چادویک بوزمن در سن ۴۳ سالگی درگذشت

صبح امروز همگان با خبری شدیداً ناراحت‌کننده مواجه شدند. خبری که طی آن مرگ غم‌انگیز چادویک بوزمن (بازیگر نقش پلنگ سیاه در دنیای سینمایی مارول) اعلام شد و سبب گشت تا شوک عظیمی به طرفداران دنیای کمیک و سینما وارد شود. در ادامه به اطلاعات موجود از این واقعه‌ی دردناک خواهیم پرداخت و نوع واکنش‌ها نسبت به آن را شرح می‌دهیم.

دلیل مرگ این بازیگر طبق چیزی که رسماً اعلام شده و چندان نیز غیرقابل حدس نبوده، سرطان می‌باشد. بوزمن به مدت ۴ سال درگیر سرطان روده بزرگ بوده است، هرچند که مدت زیادی از این دوره را به خاطر عشق هواداران نسبت به شخصیت پلنگ سیاه کماکان خود را با قدرت تمام بر روی صحنه می‌آورد و باعث شگفتی تمامی بینندگان می‌شد. طبق گزارش‌ها، این بازیگر در خانه‌ی خودش و در حضور همسر و خانواده فوت کرد.

چادویک بوزمن درگذشت

لازم به ذکر است مدتی بود که کاهش وزن چشم‌گیر بوزمن و لاغری و ناتوانیِ فراتر از انتظار او باعث نگرانی طرفداران شده بود. این خبر صبح امروز در حساب توییتر این بازیگر تایید شد و طولی نکشید تا به یکی از بحث‌برانگیزترین موضوعات شبکه‌های اجتماعی بدل گردد. فرقی نمی‌کند که برخی افراد از دست‌اندرکاران دی سی بوده‌اند و یا مارول، همگان این اتفاق غم‌انگیز را تسلیت گفتند و یاد این بازیگر را گرامی داشتند. شدت ناگوار بودن این اتفاق به حدی بود که حساب رسمی کمپانی دی سی نیز پیامی را در رابطه با آن منتشر نمود و همانند تعداد بی‌شماری از دیگر افراد، دل‌شکستگی خود را ابراز کرد.

این خبر به‌شکلی غیرمنتظره بود که کمتر کسی به فکر چگونه ادامه یافتن مسیر شخصیت پلنگ سیاه و حضور او در دنیای سینمایی مارول می‌باشد. تنها می‌بایست صبر نمود و دید که سران استودیو مارول چه تصمیمی را در این‌باره اتخاذ می‌کنند. وب‌سایت کمیک اسکواد این خبر تلخ را به تمامی طرفداران این بازیگر تسلیت می‌گوید.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments