آغاز به کار | کمیک اسکواد، مرجع تخصصی کمیک بوک و گرافیک ناول

به نام آفریدگار هنر و زیبایی

کمیک اسکواد: امروز، ۵ شنبه، مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ به یاری خدای متعال، سایت تازه تاسیس کمیک اسکواد (ComicSquad.ir) با کادری مجرب و علاقه‌مند، کار خود را آغاز می‌کند. اولویت اول تیم اسکواد، تمرکز بر آثار خاص و ماندگار می‌باشد و این قول را به شما می‌دهیم تا با بالاترین کیفیت، این آثار را تقدیم شما کنیم.

هدف اصلی ما چیست؟

هدف اصلی ما گسترش فرهنگ کمیک‌خوانی و آگاهی بخشیدن به دیگران درباره‌ی این هنر است. از این رو وب‌سایت ما تنها در زمینه‌ی کمیکهای مارول و دی‌سی فعالیت نخواهد کرد و سعی شده تا کمیک‌هایی در خور سلیقه‌ی طیف‌ها و گروه‌های مختلف از سراسر دنیای سرگرمی را پوشش دهد.

آغاز کار ما با کمیک‌های ماندگار مارول و دی‌سی خواهد بود اما در ادامه با دیگر عناوین ما آشنا خواهید شد. نکته‌ای که سایت کمیک اسکواد را از دیگر سایت‌ها متمایز می‌کند تمرکز بر روی رمان‌های گرافیکی مطرح جهان است.

در کنار ترجمه‌ی کمیک بوک و گرافیک ناول، که بخش عمده‌ای فعالیت‌های ما را تشکیل می‌دهند، شما می‌توانید منتظر مقالات تخصصی و مفید از جانب تیم تحریریه‌ی کمیک اسکواد باشید که نسبت به سایر سایت‌ها از جذابیت بالاتر و البته گیرایی بیشتری بهره‌مند هستند. پوشش اخبار مهم صنعت کمیک نظیر رویدادها و معرفی‌ها و… از دیگر برنامه‌های کمیک اسکواد است که در طی پیشرفت ما در میان مطالب سایت مشاهده خواهید کرد.

شما در کمیک اسکواد هستید!

امید است که سایت ما بتواند خدمتی را به فرهنگ و جامعه‌ی کمیک‌خوان فارسی‌زبان ارائه دهد و برای این مهم، یعنی شناساندن هنر کمیک به علاقه‌مندان، استوار بماند. پس با همراهی شما دوستان عزیز، سایت کمیک اسکواد از اینک رسماً کار خود را آغاز می‌کند.

امروز، ۵ شنبه، مورخ یکم تیرماه سال ۱۳۹۶ می‌باشد و شما اکنون در کمیک اسکواد هستید.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.