کمیک کینگزوی وست – تمام شماره ها

کمیک کینگزوی وست، عنوانی از انتشارات دارک هورس (Dark Horse) است که داستان یک تفنگدار چینی خطرناک به نام کینگزوی لا را روایت می کند، کسی که بعد از سال ها جنگ، می خواهد اعمال فاسد خود را کنار بگذارد و به رستگاری برسد.

جنگ برای رستگاری در غرب وحشی!

۵ سال بعد از اتمام جنگ، کینگزوی لا بدون دردسر به زندگی با همسرش سونیا ادامه می دهد، اما وقتی که همسرش ناپدید می شود، او دوباره به سمت غرب وحشی مملو از هرج و مرج و جادو کشیده می شود، جایی که ممکن است نه فقط همسرش، بلکه روح و وجود خود را از دست بدهد.

قسمت اول

کمیک کینگزوی وست - قسمت اول

عنـوان: کینگزوی وست – قسمت اول

انگلیسی: Kingsway West 001

سال انتشار: ۲۴ آگوست ۲۰۱۶ – ۳ شهریور ۱۳۹۵

نویسنده: گرگ پاک

طراح: میرکو کولاک

متـرجم: کوروش رحیمی

ادیتـور و گـرافیست: محمد شهبازی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸.۲/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۳.۵/۵

قسمت دوم

عنـوان: کینگزوی وست – قسمت دوم

انگلیسی: Kingsway West 002

سال انتشار: ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶ – ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

نویسنده: گرگ پاک

طراح: میرکو کولاک

متـرجم: کوروش رحیمی

ادیتـور و گـرافیست: محمد شهبازی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۳.۲/۵

کمیک کینگزوی وست - قسمت دوم

قسمت سوم

کمیک کینگزوی وست - قسمت سوم

عنـوان: کینگزوی وست – قسمت سوم

انگلیسی: Kingsway West 003

سال انتشار: ۲۳ نوامبر ۲۰۱۶ – ۳ آذر ۱۳۹۵

نویسنده: گرگ پاک

طراح: میرکو کولاک

متـرجم: کوروش رحیمی

ادیتـور و گـرافیست: محمد شهبازی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۷.۸/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۳.۴/۵

قسمت چهارم

عنـوان: کینگزوی وست – قسمت آخر

انگلیسی: Kingsway West 004

سال انتشار: ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ – ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

نویسنده: گرگ پاک

طراح: میرکو کولاک

متـرجم: کوروش رحیمی

ادیتـور و گـرافیست: محمد شهبازی

امتیاز از (Comic Book Round Up): ۸/۱۰

امتیاز از (Good Reads): ۳.۲/۵

کینگزوی وست
برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
spider
spider

این کمیک من رو یاد old man logan انداخت یه جورایی المان هاشون شبیه بودن فضای وسترن،اتفاق بد برای خانواده ولی فکر نکنم به عالی بودن old man logan باشه در کل کمیک جالبی بود بعد از مدت ها یه کمیک غیر ابر قهرمانی خوندم ترجمه و ادیت هم که عالی بود ??

?ممنون از بابت کمیک?

Arya3fff
Arya3fff

خیلی لذت بردم از خوندن این کمیک …

تو این قسمت داستانش یکم گنگ بود و باید منتظر قسمت های بعد باشیم تا دقیقا بفهمیم قضیه اون جنگ و اون طلای قرمز چیه ….

و اما رنگ آمیزی ها و طراحی های کمیک خیلی لذت بخش بود علی الخصوص ادیت محشر کمیک من فقط پنج دقیقه به کاور کمیک خیره شده بودم از بس زیبا کار شده بود …

ترجمه هم روان بود و بدون ابهام و دم آقا محمد و آقای رحیمی گرم. به شدت منتظر قسمت بعدی هستم

Arya3fff
Arya3fff

شدیدا هم منتظر ” حماسه ” و ” مانسترس ” هستم ( علی الخصوص مانسترس که دیدم تو مقاله آقا ارشیا بهترین سری دنباله دار شده بود )  امیدوارم زودتر منتشرشون کنید .

Doomsday
Doomsday

دارک هورس انصافا چه کمیکای خوبی داره،واقعا خوشم از این نوع داستانا میاد قشنگ شبیه این وات ایف هایی میمونه که گاهی انتشارات چاپ میکنن منظورم همین داستان اینکه قاره آمریکا به کل تاریخش عوض میشه و تقسیم بندیش عجیب غریب میشه.

ممنون بابت ترجمه و ادیت بینظیرتون.

Javad
Javad

ممنون بابت ترجمه و ادیت عالی هر چند من نسخه انگلیسی رو نخوندم ولی به نظرم ترجمه خیلی خوب بود . فعلا هنوز از داستان چیزی نفهمیدیم برای همین فعلا نمیشه داستان رو به طور کامل نقد کرد ولی اون طور که به نظر میرسه داستان گیرایی داره و از اتمسفر خلاقانه ای هم بهره منده من خودم از اتمسفر و فضای داستانی خیلی خوشم اومد و برام تا حدودی تازگی داشت امیدوارم از این فضا نهایت استفاده رو برده باشه . من زیاد کمیک های وارک هورس رو دنبال نمیکنم

Javad
Javad

اما از اون فضای هیولایی اساطیری که در کمیک هاش استفاده میکنه خیلی لذت میبرم . این خیلی خوبه که کمیک هایی از انتشارات هایی غیر از Marvel و DC رو هم ترجمه میکنید فقط امیدوارم که تا آخر ادامشون بدین . یه درخواستی هم که از دوستان دارم اینکه هر چند ماه یک بار کمیک های برتر ماه های اخیر انتشارات های دیگه رو هم مثل همین دارک هورس توی سایت معرفی کنن تا بیشتر با کمیک هاشون آشنا بشیم و اگه خواستیم مطالعه بکنیم و لذت ببریم . خیلی ممنون

شایان محمودی

ممنون از نظر شما آقا جواد.

والا قصد همینه دیگه امروز الان ۵ کمیک برتر مارول رفت بعدش ۳ تا بخش دیگه میمونه برترین های ایمیج توی این ماه برترین های دی سی توی این ماه و برترین های انتشارات مستقل که شامل دارک هورس والیانت و دیگر کمپانی ها میشه.
که انشالله عمری باشه هر چند ماه زنده باشیم اخر هر ماه همین طرحو دوباره پیاده میکنیم.

مهدی سید رضایی

این شماره بیشتر حالت پیش زمینه ای داشت و نقد خاصی هم نمیتونم براش بنویسم… فقط بگم که خیلی از دنیایی که نویسنده، گرگ پاک خلق کرده خوشم اومد و این کمیک حال و هوای خیلی متفاوت و جالبی داره که به شدت خواننده رو به خودش جذب میکنه. کُلا من از اینجور کمیک های متفاوت و اوریجینال خیلی خوشم میاد و خوشحالم که سایت از انتشارات دیگه ای غیر از دی سی و مارول هم کمیک ترجمه میکنه و مثل همیشه به همۀ سلایق اهمیت قائله و برای کمیک خوانی زحمت میکشه. توی ترجمه و ادیت هم، هم آقای… مطالعه بیشتر »

مهدی سید رضایی

نقد کمیک «کینگزوی وست» : داستان و نبردهای یک تفنگدار چینی، برای رسیدن به رستگاری در غرب وحشی… شاید اصلی‌ترین نکته‌ای که این کمیک رو از دیگر کمیک‌ها متمایز میکنه، حال و هوای جالب و خلاقانه ـشه؛ نویسنده، “گرگ پاک” با ساخت یک دنیای جذاب و متفاوت، هم یک فضای خلاقانه خلق میکنه، هم به روایت داستانِ گیراش کمک میکنه، و این حال و‌ هوا کاملاً با تِم داستانی هم‌خوانی داره. اما قوی‌ترین نقطه قوت داستان، شخصیت‌پردازی کینگزوِی لا ـه… شخصیتی که پاک به بهترین شکل به تصویر میکشه؛ شخصیتی خاکی که نه کارهای الانش اونو تبدیل به یک آدم خوب میکنه،… مطالعه بیشتر »

gamno
gamno

ببخشید برنامه ای برای ترجمه کمیک ماسک یا هل بوی ندارین؟