شایعه‌ای تازه از فیلم Black Adam منتشر شد

از آن‌جایی که فیلم Black Adam داستان شخصیت خبیث ممتازی چون بلک آدام را روایت می‌کند، و البته بازیگر محبوبی همانند دواین جانسون را به عنوان ایفاگر نقش اول خود دارد، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های کمیک بوکی به‌شمار می‌رود. با این‌حال، اطلاعات چندانی از این فیلم در دسترس نیست و تنها چیزی که به گوش هواداران می‌رسد شایعات است. به تازگی نیز شایعاتی منتشر شده‌اند که گفته می‌شود داستان این فیلم را لو خواهند داد. شایعاتی که خبر از حضور چندین تن از شخصیت‌های مطرح دنیای دی سی می‌دهند و به خودیِ خود برای هواداران شگفت‌انگیز می‌باشند.

نکته: متن پیشِ رو در صورت صحت داشتن ممکن است که داستان این فیلم را اسپویل کند.

فیلم در کشور باستانی خندق آغاز می‌شود. بلک آدام که یک برده می‌باشد توسط شورای جادوگران انتخاب می‌گردد تا قهرمان آنان باشد. او که از مرگ همسر خویش آزرده شده، دست به قتل شورای جادوگران می‌زند، اما شزم با کمک نابو و مبارزانی به اسم خوفو و شایرا او را در یک مقبره زندانی می‌کند.

به زمان حال می‌رسیم و حالا بلک آدام آزاد شده است. او درمی‌یابد که خندق به یک حکومت دیکتاتوری تبدیل شده که توسط خاندان قاتلین همسرش اداره می‌شود. آدام تصمیم می‌گیرد مردمش را از دست این حاکمین ظالم برهاند و پس از آن بر کل جهان حکم‌فرمایی کند. در ادامه او با زنی به اسم آدریانا و پسرش عزیز آشنا می‌شود که اهل خاورمیانه می‌باشند و به او می آموزند که کمتر از خشونت استفاده کند.

بلک آدام

خوفو و شیرا دوباره به زندگی بازگشته‌اند و در زمان جنگ جهانی دوم به هاک‌من و هاک‌گرل تبدیل شده‌اند. آن‌ها همچنین رهبری تیم انجمن عدالت آمریکا را برعهده دارند که اعضای آن قهرمانانی چون فلش (جی گریک) و فانوس سبز (آلن اسکات) می‌باشند. در زمان حال نیز هاک‌من و هاک‌گرل به زندگی برگشته و برای مبارزه با بلک آدام تیم جدیدِ انجمن عدالت آمریکا را تشکیل می‌دهند. اعضای این تیم عبارت‌اند از اتم اسمشر، سایکلون و فرد منتخبِ نابو یا همان دکتر فیت. سایکلون و اتم اسمشر در تلاشند تا خود را به هاک‌من ثابت کنند. سپس انجمن عدالت آمریکا به خندق می‌روند تا با بلک آدام مبارزه کنند.

با تمام درستی و نادرستی شایعه‌ی ذکر شده، این فیلم به کارگردانی ژائومه کولت‌سرا در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

15 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments