گرنت موریسون با سری کمیک The Green Lantern به انتشارات دی سی بازمیگردد [SDCC2018]

پس از مدت ها نویسنده محبوب و معروف دنیای کمیک، گرنت موریسون به انتشارات دی سی باز خواهد گشت. مدتی پیش بود که انتشارات دی سی رسماً اعلام کرد که سری کمیک های “Hal Jordan & Green Lantern Corps را کنسل خواهد کرد. و حالا انتشارات دی سی اعلام کرد که سری جدید کمیک های شخصیت هال جوردن با نام “The Green Lantern” و به نویسندگی گرنت موریسون و طراحی لیام شارپ منتشر خواهد شد.

هال جوردن

با این حال طبق اعلام گرنت موریسون هواداران نباید انتظار داستان های بزرگ و حماسی و یا آخرالزمانی را از این شخصیت داشته باشند و به گفته خودش او قصد دارد بیشتر به شخصیت هال جوردن بپردازد تا فردی که صاحب یک حلقه با منشأ کیهانی است و وظیفه حفاظت از یک منطقه بزرگ فضایی را بر عهده دارد. حتی اعلام شده که در این سری تا حد امکان از فانوس های سبز دیگری همچون کایل راینر، جان استورات، گای گاردنر و دیگر اعضای سپاه فانوس های سبز استفاده نخواهد شد و هدف گرنت موریسون بازگرداندن هال جوردن به ریشه هایش و تبدیل کردن او به همان شخصیتی است که هواداران سال هاست او را عاشقانه دوست دارند؛ وی در ادامه‌ی این موضوع اذعان داشت:

ما از این اجرا شروع میکنیم که، همه‌ی ما میدونیم هال جوردن یه پلیس خوبه ولی آیا به همون اندازه آدم خوبیه یا نه؟! و قصد داریم در راستای پاسخ به این سوال به شخصیتش و روابط و تعاملاتش با دیگران و نزدیکانش بپردازیم. من مطمئنم که هوادارا به محض اینکه این کمیکو بخونن همون شخصیتی رو میبینن که دوسش دارن.
من میخوام توی این سریِ جدید یه جنبه‌ی جدید از زندگی هال جوردن رو به بقیه نشون بدم، ما قصد داریم نشون بدیم که چقدر سخته یه شغل به عنوان یه پلیس فضایی داشته باشی و در عین حال روی زمین گیر افتاده باشی؛ میخوایم نشون بدیم چطور هال جوردن باید بین زندگیش روی زمین و زندگی که توی جاهای دیگه کهکشان داره توازن برقرار کنه و من مطمئنم ما جنبه هایی از شخصیت هال جوردن رو به تصویر خواهیم کشید که تا به حال کمتر دیده شده.

شماره اول از سری جدید کمیک های فانوس سبز در ادامه سال جاری میلادی و در تاریخی که هنوز مشخص نشده منتشر خواهد شد.

4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments