین امید جهان پدیدار می شود… The Limbo Lantern !

در میان دستوری مبنی بر نجات جهان و یا پایان دادن به زندگی‌اش، او به کمک بازماندگانی غیر محتمل نیاز پیدا خواهد کرد. داو، لوبو و مستر میراکل؛ همگی جان خود را برای دادن آخرین فرصت به جهان‌شان بر سر راه قرار می دهند!


همانطور که گفته شد، رویداد Blackest Night از بزرگ ترین رویداد های تاریخ انتشارات دی سی می باشد. طی این رویداد شخصیتی به نام نکرون که تجسمی از مرگ و پدید آورنده‌ی حلقه های قدرتی با رنگ سیاه می باشد، تمام تلاش خود را برای پاکسازی جهان از هرگونه نشانه‌ای از زندگی به کار می گیرد. در داستان سیلی و هاتز، سینسترو به شخصیتی تحت نام Limbo Lantern بدل می گردد. شخصیت Limbo Lantern را می توان حد وسط و ترکیبی میان فانوس های سیاه و سفید دانست.

این عنوان تک قسمتی ۴۸ صفحه را شامل می شود و در تاریخ ۱۳ نوامبر (۱۲ آبان) می توانیم شاهد انتشارش باشیم.

8 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments