میانگین نمرات فصل دوم سریال پانیشر – The Punisher

فرانک کسل/پانیشر با بازی جان برنثال، پس از حضور درخشانش در فصل دوم سریال دردویل، تمام طرفداران مارول/نتفلیکس را برای تماشای سریال اختصاصی خود مشتاق کرد. سرانجام اولین فصلِ سریال پانیشر، نوامبرِ سال ۲۰۱۷ توسط شبکه نتفلیکس پخش شد. این فصل با وجود اینکه در نزد منتقدین، واکنش های غالباً متوسطی دریافت کرد، اما توانست عمده‌ی طرفداران و بینندگان را راضی نگه دارد و آنان را برای فصل بعدی این سریال منتظر بگذارد.

حال که فصل دوم سریال پانیشر در شبکه نتفلیکس پخش شده، بیایید نگاهی به واکنش های منتقدین، درباره‌ فصل جدید این سریال داشته باشیم.

منتقد IndieWire:

آنچه باعث می شود فصلِ دوم پانیشر بسیار خوب عمل کند، این است که این فصل، کمتر به یک «فصل دوم» شباهت دارد و بیشتر به یک «فصل پنجم» شبیه است؛ یک داستان مستقل که در ماجراجویی‌ های فرانک کسل ریشه دارد.
۸.۳/۱۰

منتقد TVGuide.com:

اگر چه در این فصل، یک دشمن جدید حضور دارد، اما [این دشمن] ارزش آنچنانی ندارد که اشاره‌ای به او شود؛ و دلیل آن هم وجودِ تمامِ شباهت‌هایی‌ست که بین این ویلن و تمام افراد خشمگین دیگر دیده می شود. سریال پانیشر (همانطور که از آن انتظار می رفت) همچنان بواسطه‌ی رابطه‌ی مرکزی‌ِ بین فرانک و بیلی روسو تعریف می شود.
۷.۵/۱۰

منتقد Colider:

فصل دوم سریال پانیشر بسیار مفرح است. واقعاً خشن و فوق العاده سرگرم کننده. البته ممکن است سلیقه‌ی شما فرق داشته باشد؛ اما با این حال هیچ شکی وجود ندارد که این بار، پانیشر، گلوله‌ ها را جایگزین منطق کرده، تا این فصل، بیشتر از یک روایت معنادار، به یک سریال سرگرم کننده‌ی عادی تبدیل شود.
۶/۱۰

منتقد Vox.com:

به‌طور خلاصه، این فصل یک «مجموعه‌ی ترکیبی» است. صحنه های اکشن همچنان عالی هستند، همانطور که خودِ پانیشر با بازیِ جان برنثال عالی است. اما به نظر می‌ رسد که در این میان، اشتباهی در کارِ نویسندگان رخ داده باشد؛ این اشتباه، حتی شامل تحول جدیدی در زندگی فرانک است که ماجراهای او را دچار تغییر می کند. هنوز خطوط داستانی‌ای در این سریال وجود دارد که بهتر بود در فصل اول گنجانده می شد.
۵/۱۰

منتقد RogerEbert.com:

برنثال نقش کسل را بازی می کند؛ فردی که احساس می کند محکوم شده تا یک چرخه‌ی وحشی گریِ ثابت را بارها و بارها تکرار کند؛ این موضوع نشان می دهد که [پانیشر] تنها در انجام یک کار [مشخص] مهارت دارد، و متاسفانه این مسئله در مورد فصل دوم نیز صادق است: یعنی سریالی تکراری، بی‌روح، که نمی خواهد بپذیرد توانایی ارائه‌ی داستانِ جدیدی را ندارد.
۴/۱۰
۶.۳

Marvel's The Punisher - Season 2

  • Metacritic ۵.۸
  • Rotten Tomatoes ۶.۸
منبع Metacritic
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments