نوروز ۹۷: کمیک مارول – میراث

بالاخره نوروز ۹۷ هم در روز سیزدهم فروردین به پایان رسید؛ برای تیم اسکواد واقعاً مایه‌ی افتخار بود که توانست در عرض سیزده روز، سیزده کمیک جذاب را برای شما طرفداران کمیک فراهم کند. امیدوار هستیم از پروژه نوروز ۹۷ ما لذت برده باشید و کمیک روز سیزدهم اگر کم و کاستی ای در کار ما بوده است را برایتان جبران کند؛ با آخرین کمیک “ویژه نامه نوروز ۹۷” همراه ما باشید:

میراث. کلمه ای که ذهن انسان های بلند پرواز را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول می کند. کلمه ای که آنها را به نگرانی وا می‌دارد. کلمه ای که هر شب باعث بیدار ماندن آنها می شود. چیزی که ممکن است در نظر خیلی ها بی تفاوت و کم اهمیت جلوه کند، اما میراث ها چیز هایی هستند که راه تکاملِ آیندگان را فراهم می سازند. پس باید حق داد که چرا انسان های بلند پرواز به میراث اهمیت می دهند. چون در این دوران سخت و تاریک…مشخص نیست که میراث چه پیامد هایی برای آیندگان به دنبال خواهد داشت.

کمیک وان شات مارول: میراث (Marvel Legacy) به نویسندگی جیسون آرون داستانِ میراث ابرقهرمانان یونیورس مارول می باشد. هزاران سال پیش در عصر سنگ/حجر، گروهی به نام انتقام جویانِ یک میلیون سال پ.م. (پیش از میلاد) با یک آسمانی (سلستیال) درگیر می شوند و آینده‌ی بشریت را نجات می دهند. اکنون اوضاع نا به سامان دنیای مارول در حال تغییر است. دشمنان در کمین اند. قهرمانان پیشین دیگر نیستند و قهرمانان جدید سر درگم به دنبال نجات زمین هستند. میراثِ این ابرقهرمانان گمشده است. دیگر کسی دلاوری قهرمانان پیشین را به یاد نمی آورد. اما هنوز افرادی هستند که به میراث آنها پایبندند و هنوز کسانی هستند که برای پیدا کردن میراث شوق داشته باشد. این داستان، داستانِ بازگشت دنیای مارول به میراث گمشده‌ی خود می باشد؛ همان میراثی که برای مدت هاست به فراموشی شده…

مارول: میراث

عنـوان: مارول: میراث

انگلیسی: Marvel Legacy

سال انتشار: ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ – ۵ مهر ۱۳۹۶

نویسنده: جیسون آرون

طراحان: ایساد ریبیک، جو کسادا و جمعی دیگر از طراحان

متـرجم: بهنام احمدی

ادیتـور و گرافیست: شایان کاظمی

گـرافیست کاور: آریان نعمتی

با تشکر ویژه از: وحید اویسی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۷.۴/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۳.۵/۵

مارول میراث
9 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments