مصاحبه جدید ززی بیتز پیرامون فیلم جوکر

فیلم اختصاصی شخصیت جوکر با بازی واکین فینیکس و کارگردانی تاد فیلیپس را می توان یکی از مورد انتظار ترین فیلم های کمیکی سال ۲۰۱۹ دانست؛ فیلمی که با تیم بازیگری بسیار خوب خود در موقعیتی عالی برای تبدیل شدن به یکی از برترین آثار کمیکی سینما قرار دارد.

واکین فینیکس، تحت فشار شرایط فیلمبرداری قرار داشته است.

اما به تازگی خانم ززی بیتز، یکی از بازیگران این فیلم، در مصاحبه‌ی جدید خود از بازنویسی فیلمنامه‌ی این اثر در هنگام ریشوت های آن خبر داد و هم چنین فیلمنامه‌ی آن را عالی خطاب کرد. در کنار تمامی این ها، این بازیگر افزود که به علت کاهش وزن واکین فینیکس مجبور بوده‌اند که مستقیماً بعد از پایان فیلمبرداری، کار خود را بر روی ریشوت ها آغاز کنند.

جوکر

با توجه به صحبت های ززی بیتز، می توان یکی از دلایل تغییر فیلمنامه در ریشوت ها را لو رفتن بخش عظیمی از سکانس های فیلم توسط خبرنگاران و هم چنین دیگر رسانه ها دانست، مسئله‌ای که شدیداً در هنگام فیلمبرداری این فیلم به چشم می آمد و چندین بار شاهد شکایت تاد فیلیپس و دیگر عوامل از وضعیت موجود بوده‌ایم.

در پایان بنا بر اعلام قبلی کمپانی برادران وارنر، انتظار می رود که این فیلم در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۱۲ مهر ۱۳۹۸ اکران شود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Alireza
Alireza

با ان عکس‌ها فقط میشد چیزهای جزئی از فیلم حدس زد، مثله اینکه جوکر قبلش آدم افسرده و شکست خورده‌ای که اینها هم اگه فیلنامه عالی باشه، به گفته ایشان داستان اصلی  رو لو نمیده. اگه این فیلم فیلمه عالی‌ای بشه میشه گفت بتمن تنها قهرمانیه که ویلن بدون ان باز میدرخشه و میشه راحت گفت بتمن بهترین دشمن‌هارو داره….

SAEED
SAEED

به نظرم این یک فیلم کاملا سولو هست و هیچ ربطی به دنیای دیسی نداره و نخواهد داشت.فیلمنامه مطمئنا اینقدر قوی و جذاب بوده که کمپانی وارنراجازه ساخت همچین فیلمی رو داده.

آقا جاتون خالی دیشب فیلم Split 2016 رو دیدم البته قبلش نشکن رو دیده بودم ولی خواستم بگم جیمز مک آووی هم میتونست واسه نقش جوکر خوب باشه خیلی بازیشو دوست داشتم.

به امید موفقیت فیلم شخصیت مورد علاقم 🙂

علی زراعت

این فیلم می ترکونه و خودش و آکوآمن و واندرومن دو می تونن دیسی رو رستگار کنم همه با هم. من کلا به جز همون دور اول که از آرایشش لو رفت دیگه عکس یا پیدئو ازش ندیدم و بهتر که ندیدم. بتون هم نصیحت می کنم تریلر ها فیلم جوکر و تریلر بعدی اونجرز رو نبینید و بقیع فیلم ها رو. ما که آخر باید وایسیم تا بلوری پس چه فایده دیدن تریلر وقتی در هر صورت میبینیمشون.

SAEED
SAEED

علی جان تریلر خوب دیدن داره مثل تریلر دوم جنگ بینهایت.نه داستانو لو داد و البته درجه هایپ رو رسوند به ۱۰۰

ولی برعکس تریلرهایی داشتیم داستان فیلم رو لو میدادن و غیره

Deadpool
Deadpool

خیلی منتظرشم امیدوارم فیلم درجه یکی بشه ولی دو تا مسئله هست آدم رو دچار شک و تردید میکنه اولی جدا شدن ناگهانی اسکورسیزی از عوامل فیلم در اواسط فیلمبرداری و دو اینکه تاد فیلیپس تا حالا فقط کمدی ساخته.فیلم جدی نساخته.کارنامش هم فراز و نشیب زیاد داره.به هر حال امیدوارم نگرانی هام اشتباه باشه