نام واقعی جوکر در کمیک بتمن: شوالیه سفید اعلام شد

نویسنده و طراح کمیک بوک مورد انتظار بتمن: شوالیه سفید (Batman: White Knight)، یعنی آقای شان مورفی، به سال ها انتظار برای نام واقعی جوکر، یکی از برترین شخصیت های خبیث دنیای کمیک، با ارسال پیامی از روی حساب توئیتر خود پایان داد.

در کمیک شوالیه سفید قرار است نام واقعی جوکر، “جک نِپیِر” (Jack Napier) باشد!!!

این نام فقط مختص جوکر در کمیک بوک بتمن: شوالیه سفید است و هویت جوکر دنیای اصلیِ دی سی هنوز نامعلوم است و به نظر نمیرسد که قرار باشد هویت جوکر دنیای اصلی فاش شود.

این اسم ریشه در فیلم مستقل بتمن محصول سال ۱۹۸۹ با کارگردانی تیم برتون دارد که اسم جوکر در آن فیلم با بازیگری جک نیکلسون، “جک نِپیر” بود.

طبق اعلام انتشارات دی سی، موضوع کمیک بوک بتمن: شوالیه سفید از این قرار است:

در این داستان، نقش شخصیت ها عوض می شود و ما جوکر را این بار به عنوان یک شخصیت عاقل می بینیم که کسی را نمی کشد، دست به انجام کارهای دیوانه وار نمی زند و به عبارتی با جوکری سر و کار داریم که رفتارش مثل یک انسان عادی است و در طرف دیگر، به جای بتمن همیشگی که محافظ گاتهام و سپری برای معصومان تلقی می شود، این بار شاهد بتمنی خواهیم بود که بلای جان گاتهام است و به جای شخصیت های تبهکار، به کابوس انسان های معمولی تبدیل شده است.

شماره نخست کمیک بوک بتمن: شوالیه سفید که در مجموع قرار است ۸ شماره داشته باشد، در روز چهارشنبه ۴ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

10 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments