از اپیزود جدید رادیو کااوس با همکاری کمیک اسکواد رونمایی شد

«رادیو کااوس» برآیند همکاری چند دیوانه و شیفته‌ی ادبیات و هنر و فلسفه و فرهنگ است که در هر چیز به دنبال چیز دیگری هستند. کااوسی‌ها هر چیز را به هر چیز دیگری پیوند می‌زنند. این کااوسی‌ها بی‌نظمی را دوست دارند و از عاشقان دیگ درهم‌جوش ایده‌ها و موضوع‌ها و اندیشه‌ها هستند. درباره‌ی این پادکست می‌شنویم که:

پادکست رادیوکااوس دریچه‌ای است از نگاه ما به موضوع‌هایی که دوست داریم و بر این باوریم که هیچ چیز زاینده‌تر و نوآورانه‌تر از ایده‌های درهم‌رفته و اندیشه‌های برهم‌افتاده نیست. پس اگر به رادیو کااوس گوش می‌دهید، شما هم شیفته‌ی افسون برآشوبنده‌ی ادبیات و هنر و فلسفه و فرهنگ هستید. به جهان کااوس خوش آمدید.

رادیو کااوس تیم پادکست گروه هفت‌مان است که افتخار دادند و ما را به عنوان نماینده‌ای از جانب فعالان مجازی حوزه کمیک و گرافیک ناول انتخاب کرده‌اند تا در جدیدترین پادکست‌شان با موضوع «کامیک، نه مارول نه دی‌سی» مشارکت داشته باشیم و راجع به صنعت و هنر کمیک، خارج از دنیای سوپرهیرویی، صحبت و گفتگویی کوتاه داشته باشیم.

همکاری کمیک اسکواد با رادیو کااوس - کامیک، نه مارول نه دی‌سی

در اپیزود پنجم که بخش اول این پادکست است از کامیک‌بوک‌ها و گرافیک‌ناول‌هایی می‌گوییم که بیرون از جهان مارول و دی‌سی، هنر داستان‌های مصور را به اوج رساندند.

در اپیزود ششم این پادکست که بخش دوم مطالب قسمت قبل است به مهم‌ترین کامیک‌ها و پدیدآورندگان جریان آلترناتیو پرداخته می‌شود. از تاریخ کامیک‌های بزرگسال تا کامیک‌های زیرزمینی و آثار فرانسوی و اروپایی تا تهاجم بریتانیایی و شکل‌گیری جریان کامیک‌های مستقل (Indie).

کمیک اسکواد به نوبه‌ی خود از این همکاری بسیار سپاسگزار بوده و خرسندیم که توانستیم با پیدا کردن دوستانی جدید، خدمتی دیگر را در آشنایی با کمیک و پیشرفت فرهنگ کمیک‌خوانی رقم بزنیم.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments