مصاحبه جدید ززی بیتز پیرامون فیلم جوکر

فیلم اختصاصی شخصیت جوکر با بازی واکین فینیکس و کارگردانی تاد فیلیپس را می توان یکی از مورد انتظار ترین فیلم های کمیکی سال ۲۰۱۹ دانست؛ فیلمی که با تیم بازیگری بسیار خوب خود در موقعیتی عالی برای تبدیل شدن به یکی از برترین آثار کمیکی سینما قرار دارد.

واکین فینیکس، تحت فشار شرایط فیلمبرداری قرار داشته است.

اما به تازگی خانم ززی بیتز، یکی از بازیگران این فیلم، در مصاحبه‌ی جدید خود از بازنویسی فیلمنامه‌ی این اثر در هنگام ریشوت های آن خبر داد و هم چنین فیلمنامه‌ی آن را عالی خطاب کرد. در کنار تمامی این ها، این بازیگر افزود که به علت کاهش وزن واکین فینیکس مجبور بوده‌اند که مستقیماً بعد از پایان فیلمبرداری، کار خود را بر روی ریشوت ها آغاز کنند.

جوکر

با توجه به صحبت های ززی بیتز، می توان یکی از دلایل تغییر فیلمنامه در ریشوت ها را لو رفتن بخش عظیمی از سکانس های فیلم توسط خبرنگاران و هم چنین دیگر رسانه ها دانست، مسئله‌ای که شدیداً در هنگام فیلمبرداری این فیلم به چشم می آمد و چندین بار شاهد شکایت تاد فیلیپس و دیگر عوامل از وضعیت موجود بوده‌ایم.

در پایان بنا بر اعلام قبلی کمپانی برادران وارنر، انتظار می رود که این فیلم در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۱۲ مهر ۱۳۹۸ اکران شود.

5 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments