ازرا میلر فیلمنامه‌ جدیدی برای فیلم فلش خواهد نوشت!

مدتی پیش، اعلام شد که مراحل ساخت فیلم فلش از اواخر سال جاری میلادی دوباره از سر گرفته می شود؛ فیلمی که بار ها کارگردان های خود را از دست داده و با تاخیر های متعددی در مرحله تولید مواجه شده است. در حالی که هواداران، منتظر اولین فیلم اختصاصی این شخصیت می باشند، اما به نظر می آید امکان تاخیر دوباره در اکران این فیلم وجود دارد. چرا که ازرا میلر (بازیگر نقش فلش در دنیای سینمایی دی سی) شروط جدیدی را برای ایفای این نقش گذاشته است!

طبق گزارش منابع معتبر، این بازیگر قصد دارد فیلمنامه‌ی جدیدی را برای این فیلم بنویسد و اصرار دارد به طور حتمی از این فیلمنامه استفاده شود. هم چنین به نظر می رسد او از نسخه‌ی فعلی فیلمنامه راضی نمی باشد و خواهان یک فیلمنامه‌ی تاریک و جدی تر است، در غیر این صورت پروژه را ترک خواهد کرد.

گفته می شود که کمپانی برادران وارنر و دی سی موافقت کرده‌اند که این بازیگر، با کمک گرنت موریسون (از نویسندگان برجسته‌ی صنعت کمیک)، فیلمنامه‌ای جدید برای این فیلم بنویسد تا بتوانند بینش خود را به نمایش بگذارند. این فیلمنامه که احتمالاً نگارش آن تا اتمام هفته‌ی آتی به پایان می رسد، قرار است تاریک تر از فیلمنامه‌ای باشد که کارگردانان این فیلم، جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین، پیش تر برای آن نوشته‌اند.

ازرا میلر مدتی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که عوامل این فیلم می خواهند بهترین داستان ممکن برای فیلم نوشته شود و تا هنگامی که چنین امری ممکن نشود، ساخت این فیلم شروع نخواهد شد.

گرنت موریسون

اگر فیلمنامه‌ی ازرا میلر و گرنت موریسون مورد قبول مدیران کمپانی برادران وارنر واقع نشود، میلر از پروژه خارج خواهد شد و دیگر نقش فلش را بازی نخواهد کرد! هم چنین لازم به ذکر است که با توجه به سیاست های جدید کمپانی برادران وارنر، چندان دور از ذهن نیست که این فیلمنامه مورد استفاده قرار نگیرد؛ زیرا این کمپانی قصد دارد شخصیت هایش را به حال و هوای مخصوص شان در دنیای کمیک نزدیکتر کند و از تاریک کردن و جدی تر کردن بی دلیل فیلم ها بپرهیزد. سیاستی که با اکران فیلم آکوامن شروع شد و احتمالاً با اکران فیلم شزم ادامه می یابد.

البته نکته قابل توجه این است که قرارداد ازرا میلر با کمپانی برادران وارنر در ماه می منقضی خواهد شد و با وجود ریبوت شدن دنیای دی سی در فیلم های آینده، باید دید که آیا فیلمنامه‌ی او و گرنت موریسون مورد قبول واقع می شود یا برادران وارنر، او را از پروژه کنار می گذارند؟ در صورت نپذیرفتن فیلمنامه، ممکن است دیگر هیچ وقت ازرا میلر را در دنیای سینمایی دی سی نبینیم و وظیفه‌ی ایفای نقش شخصیت فلش به بازیگر جدیدی محول شود.

ازرا میلر در فیلم لیگ عدالت ایفاگر نقش فلش بود و در دو فیلم Suicide Squad و Batman V Superman حضور افتخاری داشت. این فیلم پیش از آن که جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین را در مقام کارگردان در اختیار داشته باشد، ست گراهام اسمیت و ریک فاموییوا و پیش از آن ها نیز فیل لرد و کریستوفر میلر را در اختیار داشت. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است.

6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Captain Steve Lover

https://screenrant.com/james-gunn-suicide-squad-total-reboot/amp/

تهیه کننده ی  سویساید اسکواد : این فیلم یک ریبوت کامل خواهد بود.

…..

شما رو نمیدونم بنظر من حرکت عاقلانه ای بود(اگر خوب بشه).

آرمان صفا

ریبوت احتمالا منظورش اینه ربطی به فیلم افتضاح قبلی نداره
مثه واندروومن که کفتن احتمالا ربطی به داستان قبلی نداره
داستان قبلی جوخه انقد آبکی و احمقانه بود که نمیشه اثری ساخت که به اون ربطی داشته باشه
 

Alireza

آخه یکی نیست بهش بگه آدم حسابی  تا به حال کمیک که نه حتی یه انیمیشن از فلش دیدی که دارک و خشن باشه بعد شروع کن به چرت وپرت گفتنت من حتی به مرد بودنش هم شک دارم  مردی که برای برابری ج*سی لباس زنونه میپوشه باید به عقلش شک کرد. اگه دوست داشتم بن افلک به خاطر پیر و چاق بودن از decuبره ۱۰۰برابر بیشتر دوست دارم ایشان رو اخراج کنند نمیدانم یه بازیگر چقدر میتوانه پررو باشه  که درخواست کنه فیلمنامه رو بنویسه امیدوارم شخصیت فلش رو رها کنه تا بلکه یه آدم شایسته بجاش بیاد .

عادل اسلامی

خب طبیعتاً نمی‌شه از الان حرفی زد در اینباره، اما یکم قضیه‌ی همکاری موریسون و میلر مشخص بود، با توجه به ملاقات‌هایی که این اواخر با هم داشتن. کاری به عدم تجربه‌ی کافی میلر ندارم ولی از یک نظر نمی‌شه به موریسون هم در این فرمت اطمینان داشت، تاریخ ثابت کرده همه‌ی کسایی که در دنیای کمیک کارشون فوق العادست اگه وارد جایی مثل سینما بشن ممکنه در حد انتظار نباشه کارشون.

امیدوارم هر اتفاقی می‌افته صرفاً یکم برنامه ریزی پشتش باشه.

E.N

من امیدوارم که وارنر قبول نکنه و ازرا میلر هم بره و بیخیال بشه و وارنر بیاد یک فیلم خوب و زیبا خارج از دنیای dceu با کادر و بازیگران جدید برای فلش بسازه، یعنی یا اینکارو انجام بدن و ریبوت کنن یا اینکه امیدوارم این فیلمنامه جدیدی که ازرا میلر و گرنت موریسون دارن روش کار میکنن واقعا بهتر باشه

Amirv77

کراس اور سریال فلش با ازرا میلر و اومدن موریسون و حداقل علاقه ای که نشون میده داره به فیلم باعث شده بود نظر منفی ام نسبت به میلر عوض بشه تا حدی و امیدوار شده بودم که شاید برنامه درست حسابی داشته باشن که… 😐 این دنیای سینمایی دی سی نفرین شده!