نخستین تریلر سریال WandaVision منتشر شد

اگر تا پیش از زمان فعلی، طرفدارانِ دنیای سینمایی مارول به آثاری همچون نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) لقب «متفاوت و نو» را اعطا می‌کردند، حال در این مسئله، قرار است تا با اثری فراتر از همه‌ی آن‌ها روبرو شوند که نامش وانداویژن (WandaVision) می‌باشد. به همین سبب، اولین تریلر این سریال منتشر شده است تا پس از مدتی، سکوتِ دنیای سینمایی مارول را در هم بشکند و باری دیگر آن را به میدان رقابت بیاورد.

شاید تعدادی افراد تا پیش از انتشار نخستین تریلر این مینی‌سریال، گمان می‌کردند که نوع تعاریف پیرامون آن، تنها یک‌سری تبلیغاتِ رندوم برای جذب مخاطبانی است که معتقد بوده‌اند جهان سینمایی مارول به سمت و سوی تکرار درحال حرکت می‌باشد، اما حداقل تا جایی که تریلر به ما نشان می‌دهد، آن تبلیغات می‌توانند صحت داشته باشند.

هم اکنون می‌توانید نخستین تریلر این سریال را در کانال آپارات کمیک اسکواد تماشا کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

در این تریلر کوتاه دیدیم که «ویژن» و «واندا» در زمانی ناآشکار مشغول سپری کردن زندگیِ سیتکامی، سیاه و سفید و شاد خود هستند. تا آنکه همسایه‌های خود را به منزل‌شان دعوت می‌کنند، و با سیلی از پرسش‌های آنان پیرامون گذشته مواجه می‌شوند، و در این لحظه است که همه‌چیز دیگر فرق می‌کند و رنگ و رویی حقیقی‌تر به خود می‌گیرد.

ویژن: واندا و ویژن… ما یه زوج خوب نیستیم؟

هرچند که تریلر، تنها دو شخصیت اصلی خود را به ما نشان نمی‌دهد، بلکه در آن شاهد «تیونا پاریس» در نقش «مونیکا رمبیو» هستیم. حتی طرفداران در قسمتی از تریلر، می‌توانند تا لباس کلاسیک شخصیت ویژن را تماشا کنند. در ادامه می‌توانید پوستری که از این سریال منتشر شده است را مشاهده نمایید.

اولین پوستر سریال وانداویژن منتشر شد

همان‌طور که قابل مشاهده می‌باشد، پوستر این سریال نیز حرف‌هایی برای گفتن در خودش دارد. اگر دقت کنیم این پوستر به دو بخش مجزا تبدیل شده است؛ بخش مرکزی که حالت آثارِ سیتکام دهه‌ی ۵۰ میلادی را در خودش دارد، و بخش‌های مدرن‌تری که یادآور بحران هویتی این دو شخصیت می‌باشند.

با آنکه شبکه‌ی دیزنی پلاس تاریخ انتشار سریال WandaVision را مشخص نکرده است، اما تایید نموده که این تاریخ هرچه که باشد، پیش از شروع پخش سریال Falcon and Winter Soldier رقم می‌خورد و به نوعی نخستین سریال مارول در این سرویس خواهد بود. از بازیگران این سریال، می‌توان به «الیزابت اولسن»، «پائول بتانی»، «رندال پارک»، «کت دنینگز» و تیونا پاریس اشاره کرد.

10 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments