مینی‌سری The Green Lantern با عنوان Blackstars ادامه خواهد یافت

مینی‌سری The Green Lantern به نویسندگی گرنت موریسون از مینی‌سری‌های زیبای چند وقت اخیر می‌باشد که سبب به وقوع پیوستن تغییرات عظیمی در دنیای هل جوردن و سپاه فانوس سبز شده است. این عنوان جذاب در ماه اکتبر و با قسمت ۱۲ به پایان خواهد رسید؛ اما این پایان کار موریسون با فانوس سبز دوست‌داشتنی زمین نخواهد بود؛ چرا که پس از وقایع عظیم قسمت آخر این مینی‌سری، هل جوردن ماجرای خود را در مینی‌سری تازه‌ای با نام Green Lantern: Blackstars ادامه خواهد داد. در ادامه به بررسی اطلاعاتی خواهیم پرداخت که از این مینی‌سری منتشر شده است. توجه داشته باشید که ادامه‌ی این خبر ممکن است بخش‌های پایانی مینی‌سری The Green Lantern را لو دهد.

عنوان سه قسمتی Blackstars ادامه‌ای مستقیم بر مینی‌سری The Green Lantern خواهد بود و موریسون این بار با طراحی به نام زرمانیکو همکاری خواهد کرد. هر سه قسمت این سری دارای کاورهایی دنباله‌دار از لیام شارپ می‌باشند و قسمت اول آن شامل یک کاور واریانت از دریک رابرتسون است. پیش از این گفته شده بود که در قسمت آخر مینی‌سری The Green Lantern شاهد اتفاقی عظیم خواهیم بود که تمام دنیای دی‌سی را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. آن طور که بنظر می‌رسد، حدس و گمان‌ها تا حدودی درست بوده‌اند و قرار است شاهد نابودی سپاه فانوس سبز باشیم؛ که در نتیجه باعث می‌شود Blackstars به هدف خود، یعنی تسخیر کهکشان بپردازند.

Green Lantern: Blackstars

گرنت موریسون در این رابطه بیانیه‌ای منتشر کرده است که به شرح زیر می‌باشد:

سیاره‌ی Oa کالبدیه که با شیاطین انتقام‌جو و Blackstars سنگفرش شده، یک حزب شیطانی از صلح و نظم کهکشانی که شامل اشخاصیه که تسلیم اراده‌ی شرورانه و/یا احتمالاً مذهبیِ فرمانروا Mu شدن تا کهکشان رو تسلیم عقاید خودشون بکنن. [هل] جوردن یکی از اشخاص برجسته‌ی Blackstars محسوب میشه. اون شخص اصلیه، هرچند خون‌آشام کهکشانی، کنتس بلزبث هم اون رو در Blackstars همراهی می‌کنه. جوردن از اون دست آدم‌هاییه که در هر موقعیتی خودش رو بالا می‌کشه، پس طبیعیه که در این جهان موازی هم بلک‌استارِ بزرگی باشه.

البته بنظر می‌رسد که حتی این مینی‌سری ۳ قسمتی نیز پایان داستان نخواهد بود و کمیک Green Lantern: Blackstars پیش‌ زمینه‌ای برای عنوانی عظیم‌تر از فانوس سبز در سال ۲۰۲۰ به حساب می‌آید. قسمت اول مینی‌سری Green Lantern: Blackstars در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments