نوروز ۱۳۹۹ مبارک!

به نام خالق زیبایی‌ها

سال ۹۸! سال مشغله‌ها و شگون‌بختی‌های فراوانی بود. از سیل و زلزله و ملخ گرفته تا جنگ و آتش‌سوزی و پاندمی که هر کدام به ما یادآور شدند چه قدر در این دنیا به یکدیگر و زمین‌مان وابسته‌ایم، اما هر روز که می‌گذرد تنفر بیشتری نسبت به یکدیگر و زندگی‌مان نشان می‌‌دهیم.

با این حال، خوشبختانه عمری باقی ماند و تیم کمیک اسکواد در سال گذشته با وجود تمام مشغله‌ها و بدشانسی‌هایی که داشت توانست تا به امروز، یعنی نوروز ۱۳۹۹ در خدمت شما عزیزان باشد. امسال سومین نوروزی است که در کنارتان هستیم و قصد داریم به‌خاطر این مناسبت از برنامه‌های ویژه‌ای رونمایی کنیم و نوید آثار ارزشمندی را در عید پیشِ رو بدهیم.

در کنار آثار شاخصی که قرار است در نوروز ۱۳۹۹ آن‌ها را منتشر کنیم، این بار، مقالات جذابی هم منتشر خواهند شد تا در این دوران سختِ قرنطینه بتوانیم بیشتر از پیش، اسباب سرگرمی شما را فراهم کنیم. ضمن اینکه با شروع سال جدید مفتخریم تا خبر آغاز فاز بعدی‌ کمیک اسکواد را بدهیم که این آثار جدید به صورت تدریجی همگام با اتمام پروژه‌های ناتمام در طی بهار جاری به برنامه‌ی انتشار اضافه می‌شوند و ادامه می‌یابند.

سال نو مبارک!

از دوستان عزیزی که امسال در کنار ما نبودند و به دلایل مختلفی دور از ما به سر می‌بردند، کمال قدردانی و همدلی را داریم و امیدواریم پس از اتمام مشکلات هر چه سریع‌تر به جمع گرم‌مان در کمیک اسکواد بازگردند. یاد کردن و قدردانی از تمام کسانی که در سال ۹۸ زحمات زیادی برای کمیک اسکواد کشیده‌اند به حدیست که از توان این پست خارج است، اما از همه‌ی عزیزانی که در سال گذشته ما را یاری کردند متشکریم و امیدواریم در سال آینده، بیش از پیش به همکاری با آن‌ها ادامه دهیم و رشد این خانواده را مشاهده کنیم.

به عنوان کلام آخر، امیدواریم تمام عزیزانی که این متن را مطالعه می‌کنند، سال جدید را به منزله‌ی سالی در نظر بگیرند که باید در آن دگرگون شوند و تمام کدورت‌ها را کنار بگذارند تا با دیدی جدید و به دور از کلیشه‌های پیش و پا افتاده‌ی فرهنگ و کشورمان به زندگی نگاه کنند. شاید توفیقی شود و این دید و زندگیِ جدید برای ما سالی بهتر و به مراتب خوش‌تر را رقم بزند.

در سال ۱۳۹۹ همراهِ خانواده‌ی کمیک اسکواد باشید. نوروزتان مبارک!

14 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments