نام و تاریخ اکران فیلم مستقل جوکر مشخص شد

بالاخره کمپانی برادران وارنر و DC Films، تاریخ اکران و عنوان رسمی فیلم اوریجین جوکر را مشخص کردند؛ به نظر میرسد که فیلم مذکور زودتر از انتظارات بروی سینماها اکران شود.

واکین فینیکس در نقش جوکر

طبق اخبار رسمی، فیلم اوریجین جوکر با بازی واکین فینیکس و کارگردانی و نویسندگی تاد فیلیپس قرار است در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مورخ ۱۲ مهر ۱۳۹۸) اکران شود که این تاریخ دقیقاً یک ماه قبل تر از اکران فیلم واندرومن ۱۹۸۴ خواهد بود و این فیلم را به سومین فیلم از مجموعه اکران های دی سی/وارنر در سال ۲۰۱۹ تبدیل می کند.

نام این فیلم بدون هیچ گونه پسوند یا پیشوندی خواهد بود؛ حتی از پیشوند معروف The در نام جوکر صرف نظر شده است و قرار است تنها با نام Joker عرضه شود. فیلم جوکر، طبق گزارشات قبلی، قرار است بروی اوریجین جوکر به صورت پر رنگ تری تمرکز کند و روایت جدیدی را برای او رقم بزند. البته این فیلم از جهان سینمایی دی سی (DCEU) مستقل بوده و در دنیای دیگری روایت می شود.

احتمال انتشار اخبار جدید از فیلم مستقل جوکر در نمایشگاه SDCC2018

بودجه ساخت این فیلم ۵۵ میلیون دلار خواهد بود و تولید و فیلمبرداری آن ۱۳ ماه قبل از اکران فیلم یعنی در ماه سپتامبر سال جاری انجام می شود. طبق زمزمه های به گوش رسیده، احتمال انتشار اخبار جدید از این فیلم در نمایشگاه کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ از جانب عوامل دی سی و وارنر بسیار بالاست و باید منتظر خبر های بیشتری از این فیلم باشیم.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments