کت‌ومن به مناسبت ۸۰ سالگی‌اش با عنوانی ویژه باز خواهد گشت

دیگر انتشار عناوین ویژه با صفحاتی بسیار زیاد در جهت بزرگداشت شخصیت های انتشارات دی سی امری طبیعی و روزمره می باشد و دی سی نیز در این راه، طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است. پس از معرفی عنوانی مشابه برای شخصیت رابین، سرانجام زمزمه ها به حقیقت پیوست و عنوانی در جهت هشتاد سالگی خلق کاراکتر کت‌ومن معرفی شد.

این کمیک با نام آشنای Catwoman 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular منتشر خواهد شد و در داخل آن نیز داستانک های بسیاری با حضور هنرمندان مطرح تاریخ این شخصیت وجود دارد. از افراد حاضر در این کمیک می توان به نام های بزرگی چون اد بروبیکر و کمرون استوارت اشاره داشت. لازم به ذکر است که بروبیکر و استوارت سابقاً در سال ۲۰۰۶ با یکدیگر سری اختصاصی شخصیت کت‌ومن را خلق کردند و از طرفی دیگر، این عنوان آغازگری بر شروع کار اد بروبیکر بر روی شخصیت های انتشارات دی سی بوده است.

از دیگر هنرمندان حاضر در این عنوان می توان به افرادی مانند پائول دینی، تام کینگ، میکل جنین، اَن نوچنتی، آدام هیوز، ویل فایفر، استیو رود، توآلا لوتی، امانوئلا لوپاکینو، مینی نیول، جیم بلنت و بسیاری دیگر اشاره کرد. همچنین کاور این کمیک ویژه نیز توسط جوئل جونز طراحی می شود.

Catwoman 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular

مبحث کاور های واریانت بخش بزرگی از عناوین مشابه دی سی را شامل می شود. در عنوان ویژه‌ی کت‌ومن لیست کاور های واریانت به شکل زیر است:

  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۴۰ میلادی به طراحی آدام هیوز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی به طراحی ترویس چرست
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی به طراحی جی. اسکات کمپل
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی به طراحی فرانک چو
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی به طراحی آرتگرم
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۹۰ میلادی به طراحی گابریل دل‌اوتو
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۰۰ میلادی به طراحی جیم لی و اسکات ویلیامز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۱۰ میلادی به طراحی جیهیونگ لی

این کمیک ویژه در تاریخ ۱۵ آپریل برابر با ۲۷ فرورودین ۱۳۹۹ با لیستی کامل از خالقان مهم دنیای کمیک و داستانک های آنان منتشر می شود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
darkness of the night (i
darkness of the night (i'm batman)

کت وومن همیشه یکی از مورد علاقه ترین انتی هیرو های بود و توی سری batman rebirth هم به نظر من واقعا بهبود پیدا کرد.به نظر من بتمن و کت وومن زوج خوبین.چی میشه باهم ازدواج کنن(تا جایی که میدونم تو شماره ۵۰ بتمن ازدواجشون به هم خورد..اگه باز ازدواج کردن تو شماره های بعدی لطفا بهم بگین..خیلی خوش حال میشم).امید وارم این کمیک خوبی بشه.و بسیار ممنونم از اقای عادل اسلامی..

ارشیا بشیری

ازدواج نه. آخر سر به این نتیجه رسیدن که به ازدواج اعتقادی ندارن و تصمیم گرفتن خودشون با علاقه خودشون کنار همدیگه بمونن.

darkness of the night (i
darkness of the night (i'm batman)

ممنون بابت پاسخگویی