بازی جدید Wolverine معرفی شد

رویداد پلی‌استیشن شوکیس، برای هواداران کمپانی سونی پر از شگفتی و رونمایی‌های ویژه بود. از قسمت جدید بازی God of War گرفته تا بازی Ghostwire Tokyo. اما یکی از این رونمایی‌ها خاص‌تر و البته غیرمنتظره‌تر از بقیه به‌نظر می‌رسید و آن هم بازی اختصاصی Wolverine بود.

استودیوی اینسامنیاک، که تجربه‌‌ی لذت‌بخش Marvel’s Spider-Man را به هواداران هدیه داد، وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده دارد. بازی Wolverine به‌صورت اختصاصی برای کنسول PS5 عرضه می‌شود.

بازی جدید Wolverine معرفی شد

رایان اشنایدر، از عوامل استودیوی اینسومنیاک در رابطه با این بازی گفت:

حالا بذارید در مورد رونمایی‌ای حرف بزنیم که احتمالاً انتظارش رو نداشتید: بازی Marvel’s Wolverine. موقعی که مشغول کار روی قسمت اول Marvel’s Spider-Man بودیم، لحظه‌هایی بود که همه‌ی ما -یعنی استودیوی اینسومنیاک، کمپانی سونی و مارول- ایده‌هامون رو برای آینده و چیزی که بعد از قهرمان تارافکن قرار بود انجام بدیم، به اشتراک می‌ذاشتیم. حتی از زمان مکالمه‌های اولیه‌مون هم اسم ولورین دائماً به‌عنوان کاراکتری که دوست داریم با هم روش کار کنیم، به زبون آورده می‌شد. یکی دو سال بعد مشغول ارائه‌ی ایده‌ی خودمون از جهش‌‌یافته‌ی آدامنتیومی به سونی و مارول بودیم. از اونجایی که تیزر بازی رو تماشا کردید، می‌تونیم تایید کنیم که اون ارائه موفق بوده.

اشنایدر اعلام کرد که «برایان هورتون» و «کامرون کریستین» کارگردانان این بازی خواهند بود. این دو پیش از این بر روی بازی Spider-Man: Miles Morales کار کرده‌اند. بازی Wolverine هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد اما اشنایدر اعلام کرد که سازندگان این اثر در حال تلاش برای ساخت داستانی احساسی و یک گیم‌پلی هیجان‌انگیز هستند.

طبق برخی شایعات در صورت موفقیت‌آمیز بودن عملکرد این بازی، شاهد بازی‌های بیشتری از کاراکترهای افراد ایکس خواهیم بود. همچنین انتظار می‌رود که استودیو اینسامنیاک در آینده به سراغ شخصیت‌های بیشتری از جهان مارول برود.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments