نخستین تریلر سریال سوامپ ثینگ منتشر شد

پس از گذشت مدت زمانی بسیار از خلق شخصیت سوامپ ثینگ و گسترش آن توسط تعداد زیادی از بزرگان عرصه‌ی کمیک، و همچنین ساخت اقتباس هایی ناخوشایند، سرانجام با تاسیس شبکه‌ی دی سی یونیورس ساخت سریالی بر اساس این شخصیت مهم ممکن شد.

چندی پیش، تیزر کوتاهی از این اقتباس منتشر شد و اکنون سازندگان با انتشار تریلر رسمی و تمرکز بر روی فضای غالب سریال، طرفداران را بیش از پیش با تم تاریک و ترسناک ساخته‌ی خود آشنا کردند و سبب اشتیاق بیشتر آن ها شده‌اند.

هم اکنون می توانید نخستین تریلر این سریال را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

این سریال با تهیه کنندگی جیمز وان از تاریخ ۳۱ می (۱۰ خرداد ۱۳۹۸) از شبکه‌ی دی سی یونیورس پخش خواهد شد.

8 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
We hoped for Superman and got the Bat

دیسی یونیورس عالی داره کار می کنه. تایتانز که عالی بود فقط یکم نیمه تمام بود. دوم پاترول که هم فان بود و در مجموع خیلی خوب بود الان هم swamp thing رو داره عالی می سازه. یه سریال اختصاصی بتمن یا مثلاً بتمن بیاند بسازن خیلی خوب میشه. هرچی که به دنیا بتمن ربط داشته باشه همون تایتانز هم هرجا که به بتمن ربط داشت بهترین جاهاش بود. استارگرل رو که نمی‌شناسم درست حسابی ولی حیفه از بتمن نمی سازند. چون خیلی خوب دارک می سازن بتمن هم خوراکش همین سبکه. از نظرم سریال بتمن با تم دیسی یونیورس… مطالعه بیشتر »

امیررضا شکری

زک اسنایدر؟؟؟؟

بعد از شاهکارش توی bvs هنوزم ازش تعریف می کنید؟؟؟؟؟

ALI

بله زک اسنایدر

شما ها نفهمیدین که میخواد با دنیای DC چیکار کنه انقدر بهش گیر دادین تا وارنر انداختش بیرون و مارو هم از فیلم های عالیش محروم کردین

bvs هم یکی از بهترین فیلم های زندگیم هستش

آرمان صفا

فهمیدن نمیخواد همون دوتا پروژه ی آشغال فیلمی اولیش یعنی مرد پولادین و bvs کافی بود  برای گند زدن به شخصیت های دی سی. زک اسنایدر هم دلیل اخراجش فیلم های ضعیفی بود که ساخت. ربطی به هوادارای کمیک بوک نداشت. وارنر اگه گوشش به طرفدارای کمیک بوک بدهکار بود بعد همون مرد فولادین این آدم رو با اردنگی بیرونش می کرد. شما هم همین که bvs  رو داخل فیلم حساب می کنید لطف بزرگی در حق این استاد می کنید. شما یا همون علی زراعت حق دارید که طرفدار زک باشید. به کسی هم ربطی نداره. فقط هرجا میرید… مطالعه بیشتر »

امیررضا شکری

مگه  زک اسنایدر میدونه برنامه ریزی چیه؟؟ تو رو خدا یک چی بگید با عقل چور در بیاد.

حالا ما نفهمیدیم میخواد با دنیای دی سی چه کنه تو که فهمیدی توضیح بده برام.

من خودم دی سی فنم ولی دلیل نمیشه یک کاری رو که نه سر داری نه ته بگم کار عالی ایه.

bvs یکی از بهترین فیلم های زندگیته؟؟؟ لطفا بعد از توضیح دادن کاری که زک اسنایدر میخواست بکنه برام بگو دیگه چه فیلمایی دیدی.

Alireza

بنظرم بخش اخبار سینمایی تو سایت باید یکی باید به عهده بگیره وگرنه هر کی ببینه خبر یه سال پیش داخل صفحه نخسته سایت قرار داره حتما فکر می‌کنه این سایت کم فعالیت هست یا به قولی متروکه هست(حداقل داخل این بخش) . البته اخبار سینمایی داخل کانال تلگرامی دنبال میشه اما خوب آنجا نمیشه در مورد موضوع حرف زد و همینکه آن مطلب هم خیلی خلاصه هست…

Alireza

ممنونم بخاطر پاسختون. بله خب شما درست میگید ..البته من فکر میکنم این بخش با اخبار سینمایی ادغام بشه چیز جالبتری بشه و همینکه هنوزم تریلر یه سال پیش نمیتونه صفحه اول باشه(بلآخره تا الآن تریلرها زیادی آمده) برای شروع گذاشتن تریلرها جدید الآن میتوانید تریلر انیمیشن سوپرمن : مرد آینده رو پوششش بدید.