میانگین نمرات و نقد های بازی اسپایدرمن منتشر شد!

بالاخره نقد ها و امتیازاتِ بازی مورد انتظار و محبوب اسپایدرمن منتشر شد و تحسین منتقدین را برانگیخت. اکنون وقت آن رسیده تا به امتیاز نهایی این بازی و واکنش های منتقدان نگاهی بیاندازیم.

منتقد Game Informer:

شور و هیجان به طور مداوم، دقیقاً از بیرون بازی تا آخرین فریم بخش داستانی به بازیکن منتقل می شود که این موضوع مثل یک شوک مستقیماً به مخاطب وارد شده و چیزی را افشا می کند که صبر کردن برای ساخت ادامه‌ی این بازی را تقریباً غیر ممکن می سازد.

۹.۵/۱۰

منتقد Gamespot:

کم و کاستی های جزئی در ساخت یک بازی با توجه به این موضوع که بازی مورد نظر، حس یک تفسیر معتبر از یک شخصیت دوست داشتنی را القا می کند، باعث می شود چیزی از دستاورد های اینسامنیاک گیمز در ارائه‌ی این اثر کم نشود. احساسِ زنده بودن در تجسم اسپایدی و استفاده کردن از قابلیت های او، حیرت انگیز است و وقت صرف کردن برای شناخت بیشتر شخصیت های اصلی، حتی با وجود طنز و گزافه گویی های قهرمان داستان، کمک می کند که قلب و روح بازی بهتر درک شود.
قبلاً هم شاهد بازی های جهان باز از شخصیت اسپایدرمن بوده ایم، اما هیچ کدام تا این حد درگیر کننده و با هویت نبودند، هیچ کدام به اکتشاف و انجام عدالت در محدوده‌ی این عناصر عظیم در جهان نپرداختند. اینسامنیاک یک تجربه برتر از اسپایدرمن را به نمایش گذاشت که تاثیر ماندگاری را بر جای می گذارد؛ تاثیری که شما را حتی بعد از به نمایش در آمدن تیتراژ پایانی، برای یک تاب خوردن دیگر در شهر نیویورک مشتاق تر می کند.

۹/۱۰

منتقد IGN:

بازی جهان بازِ این شخصیت خزنده‌ی روی دیوارها، به طور کامل، آن احساسِ لحظاتِ هیجان انگیزِ مبارزاتِ بخش داستانی را القا نمی کند؛ اما پایه و اساسی که برای این بازی طراحی شده است، بدون شک یکی از خارق العاده ترین ها و تماشایی ترین هاست.

۸.۷/۱۰

۸.۷
از ۱۱۲ نقد!

Marvel's Spider-Man For PS4

  • Metacritic ۸.۷
منبع Metacritic
19 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments