از کمیک های جدید ۱۰۰ صفحه ای انتشارات دی سی رونمایی شد

انتشارات دی سی از ماه جولای سال جاری قرار است کمیک بوک‌های ۱۰۰ صفحه‌ای تحت عنوان Giant را منتشر کند که این عناوین در فروشگاه‌های بزرگ Wal-Mart عرضه می‌شوند. چهار عنوان بتمن، سوپرمن، لیگ عدالت آمریکا و تایتان های نوجوان با لیبل !Giant به صورت ماهانه منتشر خواهند شد، و علاوه بر داستان‌های جدید، شامل تعدادی از داستان‌های قدیمی و کلاسیک نیز هستند.

محتوای این عناوین بدین ترتیب است:

Superman Giant #1

شامل اولین قسمت از داستان دو قسمتی Endurance به قلم جیمی پالموتی و تام درنیک. به اضافه:

THE TERRIFICS #1­ (۲۰۱۸)

GREEN LANTERN #1 (2005)

SUPERMAN/BATMAN #1 (2003)

هم چنین، اولین قسمت از داستان جدید ۱۲ قسمتی سوپرمنِ تام کینگ و اندی کوبرت به نام Up in the Sky در شماره‌ی سومِ Superman Giant منتشر خواهد شد. در این داستان سوپرمن برای نجات دختربچه‌ای که از زمین ربوده شده است، دست به کار می‌شود و به نقاط دور کهکشان سفر می‌کند.

Batman Giant #1

داستان One More Chance به قلم جیمی پالموتی و پاتریک زیرشر. به اضافه:

BATMAN #608 (2002)

NIGHTWING #1 (2011)

HARLEY QUINN #1 (2011)

هم چنین اولین قسمت از اولین داستان برایان مایکل بندیس برای بتمن، به نام Universe، در سومین شماره از Batman Giant منتشر خواهد شد که نیک درینگتون (طراح سری جدید دووم پاترول) طراحی آن را برعهده دارد. در این داستان، شاهد درگیری بتمن با ریدلر خواهیم بود که این اتفاق، بتمن را به سمت یک معمای بزرگ می‌کشاند، و نیز تعداد زیادی از شخصیت‌های مهمان از جمله گرین ارو در آن حضور دارند.

Justice League of America Giant #1

داستان تک قسمتی The Conversion به قلم تیم سیلی، ریک لئوناردی و استیو بوچلاتو. به اضافه:

JUSTICE LEAGUE #1 (2011)

THE FLASH #1 (2011)

AQUAMAN #1 (2011)

هم چنین داستان تک قسمتی Mother’s Day در شماره‌ی دومِ Justice League Giant منتشر خواهد شد. داستانی که در آن، واندرومن برای اولین بار از زمان تبعید، به جزیره‌ی پارادایس بازمی‌گردد و نیز اولین قسمت از داستان جدید ۱۲ قسمتی واندرومن به قلم آماندا کانر و جیمی پالموتی با نام Come Back to Me در سومین شماره از این سری منتشر می‌شود. در این داستان، واندرومن باید استیو ترِوِر را که هواپیمای او در جزیره‌ای در خارج از زمان سقوط کرده، نجات دهد.

Teen Titans Giant #1

شامل داستان جدید ۶ قسمتی تایتان‌های نوجوان به قلم دن جورگنز و اسکات ایتون. به اضافه:

SUPER SONS #1 (2017)

SIDEWAYS #1 (2018)

TEEN TITANS #1 (2003)

به نظر میرسد انتشارات دی سی، برنامه‌ی خوبی را برای بازگرداندن عناوین محبوب خود چیده است. ابتدا با رونمایی از سری سندمن یونیورس ندای بازگشت دنیای سندمن را به گوش هواداران رساند و پس از آن با پرده برداری از عناوین +۱۵ سالِ برچسب سیاه (یا همان Black Label) داستان های جدید و فوق العاده‌ای را برای شخصیت های درجه یک خود معرفی کرد که تمام آن ها قرار است توسط نویسندگان و طراحان سوپر استار این صنعت کار شوند. در ضمن اینکه دو هفته پیش از لوگوی جدید ورتیگو رونمایی شد و در کنار آن چندین سری کاملاً جدید معرفی شدند و اکنون انتشارت دی سی با بازگرداندن عناوین ۱۰۰ صفحه‌ای خود می‌خواهد برای بار دیگر داستان های جذابِ قدیمی و جدید دنیای دی سی را روایت کند.

4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments