کمیک انتقام جویان: جهان انتقام جویان – شماره چهارم

قدرتمندترین قهرمانان زمین، یکبار دیگر، همگی در کنار هم، به عنوان یک تیم، به عنوان مهمترین ناجی بشریت و در پی انتقام بزرگ ترین میراث زمین یعنی حیات؛ انتقام جویان بزرگ تر می شوند و می خواهند دامنه‌ی تاثیرات شان را تا سیارات دیگر و حتی کهکشان های دور دست نیز گسترش دهند!

دید مدرن هیکمن و سبک خاص کمیک های او، این بار به کمیک های انتقام جویان آمده است تا در هنگامی که کره زمین با تهدید بزرگی مواجه می شود، انتقام جویان نیز گسترده تر از همیشه، پا به میدان مبارزه بگذارند؛ بدون شک دیدگاه و ایده های هیکمن در این سری از کمیک های انتقام جویان، به راحتی آن را در میان یکی از بهترین ران های این گروه و دیگر گروه های ابرقهرمانی در دنیای مدرن امروزی قرار می دهد. عملکرد او در مورد اعضای جدید بسیار ویژه است و هنگامی که این عملکرد ویژه با طراح های حرفه ای همچون جروم اوپنا، فرانسیس یو و دیل ایگلشام همراه می شود، جهان جدید انتقام جویان را در تاریخ کمیک های این گروه جاودانه می کند. سری کمیکی که در طول آن شاهد رویداد های شاهکاری همچون بی نهایت (Infinityگناه اصلی (Original Sin) و جنگ های پنهان (Secret Wars) هستیم.

در طول دوره ای که این رویداد ها چاپ شدند، مارول نویسندگان بسیاری داشت که قصد داشتند فضای مخصوص خود را در کمیک های متفاوتی تحت عنوان مارول نو (Marvel Now) خلق کنند که از میان آنها میتوان به برایان مایکل بندیس، ریک رمندر، جیسون آرون و … اشاره کرد، اما باید معترف بود که هیچ یک از آن ها نتوانستند به اندازه‌ی کار هیکمن، شگفت انگیز ظاهر شوند. هیکمن به عنوان معمار دنیای مدرن مارول و رهبر بلامنازع کمیک های Marvel Now توانست زمینه ساز تمام داستان های برتر مارول در عصر مدرن شود. به عبارتی باید گفت کار هیکمن به دلیل گسترش داستان در سر تا سر کمیک های مارول و تاثیر آن روی آینده‌ی دیگر سری ها مهم ترین نقش را در دنیای مارول داشته است.

به این ترتیب در سایت کمیک اسکواد تصمیم گرفته ایم به ترجمه‌ی این ران فوق العاده از کمیک های انتقام جویان بپردازیم، چرا که هم برای شروع میتواند بسیار موثر و پر اطلاعات ظاهر شود و هم میتواند با رویداد های هیجان انگیز و داستان های تاثیرگذار، تمام مخاطبان و طرفدارانِ درجه یک این گروه را از خود راضی نگه دارد.

هم اکنون وقت آن است که همگی جهان انتقام جویان را بشناسند.

قسمت اول

کمیک انتقام جویان: جهان انتقام جویان - قسمت اول

عنـوان: جهان انتقام جویان – قسمت اول

انگلیسی: Avengers: Vol. 5 – 001 | Avengers World – Part 1/6

سال انتشار: ۵ دسامبر ۲۰۱۲ – ۱۵ آذر ۱۳۹۱

نویسنده: جاناتان هیکمن

طراح: جروم اوپنا

متـرجم: بهنام احمدی

ادیتـور | گـرافیست: امیرحسین رضایی | عادل اسلامی و آریان نعمتی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸.۳/۱۰ از ۳۸ نقد

امتیاز از (Good Reads): ۳.۸۵/۵ از ۱۳۵ رای

قسمت دوم

عنـوان: جهان انتقام جویان – قسمت دوم

انگلیسی: Avengers: Vol. 5 – 002 | Avengers World – Part 2/6

سال انتشار: ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ – ۲۹ آذر ۱۳۹۱

نویسنده: جاناتان هیکمن

طراح: جروم اوپنا

متـرجم: بهنام احمدی

ادیتـور | گـرافیست: امیرحسین رضایی | عادل اسلامی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸.۳/۱۰ از ۲۴ نقد

امتیاز از (Good Reads): ۳.۸۶/۵ از ۲۳۰ رای

جهان انتقام جویان 2

قسمت سوم

قسمت سوم انتقام جویان

عنـوان: جهان انتقام جویان – قسمت سوم

انگلیسی: Avengers: Vol. 5 – 003 | Avengers World – Part 3/6

سال انتشار: ۲۳ ژانویه ۲۰۱۳ – ۴ بهمن ۱۳۹۱

نویسنده: جاناتان هیکمن

طراح: جروم اوپنا

متـرجم: بهنام احمدی

ادیتـور | گـرافیست: امیرحسین رضایی | عادل اسلامی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۷.۶/۱۰ از ۲۴ نقد

امتیاز از (Good Reads): ۳.۹۳/۵ از ۲۳۰ رای

قسمت چهارم

عنـوان: جهان انتقام جویان – قسمت چهارم

انگلیسی: Avengers: Vol. 5 – 004 | Avengers World – Part 4/6

سال انتشار: ۳۰ ژانویه ۲۰۱۳ – ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

نویسنده: جاناتان هیکمن

طراح: آدام کوبرت

متـرجم: بهنام احمدی

ادیتـور | گـرافیست: امیرحسین رضایی | عادل اسلامی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۷/۱۰ از ۲۹ نقد

امتیاز از (Good Reads): ۳.۹۳/۵ از ۲۳۰ رای

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Alireza
Alireza

خب من این کمیک خواندم ازش خوشم امد ویلنش هم برای من که آشنایی زیادی با دشمنای انتقام جویان ندارم تازگی داشت ادیت و ترجمه هم مثل همیشه عالی بود . واقعا چرا یه آدمی مثل من که در حد یک طرفدار هم نیستم باید اولین نظر رو بدم امیدوارم یکم اعضا فعال‌تر باشند.

شایان محمودی

خوب بعد مدت ها وقت کردم زیر پست یه  کمیک نظر بدم. ران هیکمن برای انتقام جویان انصافا یکی از خاص ترین آرک های کمیک های انتقام جویانه که البته سر همین سبک خاصش انتقاد های زیادی به همراه داشت که مورد اصلی انتقاد هم اضافه کردن به تعداد اعضای گروه انتقام جویان بود که از نظر من شاید یکی از بهترین ایده هاش بود و همین چند ماه پیش فیلم انتقام جویان: جنگ بینهایت اکران شد و دیدیم چقدر یه تیم با قهرمانای متعدد میتونه موفق فوق العاده هم باشه و اتفاقا قبل اکران فیلمم هیکمن گفته بود که… مطالعه بیشتر »

مهدی سید رضایی

نقد شمارۀ ۱ سری کمیک های پنچم «انتقام جویان» : شماره ای که آغازگرِ حماسۀ “جاناتان هیکمن” در کمیک های انتقام جویان بود… در این شماره، میبینیم که جرقۀ بزرگترین افسانه در جهان مارول، با دو مرد شروع میشه : تونی استارک/مردآهنی و استیو راجرز/کاپیتان آمریکا… در این شماره، تبدیل شدن انتقام جویان از یک تیم نسبتاً کوچیک، به یک جهان رو میبینیم… به عنوانِ اولین شماره، از نظرم بزرگترین نقطه قوت این شماره، شخصیت پردازیِ عالی استیو راجرز/کاپیتان آمریکا بود؛ هیکمن به خوبی ذاتِ تسلیم ناپذیر و مهربون و معصومِ کاپیتان رو نشون میده و این نکته رو در جای جایِ… مطالعه بیشتر »

آرمان صفا

هر سه شماره رو امروز صبح خوندم و بزرگترین نقطه ی قوت داستان به نظرم شخصیت پردازی استیو راجرز بود جدا از طراحی فوق العاده اش به نظرم داستان تا الان چیز آنچنان پیچیده ای نداشت و شکست اکس نهیلو هم چیز قابل پیش بینی بود و سریع پیش رفت ویلن داستان انگیره جالبی داشت. تکامل موجودات یا نابودی آنهایی که مانع  تکامل اند یا تکامل پذیر نیستند. هیکمن هم معلومه تسلط داره روعلم و خوب با تخیل مخلوطش کرده. ادیت آقای رضایی و اسلامی عالی بود واقعا ترجمه بهنام عزیز هم مثل همیشه خیلی خوب  و روون بود ولی… مطالعه بیشتر »

Dynamic6138
Dynamic6138

سلام، من تازه با سایت شما و در کل با کمیک ها آشنا شدم. میخواستم بدونم در کل تمام کمیک های مارول و دی سی رو دارین شما؟ ینی مثل سری فیلم هاش باید کمیک های مرد آهنی و … رو بخونم بعد بیام سراغ انتقام جویان؟ در کل چجوریه؟

Alireza
Alireza

سلام خوش آمدی به سایت 🙂  .کمیک‌های مارول و دیسی خیلی زیادن هر هفته هم بیش از ده جلد کمیک میدن بیرون و برای ترجمه و ادیتشون یه هنگ هم کافی نیست اگه زبانتون خوبه کمیک‌هارو داخل گت کمیکس میتوانید دانلود کنید و بخوانید که خیلی زیادن . این کمیک‌هایی هم که ترجمه میشه معمولا بهترین داستان‌ها یا رویدادها جنجالی و پرطرفدار هستند .معمولا برای خواندن کمیک‌هایی مثل انتقام جویان یا لیگ عدالت اطلاعاتت در مورد شخصیت‌ها کافی باشه نیاز نیست که کمیک‌های هر شخصیت رو بخوانید فقط سعی کنید از اول یک رویداد شروع کنید که گیج نشین .

آرمان صفا

سلام خیلی خوش آمدید
تمام کمیک های مارول و دی سی که بی نهایت کمیک میشه دوست عزیز
پیشنهاد من این که به هر شخصیت یا گروهی که علاقه مند هستید داستان های مهمشونو بخونید برا شروع
نیاز هم نیست اول کمیک های شخصیت ها رو بخونید بعد برید سراغ اونحرز مثلا
هرکدومو خواستید می تونید بخونید
 
چون ب لطف فیلمای سینمایی با سرکذشت کاراکتر ها آشنایی دارید

bobysquad
bobysquad

سلام!

اگر ممکن هست فایلها رو در یک سایت مثل پیکو آپلود کنید!

ارشیا بشیری

اتفاقاً برنامه اش رو داریم، ایشالا تا تولد سایت تمام کمیکامون رو توی یک آپلودر ایرانی هم آپلود می کنیم.

علی انصاری

یه کمیک چقدر میتونه زیبا باشه. جاناتان هیکمن با این کمیک انتقامجویان رو وارد یه عرصه کاملا جدید کرد. با این مقدمه شگفت انگیزی که میچینه کاملا مشخصه که داستان به همینجا ختم نمیشه و این تازه شروعی بر دنیای مرموز اوست. دیالوگ ها و طراحی ها کاملا در خور این کمیک و برازنده یکی مثل جاناتان هیکمن هستش و خواننده موقع خوندن کیف میکنه. که به لطف دوست خوبم بهنام و آقایان رضایی و اسلامی خوانندگان فارسی زبان هم میتونن لذت همچین کمیکی رو تجربه کنن. ترجمه فوق العاده خوب و روانه، انتخاب کلمات و معادل ها حرف نداره.… مطالعه بیشتر »

mallekiamir
mallekiamir

من کمیک دانلود کردم اما میخوام فایلو باز کنم مینویسه فایل یافت نشد….چکار کنم بتونم فایل هارو باز کنم کمیک بخونم

عادل اسلامی

برای خوندن کمیک در هر دستگاهی مثل PC و موبایل نیازمند اپلیکیشن مخصوصش هستید. می تونید با جستجوی عبارت ” چگونه کمیک بخوانیم ” در سایت در این مورد مطالعه کنید.

اگه نرم افزار مربوطه رو داشتید اما باز هم با خطا مواجه شدید به احتمال زیاد فایل‌ کمیک ناقص دانلود شده.