برنامه‌ی برایان مایکل بندیس در کمپانی دی سی مشخص شد!

برایان مایکل بندیس“، نویسنده‌ی مشهور که اخیراً از انتشارات مارول به انتشارات دی‌سی کوچ کرده، قرار است که یک مینی سری شش قسمتی برای مرد پولادین بنویسد. این کمیک سوپرمن توسط چندین طراح مختلف شامل “ایوان ریس“، “ایوان شینر“، “رایان سوک“، “کوین مگوایر“، “آدام هیوز” و “جیسون فابوک” طراحی خواهند شد. گفته شده است که این سری در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۸ (چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد و قبل از آن یک قسمت پیش‌ درآمد با طراحی “خوزه لوییز گارسیا لوپز” در تاریخ ۲ می (۱۲ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

در ادامه‌ی این کمیک، “برایان مایکل بندیس” هر دو سری سوپرمن و کمیک های اکشن را خواهد نوشت. سری کمیک های اکشن طبق روال قبل، با شماره‌ی ۱۰۰۱ ادامه می یابد، اما سری سوپرمن از نو و با شماره‌ی یک آغاز خواهد شد. البته بندیس قول داده است که سری جدید سوپرمن در تولدی دوباره (Rebirth) را ریبوت نخواهد کرد و از این سری هیچ چیزی کنار گذاشته نمی‌شود و در مورد سری کمیک های سوپرمن و کمیک های اکشن که در سری تولدی دوباره توسط آقایان دن جورگنز، پیتر توماسی و پاتریک گلیسون نوشته شده اند، شخص بندیس به مجله‌ی forbes گفته است: “سری من، سری آن ها را دنبال خواهد کرد.”
اولین کار بندیس در دی‌سی کامیکس یک کمیک مهم و تاریخی برای سوپرمن خواهد بود؛ یعنی شماره‌ی ۱۰۰۰ از کمیک های اکشن که آقای بندیس به همراه طراح معروف یعنی “جیم لی” حدود ۱۰ صفحه از آن را روایت خواهند کرد. بندیس در مورد این کمیک گفت است:

…این یک فصل مهم در کار ماست با توجه به بمب‌هایی که در زندگی سوپرمن می‌اندازیم. دوتا از این اتفاقات در شماره‌ی ۱۰۰۰ اکشن کامیکس قرار است صورت بگیرد…

بندیس هم چنین در مورد کمیک جدید مرد پولادین گفت:

مرد پولادین (Man of Steel) داستان جدید و بزرگی را روایت می‌کند که قرار است در رابطه با سوپرمن و متروپلیس و تمام چیزهای اطراف آنها اتفاق بیفتد.

این نخستین بار نیست که یک نویسنده که از مارول به دی‌سی آمده باشد و کارش را با یک مینی سری از مرد پولادین آغاز کند. در سال ۱۹۸۶ نیز آقای “جان بیرن” کارش را در دی‌سی با یک مینی سری شش قسمتی تحت عنوان «مرد پولادین» آغاز کرد. (که اتفاقاً به عنوان یکی از برترین کمیک های سوپرمن شناخته شد.)
هم چنین، بندیس با بدست گرفتن سری سوپرمن، یک شخصیت خبیث جدید هم معرفی خواهد کرد که با سیارۀ کریپتون ارتباط دارد. وی اظهار کرد که در عنوان «مرد پولادین» یک شخصیت خبیث جدید و مهم بلاک باستری که به طور عمیق به داستان پیشینۀ سوپرمن متصل است معرفی خواهد شد. او در این باره گفت:

کاراکترهایی که ما خلق می‌کنیم، از جمله همین کاراکتر خبیث، امواج ترس و وحشت را به سوی تمام خانواده‌ی سوپرمن و فراتر خواهد فرستاد!

به نظر می آید آقای بندیس برای شخصیت سوپرمن برنامه های بسیاری دارد و هنوز نیامده دارد طوفان خودش را در کمیک های دی‌سی به راه می اندازد. در ضمن طرح اولیه‌ی ۴ قسمت از کاور مینی سری جدید «مرد پولادین» توسط آقای ایوان ریس منتشر شده است و علاقه مندان می توانند با جستجوی عبارت “Man Of Steel” آن را در کانال تلگرامی کمیک اسکواد مشاهده کنند.

7 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments