کمپانی دارک هورس از کمیک های جدید هل بوی به نویسندگی مایک مینیولا رونمایی کرد

کمپانی دارک هورس اعلام کرد که در ادامه سال میلادی جاری سه عنوان جدید از یونیورس مایک مینیولا برای شخصیت هل بوی/پسر جهنمی را به چاپ خواهند رساند، سه عنوانی که گفته می شود گوشه های تاریک تری از یونیورس پر از هیولای شخصیت هل بوی را آشکار خواهند ساخت.

Crismon Lotus

اولین کمیک از این مینی سری با نام “Crismon Lotus” خواهد بود که نخستین سری اختصاصی شخصیت لابستر جانسون یعنی کریسمون لوتوس به شمار می رود و به گذشته‌ی تاریک او در هنگام جنگ ژاپن و روسیه خواهد پرداخت و به مخاطبین نشان خواهد داد که چگونه این شخصیت از یک دختر بی گناه به جاسوس بدنامی که امروزه میشناسیم تبدیل شده است.

Hellboy And The B.P.R.D.: 1956

نام دومین سری کمیک “Hellboy & The B.R.P.D: 1956” خواهد بود که قرار است به یکی از درگیری های خشن و البته سخت هل بوی با شوروی ها در هنگام جنگ سرد بپردازد.

Hellboy Winter Special

و البته آخرین کمیک از این سری یک کمیک اختصاصی از شخصیت هل بوی برای فصل زمستان است که دارای سه داستانک کوتاه در مورد یونیورس پر از هیولای مینیولا خواهد بود.

پس از اعلام رسمی چاپ این ۳ عنوان جدید از سری کمیک های هل بوی، مایک مینیولا، نویسنده‌ی نام آشنای کمیک های این شخصیت در مصاحبه ای اظهار داشت:

من از اولشم میدونستم که کمیک های هل بوی درباره هیولا هایی خواهند بود که با هیولا های دیگه می جنگن؛ اون اولش که شروع کردم تمام کارم نوشتن یه تیزر چهار صفحه ای در مورد یه سگ پیر بود که به خدای مصریان باستان یعنی آنوبیس تبدیل میشد و از اون زمان به اینور هزاران هیولا به این یونیورس اضافه شدن از ارواح ژاپنی و هیولا های کشتی گیر مکزیکی گرفته تا جن های ایرلندی و هیولا های شب، پس فکر کنم هنوز ایده های خیلی زیادی برای داستان پردازی در مورد شون دارم و خیلی کار هست که می تونم برای شخصیت هل بوی انجام بدم.

طبق اعلام کمپانی دارک هورس اولین سری کمیک از این سری در تاریخ ۲۱ نوامبر سال جاری (۳۰ آبان) و دومین سری در ۲۸ نوامبر (۷ آذر) و بالاخره آخرین سری که کمیک اختصاصی فصل زمستان شخصیت هل بوی خواهد بود در ۱۲ دسامبر سال جاری (۲۱ آذر) به بازار عرضه خواهد شد.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments