شایعه‌ای تازه از فیلم Black Adam منتشر شد

از آن‌جایی که فیلم Black Adam داستان شخصیت خبیث ممتازی چون بلک آدام را روایت می‌کند، و البته بازیگر محبوبی همانند دواین جانسون را به عنوان ایفاگر نقش اول خود دارد، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های کمیک بوکی به‌شمار می‌رود. با این‌حال، اطلاعات چندانی از این فیلم در دسترس نیست و تنها چیزی که به گوش هواداران می‌رسد شایعات است. به تازگی نیز شایعاتی منتشر شده‌اند که گفته می‌شود داستان این فیلم را لو خواهند داد. شایعاتی که خبر از حضور چندین تن از شخصیت‌های مطرح دنیای دی سی می‌دهند و به خودیِ خود برای هواداران شگفت‌انگیز می‌باشند.

نکته: متن پیشِ رو در صورت صحت داشتن ممکن است که داستان این فیلم را اسپویل کند.

فیلم در کشور باستانی خندق آغاز می‌شود. بلک آدام که یک برده می‌باشد توسط شورای جادوگران انتخاب می‌گردد تا قهرمان آنان باشد. او که از مرگ همسر خویش آزرده شده، دست به قتل شورای جادوگران می‌زند، اما شزم با کمک نابو و مبارزانی به اسم خوفو و شایرا او را در یک مقبره زندانی می‌کند.

به زمان حال می‌رسیم و حالا بلک آدام آزاد شده است. او درمی‌یابد که خندق به یک حکومت دیکتاتوری تبدیل شده که توسط خاندان قاتلین همسرش اداره می‌شود. آدام تصمیم می‌گیرد مردمش را از دست این حاکمین ظالم برهاند و پس از آن بر کل جهان حکم‌فرمایی کند. در ادامه او با زنی به اسم آدریانا و پسرش عزیز آشنا می‌شود که اهل خاورمیانه می‌باشند و به او می آموزند که کمتر از خشونت استفاده کند.

بلک آدام

خوفو و شیرا دوباره به زندگی بازگشته‌اند و در زمان جنگ جهانی دوم به هاک‌من و هاک‌گرل تبدیل شده‌اند. آن‌ها همچنین رهبری تیم انجمن عدالت آمریکا را برعهده دارند که اعضای آن قهرمانانی چون فلش (جی گریک) و فانوس سبز (آلن اسکات) می‌باشند. در زمان حال نیز هاک‌من و هاک‌گرل به زندگی برگشته و برای مبارزه با بلک آدام تیم جدیدِ انجمن عدالت آمریکا را تشکیل می‌دهند. اعضای این تیم عبارت‌اند از اتم اسمشر، سایکلون و فرد منتخبِ نابو یا همان دکتر فیت. سایکلون و اتم اسمشر در تلاشند تا خود را به هاک‌من ثابت کنند. سپس انجمن عدالت آمریکا به خندق می‌روند تا با بلک آدام مبارزه کنند.

با تمام درستی و نادرستی شایعه‌ی ذکر شده، این فیلم به کارگردانی ژائومه کولت‌سرا در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

15 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daredevil

ممنون بابت شایعه این دواین جانسون خودشو کشت برای بازی در این نقش (:

A.R

بنظر که داستان خوبی داره ولی با توجه به حضور زیاد کاراکترها و اینکه همه ی اونهارو برای بار اول که می بینیم باید خوب به شخصیت ها بپردازد و صرفا یک فیلم کاملا اکشن مثل بیشتر فیلمهای راک نباشه.امیدوارم که dceu با این فیلم یک سرسامونی بگیره.

امیررضا شکری

واقعا موندم دوست دارم این شایعه حقیقت داشته باشه یا نه. حس عجیبیه. اگر حقیقت داشته باشه یعنی پروژه بلک آدام خیلی بزرگ و وسیعه. اولش که از شاهزاده خوفو و شایرا و همینطور از نابو استفاده میشه و شزمی که قدرتش رو به بیلی داده هم قراره حضور پر رنگتری داشته باشه. بعدش هم از گروه JSA و کاراکتر های منحصر به فرد خاصش. یکجورایی تاریخچه ی دیسی رو به تصویر میکشه. واقعا پروژه ی عظیمی خواهد بود. ضمن اینکه جانسون هم کار سختی رو در پیش داره. تا جایی که یادم میاد خوب نمیتونه نقش های احساسی رو… مطالعه بیشتر »

S.J

یه سوال برام پیش اومده یه خبرایی بود درباره ریبوت کردن دنیای سینمایی دی سی
به این اوضاع این فیلم مال قبل ریبوته یا بعدش ؟

امیررضا شکری

اگر ریبوتی بخواد انجام بشه ، توی فیلم اختصاصی فلش انجام میشه که توی سال ۲۰۲۲ متنشر میشه ، یعنی یکسال بعد از بلک آدام ، پس فیلم بلک آدام قبل از ریبوته. اون ریبوت هم احتمالا کلی نیست و فقط بعضی از شخصیت ها مثل بتمن و سوپرمن رو دچار تغییر میکنه و شخصیت هایی مثل شزم ( فیلم شزم ۲ بعد از فلش منتشر میشه) همچنان توی DCEU میمونند.

S.J

ممنون

آرمان صفا

قضیه ریبوت آخر فیلم واندروومن ۲ هم ممکنه اتفاق بیفته شایعات زیاده و فعلا هیچی معلوم نیست من یکی از چیز هایی که خیلی در مورد این فیلم نگرانم می کنه جانسون هست که به نظرم بازیگر بدیه البته گل گدوت هم بازیگر افتضاحیه ولی فیلمش خوب در اومد به لطف خانم جنکینز امیدوارم خراب نکنه اینو. بلک آدام واقعا حیفه این خبر هم با توجه به وجود این همه جزئیات حتما شایعه ست. یه چیزی از مجموعه کمیک هاش گرفتن و توی یه خبر گنجوندن این آدم های بیکار بهتره حضور انجمن عدالت در حد کامئو یا صحنه پس… مطالعه بیشتر »

Captain Steve Lover

ببخشید آقای صفا میشه بگید چطور و بر چه اساس میگید دواین جانسون بازیگر بدیه ؟! نه که من طرفدار بزرگش باشم و خوشم بیاد ازش نه اینطور نیست اصلا فقط اولین باره میبینم یه نفر داره میگه دواین جانسون بازیگر بدیه و واسم جالب بود . اخه این بازیگر یکی از سوپر آستارای سینماس و حضورش تو یه فیلم میتونه کلی بیننده طرف سینما بکشه ( مثل ویل اسمیث) وخیلی طرفدار داره .
خیلی دوست داشم بدونم بر چه اساسی میگید دواین جانسون بازیگر بدیه ؟!

the-beacon-to-world

قبول بازیگر باحالیه ولی دلیل نمیشه بازیگر خوبی باشه

آرمان صفا

سوپر استاری فقط به قدرت بازیگری نیست. سری سریع و خشن و این دوتا فیلمای جومانجی رو ببینید
الا حس نداره این بازیگر
به درد نقش های خوب نمی خوره. در حد همون سری فیلمای سریع و خشن خوبه
بازیگر نیست.
ویل اسمیت اتفاقا خیلی بهتر بازی میکنه
اصلا یه در د کاراکتر پیچیده ای مثل بلک آدام نمی خوره.
بعدشم نمونه سوپر استار اینجوری ایرانیش هم داریماااا. سوپر استاره و خدا تومن پول می گیره ولی یه دونه بازی درست و حسابی نداره.
استیل و هیکل و خفن بودن و این چیزا برای خیلی ها جذابه به هرحال

امیررضا شکری

محبوب بودن دلیلی بر کیفیت بالای بازی یک نفر نمیشه. یک موضوع دیگه هم هست که مربوط به سبکه بازیه ، مثلا بعضی از بازیگر ها خوب کمدی بازی میکنند و یا بعضیا خوب میتونند کارای حسی رو دربیارند. دواین جانسون تخصصش توی کارای اکشن (اکشن های فیزیکی ) و فانه. مثل همون سریع و خشن که آقا آرمان مثال زدن. واسه ی اونکار ها بازیگر خوب و توانمدنیه ولی شخصیتی مثل بلک آدام؟؟ به هیچ وجه. سرگذشت بلک آدام یک سرگذشتیه که دارای صحنه های مطلقا احساسیه. مثلا همین شایعه ای که مربوط به داستان بلک آدامه رو دوباره… مطالعه بیشتر »

آرمان صفا

متاسفانه دی سی و وارنر انتخاب بازیگرشون هم مثل فیلماشون ضعیف بوده (البته نه همش)
هرچی مارول تقریبا بی نقص عملکرده توی این بخش. دی سی درگیر مسائل حقوق اقلیت و غیره شده و دیگه هیچی براش مهم نیست که فلان بازیگری که انتخاب کردی اصلا می خوره به نقش. باز خورد مثبتی داره. می تونه از عهده بازی یه شخصیت پیچیده بر بیاد یانه. همینجوری رو هوا انتخاب می کنه.
ازرا میلر چش به فلش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بلک آدام هم یک شخصیت خاکستری پیچیدست که به نظر من جانسون در این حد نیست.

Doctor_Amir

خیلی دوست دارم ببینم چی از آب در میاد و اگه قرار باشه بعد ها مثلاً فیلم لژیون آف دوم ساخته بشه آیا جوکری کنار این گروه هس یا خیر

E.N

دوستان به نظرم بهتره به این زودی قضاوت نکنیم درباره این بازیگر من هیچکدوم از فیلماشو ندیدم پس نمیتونم درمورد بازیگریش نظر بدم اما ایشون به شدت به شخصیت بلک آدام علاقه داره، یکجا گفته بود سال ۲۰۰۸ قرار بوده که فیلم بلک آدام ساخته بشه و بازی کنه اما خودش اعتراف کرده که اونموقع نمیتونسته از پس این نقش بربیاد و خوشحاله که بعد از گذشت چند سال و کسب تجربه بیشتر حالا میتونه این نقشو بازی کنه در ضمن دواین جانسون وقتی چندین ساله که اینقدر علاقه به بلک آدام داره پس حتما دربارش مطالعه کرده و کمیک… مطالعه بیشتر »

rock

سلام.من عضو جدید سایت هستم….البته اون اوایل تو سایت عضو بودم ولی به دلایلی نتونستم تا یه مدت طولانی به سایت سر بزنم ولی ماشالا چقد همه چی بهتر شده.پس زمینه سایت هم تا جایی که یادمه سفید بود گویا ولی الان که تیره شده خفن تره…..