اسکات اسنایدر اطلاعات تازه‌ای از سری لیگ عدالت منتشر کرد

اسکات اسنایدر، نویسنده‌ی توانمند و محبوب عناوین بزرگی چون سری بتمن New 52 و خون آشام آمریکایی، از سال پیش کار بر روی سری لیگ عدالت را شروع کرد. کمیکی که با نویسندگی او توانست نه تنها به یکی از مهم ترین عناوین در حال انتشار دی سی، بلکه به یکی از بهترین های آن نیز بدل گردد. اثری که چه از نظر کیفیت و چه از نظر میزان فروش برای انتشارات دی سی یک برگ برنده محسوب می شود.

اسنایدر نیز دو ماه پیش طی مصاحبه با ComicPOP اطلاعات تازه‌ای از این عنوان، و عناوین دیگر خود، منتشر کرد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به خلاصه‌ی این اطلاعات و آنچه که اسنایدر با رسانه ها در میان گذاشته است.

در ابتدا اسنایدر به تحسین جورج خیمنز که از طراحان سری لیگ عدالت به شمار می رود پرداخت و اعلام کرد که رابطه‌ی نزدیکی با او دارد و احتمالاً در آینده دوباره با او همکاری خواهد کرد. اسنایدر ضمن تشکر از گرنت موریسون، اعلام کرد که او در نوشتن سری لیگ عدالت، به او یاری رسانده است و همچنین به او پیشنهاد داده است که در آن سوی Source Wall جهان مارول را قرار دهد.

اسنایدر سری لیگ عدالت را، نامه‌ی عاشقانه‌ی خود به انتشارات دی سی معرفی کرد و افزود که احتمالاً تا مدت ها نتواند چیزی به این عظمت خلق کند؛ این مسئله، اهمیت این سری را چه در نزد نویسنده و چه در نزد مخاطبین روشن می سازد. او همچنین افزود که در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی، این سری به همان داستانی بازخواهد گشت که در قسمت اول آغاز شد. یعنی نابودی جهان و نقش مارشن منهانتر در آن که زمینه ساز آرک Totality شد. سری لیگ عدالت طبق گفته های او در زمستان سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ پایان خواهد یافت و با هواداران خداحافظی خواهد کرد.

اسکات اسنایدر همچنین از حضور شخصیت هاکمن در برنامه هایش برای شخصیت بتمنی که می خندد خبر داد. در آخر، اسنایدر اعلام کرد که تابستان امسال از چند پروژه‌ی مستقل خود رونمایی خواهد کرد، احتمال می رود یکی از این پروژه ها همان همکاری مشترک اسنایدر و فرانچسکو فرانکویلا باشد، البته هنوز مشخص نیست که پروژه‌ی مستقل او و فرانکویلا متعلق به کدام انتشارات است، اما با توجه به سابقه‌ی همکاری اسنایدر با انتشارات ورتیگو، این انتشارات از گزینه های اصلی او خواهد بود. همچنین امکان دارد از دنباله‌ی کمیک تحسین شده‌ی Wytches نیز خبرهایی به گوش برسد.

قسمت بعدی سری لیگ عدالت که شماره‌ی ۲۵ این سری محسوب می شود، با رویداد Year of the Villain در ارتباط خواهد بود و در تاریخ ۵ ژوئن سال جاری منتشر خواهد شد.
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments