کمیک بتمن: شهر جغدها – تمام شماره ها

پس از اتفاقات داستان محفل جغدها، دیدیم که بروس وین برای سال ها در مورد شهر خود یعنی گاتهام دچار اشتباه بوده و در طی سال های فعالیتش به عنوان بتمن قادر به شناخت تشکیلاتی با قدمت ۱۰۰ ساله مانند محفل جغدها نبوده است که این بی اطلاعی و دست کم گرفتن تهدیدات این گروه برایش عواقب سنگینی را در پی داشت و اکنون بروس وین توسط محفل جغدها محکوم به مرگ شده است.

بتمن اکنون آسیب پذیر تر از همیشه و با بدنی درمانده و زخمی از هزارتوی جغدها فرار کرده و در عمارت خود مستقر شده است تا بتواند راهی برای مقابله با محفل جغدها پیدا کند. او همچنان دارد با احساس گناه خود در مورد دست کم گرفتن محفل جغدها سر و کله میزند اما در همین میان، تهاجم تالون ها آغاز شده و محفل جغدها تمام افراد مشهور گاتهام را هدف قرار داده است. محفل جغدها بر این مصمم شده است تا تنها در طی یک شب، کل شهر گاتهام را یکبار و برای همیشه تحت سلطه‌ی ابدی خود در آورد!

کمیک بتمن: محفل جغدها

قسمت اول

عنـوان: بتمن: شهر جغدها – قسمت اول

انگلیسی: Batman New 52 – 08 – Vol 2: The City of Owls 1/4

سال انتشار: ۱۸ آوریل ۲۰۱۲ – ۳۰ فروردین ۱۳۹۱

نویسنده: اسکات اسنایدر

طراح: گرگ کاپولو

متـرجم: علی آقا

ادیتـور و گـرافیست: وحید اویسی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۹/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۴.۴/۵

کمیک بتمن: شهر جغدها - قسمت اول

قسمت دوم

کمیک بتمن: شهر جغدها - شماره دوم

عنـوان: بتمن: شهر جغدها – قسمت دوم

انگلیسی: Batman New 52 – 09 – Vol 2: The City of Owls 2/4

سال انتشار: ۹ می ۲۰۱۲ – ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

نویسنده: اسکات اسنایدر

طراح: گرگ کاپولو

متـرجم: علی آقا

ادیتـور و گـرافیست: وحید اویسی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸.۵/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۴.۲/۵

قسمت سوم

عنـوان: بتمن: شهر جغدها – قسمت سوم

انگلیسی: Batman New 52 – 10 – Vol 2: The City of Owls 3/4

سال انتشار: ۱۳ ژوئن ۲۰۱۲ – ۲۴ خرداد ۱۳۹۱

نویسنده: اسکات اسنایدر

طراح: گرگ کاپولو

متـرجم: علی آقا

ادیتـور و گـرافیست: وحید اویسی و عادل اسلامی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۹.۲/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۴.۴/۵

قسمت چهارم

بتمن شهر جغد ها قسمت آخر

عنـوان: بتمن: شهر جغدها – قسمت آخر

انگلیسی: Batman New 52 – 11 – Vol 2: The City of Owls 4/4

سال انتشار: ۱۱ جولای ۲۰۱۲ – ۲۱ تیر ۱۳۹۱

نویسنده: اسکات اسنایدر

طراح: گرگ کاپولو

متـرجم: علی آقا

ادیتـور و گـرافیست: عادل اسلامی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸.۱/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۴.۳/۵

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Arya3fff
Arya3fff

ببخشید . هنوز کمیک رو نخوندم ولی قبل از هرچیز خواستم بگم خیلی خوشحال شدم دیدم علی آقا دوباره اومدن …

Pmw
Pmw

ترجمه و ادیت مثل همیشه فوق العاده بود.

محمد شهبازی

اینم یه ادامه عالی از یه سری عالی و پرطرفدار سایت! انصافا ترکیب علی و وحید برای بتمن نیو ۵۲ به دل میشینه و امیدوار هستیم سراغ بقیه آرک های خفن این سری مخصوصا مرگ خاندان هم برن!(این یکیو زیاد مطمئن نیستم تو برنامه باشه یا نه؟) آهان یه چیز دیگه این مرد خفاشی پدر مارو درآورده بود به خاطر مسائل ادیتی که داشت امیدواریم از لگوی مناسبی که براش ساخته شده دوستان لذت لازم رو ببرن و بی خیال اون قضیه عجیب غریب مرد خفاشی بشند ? نقدی متاسفانه ندارم که بنویسم ولی خب از دوستان و کسانی که… مطالعه بیشتر »

spider
spider

یعنی واقعا دمتون گرم هم کمیک عالی انتخاب می کنید هم عالی ترجمه وادیت می کنید مثل بعضی از سایت ها نیستید که کمیک ها رو ترجمه می کنن بعد که نگاه می کنی می بینی که حباب ها خالیه یا غلط املایی دارن ولی شما به کیفیت اهمیت میدین من تو کل کمیک های شما فقط یه غلط املایی دیدم که به جای اجاره نوشتید اجازه به امید خدا همین جوری ادامه بدید

http://s9.picofile.com/file/8333264000/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B7%DB%B3%DB%B1_%DB%B1%DB%B3%DB%B4%DB%B4%DB%B2%DB%B7_%DB%B8%DB%B2%DB%B9.jpg

مرتضی
مرتضی

یکی از بهترین داستانای بتمن که عاشقشم و دوست دارم برای فیلم سولوی بتمن ریوز اقتباس بشه :))

انیمیشنش هم واقعا فوق العاده بود از حق نگذریم

دمتون گرم بابت ترجمه و ادیت فوق العاده زیباتون

wolf10om
wolf10om

این حد خشونت توی همچین کمیک فوقالعاده ایو انضفا از رابرت پتینسون انتظار داری؟ :)))

مهدی سید رضایی

نقد شمارۀ ۸ سری کمیک های دوم -New 52- «بتمن» : ادامۀ یکی از بهترین آرک های یکی از بهترین ران های تاریخِ بتمن… در قسمت اول از آرکِ “The city of owls”، “اسکات اسنایدر” بااینکه بخش خاصی از داستان اصلی رو جلو نمیبره، اما اینقدر خوب و جذاب این شماره رو روایت میکنه که خواننده از تک تک صفحات و دیالوگ ها لذت میبره… اسنایدر جوری اکشن و هیجان رو با داستان پیوند میده که هر خواننده ای رو عاشقِ کمیک میکنه و وادارش میکنه که ازش لذت ببره. یکی از خصوصیت های اصلیِ این ران، اینکه که بروس… مطالعه بیشتر »

Javad
Javad

کلا از نقد نوشتن بیزارم ام به طور کلی آرک داستانی محفل جغد ها و بعد از اون شهر جغد ها نه تنها پتانسیل خیلی بالایی در زمینه پرورش موضوع و داستان سرایی داره بلکه به خوبی به شخصیت بروس وین پرداخته . چیزی که من همیشه میگم اینکه مردم بروس وین رو بیشتر از بتمن میخوان دلیلش هم اینکه چارچوب شخصیت بتمن بر اساس اصول اخلاقی ثابتی شکل گرفته که قابل تغییر نیست ینی شما اگه بتمن رو آدمکش کنی جذابترش که نکردی هیچ کاملا گند زدی به شخصیتش ، این اصول اخلاقی در کنار هوش کارآگاهی بتمن داستان… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

این کمیک خیلی خوبی هست امیدوارم شماره سه این کمیک هم بزودی با بهترین کیفیت و ترجمه بزارید . اما من یه خواسته از شما دارم که که بیایین یه مقاله‌ای top 10 قرار بدید منظورم این نیست ،که بیان یه مقاله قرار بدید مثلا بهترین ویلن های کمیک بوک چون معمولا این‌ها سلیقه‌ای میشه مثلا یه مقاله بنویسید در مورد قویترین قهرمانان کمیک بوک چون معمولا این مقالات افراد زیادی به سایت جذب میکنند .

Alireza
Alireza

ای بابا حرف مارو اصلا  حساب نکردین حداقل بگین اگه مقاله داریم باید به کی بدیم چطوری بدیم . همینکه اگه از این نوع مقاله‌ها مخاطب جذب میکنند که شما هم بد نمینویسین مثلا۱۵انیمیشن بلند برتر دیسی خیلی مقاله خوبی بود . مثل یه جایی سریال انیمیشنی انیمیشن کوتاه و بلند با هم مقایسه نکردین که خیلی کار خوبی هم کردین ولی از این نوع مقاله‌ها کم مینویسین وگرنه همین مقاله‌ها هستند که آدم‌های زیادی جذب میکنند . امیدوارم که به نظرم یه اهمیتی بدین اگه بد بود منو از سایت اخراج کنین .

شایان محمودی

سلام دوست عزیز. اول عذرخواهی میکنم به کامنت شما پاسخ داده نشده احتمالا ندیدیم کامنتتونو. اما در مورد مقالات تاپ تن الان تو سایت هست واقعا ولی خوب سعی ما بیشتر مقالات معرفی و اطلاعات اضافه کنه تا اینکه بخوایم قدرتا رو مقایسه کنیم. ببینید قبول دارم که مقالات مقایسه ی قدرت و امثالهم خیلی طرفدار دارن ولی واقعا بار اطلاعاتی زیادی ندارن مثلا من به شخصه ترجیح میدم که یه سری مقالات معرفی تمام کمال از افراد ایکس بزنیم به جای اینکه بیایم مثلا مقاله ۱۰ میوتنت قدرتمند بزنیم؛ بقیه هم همینن ولی سعی میکنیم تاپ لیستای سایت بیشتر… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

واقعا شماره سه عالی بود دست مترجم و ادیتور هم درد نکنه اسپویل.                                           ‌        انجایی که بتمن رو گیر انداخته بود و سوال و جواب از بتمن میخواست واقعا عالی بود آخرش هم مشتاقمون کرد برای شماره بعدی نسبت به دو شماره قبلی واقعا یک اوج بود . پ.ن هر دو ماه یک بار ترجمه می‌شه یا هر ماهی یک بار کمیک‌های دی سی و مارول

عادل اسلامی

خب پرونده محفل جغدها هم بسته شد، باید از همه دوستانی که در بخش‌های مختلف این سری زحمت کشیدن تشکر کنم، از دوستان خوبم علی جان و وحید عزیز بخاطر ترجمه و ادیت فوق العادشون، و در سمت دیگه از آریان و ارشیا و علی مجیدیان عزیز برای تمام کمک هایی که بهمون در طول این سری کردن.

در آخر امیدوارم از این کمیک لذت ببرید.

Pmw
Pmw

خب محفل هم به تاریخ گاتهام پیوست واقعا کمیک خواندیی بود و ترجمه هم لذتی دوبرابر به من داد ترجمه ، ادیت و … عالی بود متشکرم

آرمان.صفا
آرمان.صفا

این سایت لیاقتش اینه که بهترین کمیک ها رو داشته باشه

از آقای اسلامی و اویسی بابت ادیت فوق العادشون و از علی آقای عزیز بابت ترجمه خوبشون کمال تشکر را دارم که همچین آرک معرکه ای رو برای علاقه مندان ترجمه و ادیت کردند.

موفق باشید

مهدی سید رضایی

نقد شمارۀ ۱۱ سری کمیک های دوم -New 52- «بتمن» : پایان حماسیِ محفل جغدها… قسمت پایانی آرکِ شهر جغدها، یا به عبارتی دیگر، پایانِ داستان محفل جغدها، دقیقاً همون چیزی هست که باید باشه! شاید غیرقابل پیشبینی ترین اتفاقی که در ۱۰ شمارۀ نخست رانِ “اسکات اسنایدر” رخ داد، پایانِ شمارۀ ۱۰، و معلوم شدن اینکه لینکلن مارس، برادرِ بروس وین/بتمن ـه بود. اسنایدر با اینکار، علاوه بر به بازی گرفتن دوبارۀ عقاید و باورهای بتمن درطول این ۱۰ شماره، حتی با عقاید و باورهای ما نسبت به خانوادۀ وین بازی کرد (!). وقتی شمارۀ ۱۰ رو میخونید، اینطور پیشبینی میکنید… مطالعه بیشتر »

ارشیا بشیری

بله درست میگید آقا مهدی
در اصل توی ویرایش این مشکل بوجود اومده و اون متن هایی که می بینید در اصل همون بخش های ویرایش شده است که با هایلایت زرد مشخص شده بود
اما نگران نباشید همین الان اصلاحش می کنیم و در اسرع وقت نسخه‌ی اصلاح شده رو جایگزین میکنیم

آپدیت: دوستان، کمیک اصلاح شد و الان می تونید نسخه‌ی جایگزین شده رو با بهترین کیفیت و بدون ایراد دریافت کنید

مهدی سید رضایی

ممنون آقا ارشیا بابت پیگیریتون… ولی من نسخه جایگزین شده رو دانلود کردم ولی متاسفانه بازم همون مشکلو داره؛ بی زحمت یه چکی کنید ببینید درست شده یا نه… ممنون

ارشیا بشیری

والا هم من و هم آقا عادل چک کردیم دیدیم درسته
عادل که این دفعه اصلا رفت از خود نسخه ی انگلیسی نمونه رنگ گرفت
بعید میدونم مشکلی داشته باشه
توی گوشی هم چک کردیم نسخه ی جدیدو مشکلی نداشت

مرتضی
مرتضی

ببخشید بابت اسپم یه سوالی داشتم

برنامه ای دارید که کتاب آناتومی قهرمانای دی سی وقتی منتشر شد رو ادیت و ترجمه کنید؟

ممنون میشم جواب بدین.

ارشیا بشیری

بستگی داره چی باشه! 😀

Alireza
Alireza

این کمیک هم موفق شدم کامل بخوانمش واقعا عالی بود ولی من نقطه اوج این چهار شماره رو شماره سوم میدانم وقتی که بروس وین نمیخواست قبول کنه برادر داره و در شماره آخر هم پایان رو باز گذاشت که خواننده با تک تک حرف‌ها بتوانه یک پازل درست کنه که جواب نهایی رو بدست بیاره ادیت هم من مشکلی داخلش ندیدم ترجمه هم مثل همیشه عالی بود .

Pouryakht
Pouryakht

با تشکر فراوان از دست اندکاران .

یه سوال این کمیک جلد ۳ هم داره ؟  چون من اینجا رفتم یه سرچ زدم کاورا تا چپتر ۱۶ موجوده.

مهدی سید رضایی

والا دوست عزیز، بعد از رویداد فلشپوینت (که سایت خودمون هم با بهترین کیفیت ترجمه و ادیتش کرده)، دنیای کمیک‌های دی سی دچار یک ریبوت شد و کمیک‌های مختلف این انتشارات هم از اول شماره گذاری شدن و به عنوان دورۀ New 52 دوباره شروع به چاپ کردن؛ سری بتمن هم از این قاعده مستثنی نبود، و مسئولیت خلق رانِ جدید کمیک‌های بتمن به عهده اسکات اسنایدر و گرگ کاپولو بود و این ران ۵۲ شماره به طول انجامید… این ۱۱ شماره ای هم که سایت زحمت ترجمه اش رو کشیده، ۱۱ شمارۀ ابتداییِ این رانِ ۵۲ شماره ای بود،… مطالعه بیشتر »

Pouryakht
Pouryakht

ممنون از پاسختون از سردرگمی نجات پیدا کردم.

Pouryakht
Pouryakht

درود

داش من بالاخره قضیه اینو فهمیدم شما درست میگفتید کلا اصلا ربطی بهش نداره ولی شما برنامه ای برای ترجمه Batmna New 52: Death of the Family ندارید؟

ارشیا بشیری

به این زودی ها نه
ولی توی برنامه ی آینده مون هست، حالا بستگی داره کی وقت مون آزاد میشه تا بریم سراغش

Alireza
Alireza

والله آقا ارشیا وظعیت شما طوریه که الآن کلی کمیک باید ترجمه بشه حتی دلیلش هم داخل سایت گفتید چرا همه چیز رفت رو حالت کند شاید بهتر بود آیندتون رو به دو سال بعد بندازید که تمام مترجم‌ها کارهاشون تمام شده باشه ولی تحلیل تریلر ها هم دیگه انجام نمیدین (مسئولیتش آقا شایان بود )حالا کاپیتان مارول هیچ فونیکس سیاه تحلیل میکردین تازه قبلنا مقاله‌ معرفی میزاشتید اما الآن دیگه انم ولش کردین هفته آخر تابستان هم که از نظر شما نحس بود هم گذشته عجب:-\ .

E.N
E.N

ببخشید دوتا سوال دارم،الان دوسال گذشت من هنوز نفهمیدم که بالاخره رویداد ریبرث ریبوت بود یانه؟ آخه مثلا همین کمیکای فلش، اورجین فلش در new52 فرق داره با ریبرث،در ریبرث مثل همون شماره چهار کمیک شوکیس صاعقه میخوره به بری با این تفاوت که آگوست هارت هم در آزمایشگاهش هست و میبرتش به بیمارستان،اما در new52 اصلا خبری از هیچ شخصی در آزمایشگاه نیست،تازه صاعقه هم از آسمون بهش نمیخوره بلکه به خاطر شکستن کامپیوتر در لب پنجره آزمایشگاه جرقه میزنه و به بری صاعقه میخوره،الان ریبرث پس یک ریبوته؟ سوال دوم بنده هم اینه که چرا یکدفعه مطالب قبلی… مطالعه بیشتر »

شایان محمودی

خوب اول در جواب آقا علیرضا بگم که چیزی نرفته رو حالت کند یه سیر طبیعی بود که تو ماه قبل بخاطر استانه شروع مدارس اومدن نتایج کنکور و ثبت نام دانشگاه فعالیتمترجما و ادیتورا کم بشه و پروژه های مقالات ما سر جاشه کمیکام سرجاشه ادیت ترجمه میشه. تحلیل تریلر هم خوب یه چیز علاقه ای نیست یه تریلر باید واقعا نکته باشه تا تحلیلش کرد من میتونم مقاله تحلیل تریلر بزنم بگم و حضور جسیکا چستین کسی که گفته شده رهبر نژاد فضایی حمله کننده به زمین است دو تا چرت و پرتم بهش اضافه کنم بشه مقاله… مطالعه بیشتر »

E.N
E.N

آهان،ممنون،میشه به سوال اولی که پرسیدم هم پاسخ بدین لطفا، درباره ریبرث،یک درخواست هم داشتم،دیروز شبکه منوتو یک مستند زیبا گذاشت به نام ابرقهرمان،میشه لطفا همونطور که لینک دانلود موزیک متن آهنگ های فیلم هارو در سایت میذارید لینک دانلود اون برنامه رو هم بذارید،باتشکر

آرمان.صفا
آرمان.صفا

من الان نگاه کردم فرقی نداشت و همون صاعقه بهش خورده

منتها ایندفعه خواستن کاراکتر اضافه کنند آگوست هم اونجا بوده که ببرتش بیمارستان

تنها باری که اوریجین فلش اساسی تغییر کرد

کمیک فلش ریبرث نوشته جف جانز بود که سال ۲۰۰۹ منتشر شد که بعدا دربارش توضیح می دم

ارشیا بشیری

ایده ی بدی نیست
چند نفر پیشنهادش رو دادن اتفاقاً، باید با بچه ها صحبت کنیم ببینیم چه فرمتی رو می تونیم براش در نظر بگیریم
چیز خیلی خوبی میشه به نظرم، اگه بتونیم مثل همین موسیقی متن ها، مستند ها رو هم طبق یه فرمت خوب توی سایت منتشر کنیم عالی میشه
ولی خب شاید فقط بتونیم لینک دانلودشون رو بذاریم و به زیرنویس کردن شون نرسیم
چون در حال حاضر تیم مترجمِ زیرنویس نداریم

Alireza
Alireza

ماشالله شما خیلی تیکه ریز میندازین بیرون آقای شایان در مورد کمیک‌ بگم که من با توجه به همین روند که سرعتش کمی کند(البته بخاطر کیفیت ) با دلایلی که شما گفتید کند شد گفتم بهتره کمیک جدیدی روی برنامتون نیاد تازه چرا از نقد شدن زود شاکی میشین من اگه هر چی بگم میخواستم سایت بهتر از این بشه اینجا جایی که در عرض یک سال ۱۵۰۰بازدید در یک روز داره ولی بعضی سایت‌ها دیگه با ۵۰۰نفر شروع کردن پس همین الآن هم خوب جلوییم . در مورد آقای آرمان بگم که خیلی از شما ممنونم داخل دانشگاه دارید… مطالعه بیشتر »

آرمان.صفا
آرمان.صفا

اول اینکه ریبرث به هیچ وجه ریبوت نیست و جبران اشتباهات و خرابکاری های دوره ی نیو ۵۲ هست و بازگشت بعضی کاراکتر ها به همون دوره قبل از نیو ۵۲

فلش هم نحوه ی به دست گرفتن قدرتاش همونه که تو آزمایشکاه داشته کار می کرده و صاعقه می زنه بهش و و الی آخر. که یکم ایده ی ابتدایی و ضعیفی هست

ولی اوریجین مجموعه از اتفاق ها هست  که روی شخصیت هم تاثیر می ذاره و این اتفاق هاست که اوریجین فلش رو جذاب کرده که تو داستان ریبرث جف جانز به عالی ترین شکل به روز رسانیش کرد

آرمان.صفا
آرمان.صفا

در جواب علیزضا باید بگم که مقالات معرفی فلش رو خودم دارم روش کار می کنم و در سریع ترین وقت ممکن می دم تحویل

۳ تا ۴ تا مقاله می شه. ولی به خاطر دانشگاه و کنکور تا اسفند  انقد سرم شلوغه  که باید کمی صبر پیشه کنی دوست عزیز

ارشیا بشیری

آقای علیرضا، الان شما انتظار داری تمام کمیک های محشری که هستن رو یه شبه ترجمه کنیم؟ عقل سلیم اینو میگه؟ نه خیر! یا شما خیلی خیال پردازی که فکر میکنی یه شبه میشه، یا طعم زندگی واقعی رو نچشیدی که بدونی هر چیزی قاعده و اصولی داره ما وقتی که میگیم توی برنامه مون هست، واقعا توی برنامه مون هست، قول الکی به کسی نمیدیم و از قبل هم اعلام می کنیم که قراره این کمیک رو ترجمه کنیم تا اعضای تیم های دیگه نیان بگن توی برنامه ی تیم ما بود، شما چرا زدید. ما از الان اعلام… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

من کی گفتم همه رو یه شبه ترجمه ادیت کنید دیگه انقدر هم بیهوش نیستم من گفتم با این برنامه طولانی مدت بهتر بود به جای بعدا بگید خیلی بعد اگه اشتباه میگم بگید تازه آقای ارشیا فقط این سه هفته تابستان نبود حتی بعضی موقع‌ها داخل چهار پنج ماه پیش هم یک مشکلی پیش آمد برای رویداد متال فکر کنم گفتم با وجود مشکلات بهتره زمان دیر تر گفت که شرمنده نشید اگر هم مشکلات حل شد چه بهتر زودتر کار رو انجام میدید  منم اگه وضعم خوب بود میرفتم خارج همانجا زندگی گل و بلبلی مو میکردم زبان… مطالعه بیشتر »

ارشیا بشیری

خب شما هم دیگه خیلی جوش آوردی، اینقدر عصبانیت لازم نیست 🙂 و خدمت شما هم بگم که من هیچ وقت، هیچ کسی رو زود قضاوت نمی کنم ولی وقتی که شما خودت منظورت رو بد میرسونی من چیکار کنم؟ شما الان این بخش کامنتت رو بخون: “الآن کلی کمیک باید ترجمه بشه حتی دلیلش هم داخل سایت گفتید چرا همه چیز رفت رو حالت کند شاید بهتر بود آیندتون رو به دو سال بعد بندازید که تمام مترجم‌ها کارهاشون تمام شده باشه” اونجا که نوشتید شاید بهتر بود آیندتون رو به دو سال بعد بندازید طعنه آمیز نیست؟ انتظار… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

بله حق با شماست انموقع یکم اعصابم خورد بود بعد زدم جاده خاکی در مورد پیام دومت هم واقعا حق با شماست الآن باید اخراجم میکردین انوقع هم من منظورم بد رساندم در مورد مندلیف هم شوخی بود به دل نگیرید البته پیام اول شما هم قبول کنید کلی طعنه آمیز بود البته اشتباهات اینجا زیاد داشتم و معذرت میخوام .

ارشیا بشیری

مورد انتقاد قرار گرفتن چیز خیلی خوبیه آقای علیرضا من خودم خیلی نقد و انتقاد رو قبول دارم و مایه ی پیشرفت هر عملی میدونمش منتها نقد و انتقاد هم باید درست و حسابی و سازنده باشه، نه الکی برای تخریب حرفی که شما زدی بیشتر جنبه ی تخریب داشت تا جنبه ی انتقاد مگر نه چرا همین چهارشنبه حرفی به شما نزدیم؟ که در مورد برنامه ریزی سایت مون سوال پرسیدید و گفتید با چه برنامه ای کمیکا رو منتشر میکنید و چرا دیر منتشر میشن؟ چون حرف درستی زده بودید، هم سوال خوبی برای جواب دادن بود و… مطالعه بیشتر »

محمد شهبازی

تشکر فراوان بابت آماده کردن این سری بتمن از تمامی دوستان زحمت کش بر حسب علاقه باشه یا درخواست مکرر کاربران عزیز واقعا سری بتمن نیو ۵۲ هوادار بسیاری داره و مکرراً ما شاهد درخواست برای ترجمه اش هستیم و واقعا با این ادیت و ترجمه ای که دوستان زحمتش رو میکشن واقعا عجیب نیست که این سری اینقدر هوا خواه داشته باشه… **بعد حالا یه سری صحبتا پیش اومد که من دیگه قصد زیاده گویی ندارم ولی اینو هم در نظر بگیرید یه تیم ۱۰ نفری که به دلیل کنکور و دانشگاه اکثرا نمیتونن دیگه فعالیت کنن و عملا… مطالعه بیشتر »

darrow
darrow

لطفا ادامه ی این سری با نام مرگ خاندان رو هم ترجمه کنید .

خیلی ازش تعریف شنیدم  می گن در حد همین ۱۱ جلد اوله.

لطفا سریع تر ترجمه کنید.

ارشیا بشیری

توی برنامه‌مون هست و در دست ترجمه‌ست، ایشالا تابستون طبق برنامه منتشر میشه

Batsina
Batsina

آقا ارشیا هنوز ترجمه نشده ؟ تابستون گذشتا

ارشیا بشیری

ترجمه‌اش خیلی وقته تموم شده، منتهی ادیت نشده.
البته نمی‌دونم پیام‌های آخر سایت رو در پست بررسی عملکرد سالیانه‌مون دنبال کردید یا نه
ولی قرار بود که در درجه اول، کمیک‌های ناتموم رو تموم کنیم و بعد کمیک جدید استارت بزنیم.
البته دیگه تا اون موقع طول نمی‌دیم چون سری‌های کمی باقی‌مونده و ترجمه‌ها هم تموم شده. فقط کار ویرایش ترجمه و ادیت مونده. ایشالا بزودی کمیک‌های جدیدمون رو شروع به انتشار می‌کنیم.
فعلاً وضعیت سایت توی چند ماه گذشته خیلی وخیم بوده، واسه همین نیاز به یه احیای دوباره داریم. پس از اون، فاز جدیدمون شروع می‌شه.

wolf10om
wolf10om

خیلی کمیک خوبی بود ترجمه و ادیتشم عالی بود واقا مرسی از علی اقا بابت انجام دادنش