بازیگر نقش اصلی سریال ویچر در شبکه نتفلیکس انتخاب شد!

طبق اخبار جدید، بالاخره بازیگر نقش گرالت (Geralt of Rivia) در سریال ویچر (The Witcher) که قرار است توسط شبکه نتفلیکس ساخته شود انتخاب شد!

هنری کویل (بازیگر نقش سوپرمن در DCEU) که قبل تر در مصاحبه ای مربوط به فیلم ماموریت غیر ممکن: فالوت اعلام کرده بود که به ایفای نقش گرالت اهل ریویا در سری ویچر علاقه مند است، اکنون توسط شبکه نتفلیکس برای ایفای این نقش انتخاب شد. بازیگری که معمولاً جزء فن کست های محبوب به شمار می رفت اکنون قرار است به ایفای نقش این شخصیت بپردازد!

لورن اشمیت هیسریچ (شو رانر سابق سریال های Daredevil، The Defenders و The Umbrella Academy) به عنوان شو رانر این سریال در مورد انتخاب کاویل گفت:

اون [هنری کویل] اولین ملاقاتی من برای انتخاب بازیگر بود. من اون موقع حتی نویسنده و فیلمنامه دم دستم نبود. این موضوع برای من فقط یه چراغ سبز، به همراه مقدار زیادی شور و شوق بود. حدوداً ۴ ماه پیش بود، و من هیچ وقت نمیتونم اون شور و شوقی که کویل با خودش آورده بود رو فراموش کنم. اون خود گرالته. همیشه بوده. خیلی خیلی هیجان زده ام تا به هنری کویل ورودش به خانواده ویچر رو خوشامد بگم.

سریال ویچر، یک سریال ۸ قسمتی خواهد بود که بر اساس سری رمان های ویچر نوشته‌ی نویسنده لهستانی یعنی اندره ساپکوفسکی ساخته خواهد شد. در این سریال شخصی به نام گرالت به عنوان یک ویچر (گروهی از شکارچیان هیولا در یک دنیای فانتزی که با نام ویچر ها شناخته می شوند) قرار است ماجرای خود را برای کشتن هیولاها و شیاطین آغاز کند.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این سریال منتشر نشده است اما انتظار می رود این سریال در تاریخی نامعلوم برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده باشد.

19 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments