کنفرانس HBO Max: سریال های جدیدی از شخصیت های دی سی معرفی شدند

مدتی می شود که شبکه‌ی HBO از استریمی تحت عنوان HBO Max رونمایی کرده است. شب گذشته پس از سکوتی خبری پیرامون وضعیت و عناوین این استریم، سرانجام طی کنفرانس اختصاصی‌اش از برخی برنامه های آن پرده‌برداری صورت گرفت؛ آن هم برنامه هایی که مطمئناً برای هواداران انتشارات دی سی هیجان انگیز خواهند بود.

طی این کنفرانس مشخص شد که گرگ برلانتی (از سازندگان سریال های Arrowverse) دو پروژه بر اساس شخصیت های انتشارات دی سی را برای این استریم تولید خواهد کرد و الیزابت بنکس نیز به‌عنوان تهیه کننده‌ی اجرایی در پروژه‌ای دیگر حاضر می باشد. با کمیک اسکواد همراه باشید تا مروری بر اتفاقات این کنفرانس داشته باشیم.

دو پروژه‌ی گرگ برلانتی اقتباسی تحت نام Strange Adventures و همین‌طور سریالی بر اساس شخصیت گرین لنترن می باشند. گفته شده که سریال Strange Adventures عنوانی به شکل یک گلچین ابرقهرمانی با حضور آدام استرنج است که سرتاسر دنیای دی سی و شخصیت هایش را شامل می شود. این عنوان روایت‌گر داستان هایی با جنبه‌ی اخلاقی پیرامون زندگی های متقاطعِ فناپذیران و ابرانسان ها است. قسمت های سریال Strange Adventures در قالب یک ساعته توسط گرگ برلانتی تهیه خواهند شد. بر طبق گزارش ورایتی، این سریال پیش از آن‌که به یکی از عناوین HBO Max بدل گردد، نخست برای ساخت در استریم DC Universe در نظر گرفته شده بود.

Strange Adventures

اما شاید مهم‌تر از سریال Strange Adventures و حضور آدام استرنج در آن، تایید شدن ساخت سریالی بر اساس شخصیت گرین لنترن باشد. اطلاعات چندانی راجع‌به این سریال مشخص نشده است، اما برلانتی طی بیانیه‌ای اذعان داشت که این سریال بزرگ‌ترین ساخته‌ی تلویزیونی از دنیای دی سی می باشد و طی آن هواداران با گرین لنترنی همراه می شوند و با او به فضا می روند. البته لازم به اشاره است که گرگ برلانتی طی دوران کاری‌‌اش سابقه‌ی نویسندگی فیلم نچندان موفق Green Lantern با بازی رایان رینولدز را نیز داشته است. برخی شایعات نیز مدتی می شود که حضور کایل رینر به عنوان شخصیت اصلی را در این سریال نوید می دهند.

گرین لنترن

از آثار گرگ بلارنتی که بگذریم، به پروژه‌ای کمدی به نام DC Super Hero High با مشارکت الیزابت بنکس خواهیم رسید. بر اساس گزارش ها، این سریال کمدی که از قسمت هایی نیم ساعته تشکیل می شود، بر روی گروهی از نوجوانان و حضور آنان در مدرسه‌ای متناسب با فرزندانی با قدرت های استثنایی تمرکز خواهد کرد. در خلاصه‌ی داستان این سریال چنین می خوانیم:

این نوجوان ها تنها در تلاش برای کنار زدن فشار های دبیرستان هستند، اما هیچ‌کدام از آنان درنیافتند که روزی تبدیل به ابرقهرمانان افسانه‌ای دی سی خواهند شد.

طی این پروژه، اسکات واینگر نیز در مقام نویسنده و تهیه کننده‌ی اجرایی الیزابت بنکس را همراهی می کند. با این‌حال، هنوز خبری از بازیگران و یا تاریخ انتشار این سریال منتشر نشده است.

جدا از رونمایی های صورت گرفته، عنوان شده است که استریم HBO Max تمامی لایو اکشن های ساخته شده بر اساس شخصیت های انتشارات دی سی را در سال نخست شکل گیری‌اش در دسترس مخاطبان قرار خواهد داد. همین‌طور حدس ها و شایعاتی از بابتِ ساخت فیلم هایی با بودجه‌ی کلان بر اساس شخصیت های دی سی توسط این استریم پخش شده است. اگر چنین حرفی معتبر باشد، شاید بتوان فیلم هایی که در راه پرده‌ی سینما با تاخیر مواجه شدند را در این استریم مشاهده کرد.

HBO Max

لازم به ذکر است که استریم HBO Max در ماه می کار خود را به‌صورت رسمی آغاز می کند و پذیرای مخاطبان خود می باشد.

5 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments