پنل افراد ایکس: حضور محوری جاناتان هیکمن و آغاز عصر جدید افراد ایکس [SDCC2019]

هواداران بی تردید می دانند که جاناتان هیکمن با ورودش به دنیای افراد ایکس (X-Men) و رهبری این سری، قرار است عصر جدیدی را در تاریخ این عنوان ایجاد کند. اما حتی پیش از آنکه دو مینی سری تاریخ ساز این نویسنده منتشر شوند، در پنل مخصوص گروه افراد ایکس، از آینده‌ی این سری پرده برداری شد. آینده‌ای که بدون شک، کتاب تازه‌ی زندگی جهش یافتگان خواهد بود.

هیکمن در فضای مجازی نیز هر از چند گاهی با انتشار تصاویری نامفهوم، سعی می کرد سرنخ هایی به هواداران بدهد. مانند تصویری که چند روز پیش منتشر شد و یکی از هواداران سعی در رمز گشایی آن داشت. این هوادار بر این باور بود که هیکمن از عناوین جدید دنیای افراد ایکس رونمایی کرده است؛ و حق کاملاً با او بوده است! در ادامه می توانید با عناوین عصر جدید افراد ایکس بیشتر آشنا شوید:

X-Men

X-Men #1
نویسنده: جاناتان هیکمن
طراح و طراح کاور: لینیل فرانسیس یو

عصر جدید افراد ایکس آغاز شده است!
گروه افراد ایکس خود را در دنیایی تازه با عالمی از احتمالات می یابند… و اوضاع هیچگاه تا این حد خوب نبوده است! جاناتان هیکمن (نویسنده‌ی رویداد جنگ های پنهان) و طراح ابرستاره، لینیل یو (از طراحان سری New Avengers) حماسه‌ی سایکلاپس و گروه جهش یافته های نیرومندِ منتخب‌اش را روایت خواهند کرد.


Excalibur

Excalibur #1
نویسنده: تاینی هاوارد
طراح: مارکوس تو
طراح کاور: محمد اسرار

روزی جدید ساخته شده است!
نژاد جهش یافته ها همانند ارتباط‌شان با دیگر دنیاهای اطراف‌، همیشه خاص بوده است… هنگامی که عصر جدید فرا می رسد، رابطه‌ای تازه میان جهش یافته ها و جادوی جهان شکل می گیرد… و البته با جادوی دیگر جهان ها! آیا کاپیتان بریتانیای جدید می تواند راهی تازه میان هرج و مرج شکل دهد؟ آن هم با یارانی چون گمبیت، روگ، جوبیلی، ریکتور… و البته آپوکالیپس؟!


Marauders

Marauders #1
نویسنده: جری دوگان
طراح: متیو لولی
طراح کاور: راسل داترمن

افراد ایکس بادبان ها را در عصر جدید به حرکت در میاورند!
حتی در این دوران جدید و باشکوه، نژاد جهش یافته ها هنوز هم سختی ها و اندوه عظیمی را در قبال همتایان انسان خود تحمل می کنند. گروه Maradures متشکل از استورم، پایرو، بیشاپ و آیسمن، به رهبری کاپیتان کیتی پراید، پشتیبانی مالیِ اما فراست و با همکاری هل‌فایر، دریاهای جهان را می پیمایند تا از کسانی که مورد تنفر و ترس واقع شده‌اند حفاظت کنند.


New Mutants

New Mutants #1
نویسنده قسمت اول: جاناتان هیکمن و اد بریسون
نویسنده قسمت دوم: جاناتان هیکمن
طراح و طراح کاور: راد ریس

نسل بعدی آینده را رهبری می کند!
گروه کلاسیک جهش یافته های جدید (سان اسپات، ولفزبین، میراژ، کارما، مجیک و سایفر) به همراه دوستانی تازه (چمبر و موندو) گرد هم می آیند تا به دنبال عضو گمشده‌ی گروه بگردند و اخبار خوشی بدست آورند… ماموریتی که آن ها را به سمت فضا و گروه Starjammers می کشاند!


Fallen Angels

Fallen Angels #1
نویسنده: برایان ادوارد هیل
طراح: زیمون کودرانسکی
طراح کاور: اشلی ویتر

همگان به بهشت تعلق ندارند!
سایلاک در حالی خود را در این جهان جدیدِ نژاد جهش یافته ها می یابد، که از جایگاه خود در آن مطمئن نیست… اما هنگامی که چهره‌ای آشنا از گذشته باز می گردد تا کشته شود، او از دیگر کسانی که احساسی مشابه دارند کمک می جوید تا انتقام بگیرد. کیبل و ایکس-۲۳ به کوانون می پیوندند تا مامورتی شخصی که ممکن است کل نژاد جهش یافته ها را به خطر بیاندازد را به سرانجام برسانند.


X-Force

X-Force #1
نویسنده: بنجامین پرسی
طراح: جاشوا کاسارا
طراح کاور: داستین ویور

بهای آینده ناچیز نیست!
گروه X-Force حکم CIA دنیای جهش یافته ها را دارد. نیمی از آن به جاسوس ها و متخصصین و نیمی دیگر به نیروهای ویژه تعلق دارد. بیست، جین گری و سیج از یک طرف، و ولورین و کید اومگا و دومینو از طرفی دیگر. در دنیایی بی نقص، نیازی به گروه X-Force نیست. پس ما هنوز به آن دنیا نرسیده‌ایم.


از بین تمامی عناوینِ معرفی شده، سه عنوان اول در ماه اکتبر و سه عنوان دوم در ماه نوامبر انتشار خود را آغاز خواهند کرد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments