گارث انیس با دو مینی سری جدید به انتشارات مارول بازخواهد گشت

از شخص گارث انیس به عنوان یکی از برترین نویسندگان صنعت کمیک بوک یاد می شود. این نویسنده‌ی ایرلندی که عموم مخاطبان با قلم خشن و بی پروایش آشنا هستند، در کنار تمامی شاهکار هایی که طی دوران فعالیت خود خلق نموده، مهم ترین سری از کمیک های شخصیت پانیشر را نیز برای انتشارات مارول نویسندگی کرده است.

پس از پایان یافتن ران نسبتاً طولانی گارث انیس در سری کمیک های پانیشر که تحت زیرمجموعه‌ی MAX به چاپ می رسیدند، اینبار انیس در مصاحبه‌ی جدید خود فاش کرد که دو مینی سری تازه‌ برای این شخصیت خلق کرده است که می توانیم به زودی شاهد انتشار آن ها باشیم. گارث انیس در مورد این دو مینی سری اینگونه صحبت کرد:

من دوتا مینی سری آماده‌ی انتشار از پانیشر دارم: مینی سری Soviet به طراحی جیسن باروز که ظاهراً در ماه نوامبر منتشر میشه. و مینی سری Get Fury به طراحی گوران پارلوف که احتمالاً سال دیگه منتشر بشه.

گارث انیس پس از نگارش عنوان جنجالی Punisher Kills the Marvel Universe نخستین بار در زیرمجموعه‌ی Marvel Knights برای نوشتن سری‌ای اختصاصی برای شخصیت پانیشر دست به قلم شد و با خلق آرک داستانی Welcome Back Frank همگان را باری دیگر شیفته‌ی شخصیت پانیشر کرد. موفقیت سری نامبرده شده زمینه ساز سری دیگری از شخصیت پانیشر شد و این شخصیت باری دیگر در زیرمجموعه‌ی MAX به کمال رسید. آخرین سری از کمیک های پانیشر که توسط این نویسنده خلق شد، مینی سری Punisher: Platoon می باشد.

پانیشر

با اعلام رسمی انیس پیرامون مینی سری های پیش رو، انتظار می رود که باری دیگر هواداران قدیمیِ شخصیت پانیشر بتوانند شخصیت مورد علاقه‌ی خود را همانند دوران قدیم در اوج ببینند. همانطور که اعلام شد، نخستین مینی سری ذکر شده با نام Punisher: Soviet در ماه نوامبر منتشر می شود.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments