از کراس اور Justice League/Black Hammer رونمایی شد

بدون شک یکی از برترین عناوین انتشارات دارک هورس (Dark Horse) عنوان Black Hammer اثر جف لمیر است که هم در نزد مخاطبین و هم در نزد منتقدین، اثری تحسین شده به شمار می رود.

اکنون رسماً تایید شده است که در تابستان امسال شاهد کراس اوری عظیم و غیر منتظره میان شخصیت های این عنوان، و گروه لیگ عدالت (Justice League) خواهیم بود! که این کراس اوری ۵ قسمتی به قلم نویسنده‌ی نامدار صنعت کمیک و خالق Black Hammer یعنی جف لمیر نوشته خواهد شد.

لمیر در مورد این عنوان گفت:

واضحه که شباهت هایی سطحی [میان سری Black Hammer و لیگ عدالت] موجوده، مثل مارشن منهانتر و باربالین (Barbalien) که هر دوشون اهل مریخ هستن. ولی اگه کاراکترهای این دو نشریه رو کنار هم قرار بدیم، اون موقع است که خاص بودن و بی همتایی این دنیاها رو متوجه می شیم.

لمیر ادامه داد:

علاقه‌ی من، و فکر کنم خیلی از هوادارانِ Black Hammer به این سری، به خاطر خوندن کمیک های ابرقهرمانیِ شخصیت محوری باشه که عناوین فرعی و رویدادهای مختلفِ زیادی ندارن. و خب منم نمیخوام که Black Hammer وارد اون مسیر بشه. ولی این یه فرصت فوق العاده‌ست که امکانِ روایت یه داستان خیلی لذت بخش رو فراهم میکنه، و هم چنین فرصتیه برای معرفی Black Hammer به مخاطبین جدید. من هنوز هم توی سری بلک همر داستان های زیادی برای نوشتن دارم.

با اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با داستان این کراس اور در دسترس نیست، اما گفته می شود که داستان با حضور مردی غریبه در مزرعه‌ی Black Hammer و شهر متروپلیس شروع می شود. و در همین حین، اولین دشمن لیگ عدالت در دنیای کمیک، یعنی استارو (Starro)، حمله‌اش را آغاز می کند!

لمیر در پایان گفت:

مشخصاً می خوام [Black Hammer] ادامه داشته باشه تا بتونه رشد پیدا کنه و در طول زمان، به واسطه‌ی خودش متحول بشه. ولی این موضوع به معنی این نیست که کراس اور Hammer of Justice یه داستان تخیلی و بی ارزشه. این داستان قراره ضربه های احساسی زیادی به شخصیت های هر دو انتشارات وارد کنه. هم چنین قراره اتفاقاتی بیفته که عواقب با دوام تری دارن. ولی خب نمی تونم لو بدم که چی ان!

همانطور که پیش تر گفته شد، اطلاعات بیشتری در رابطه با این که این مینی سری چه تاثیری بر کمیک های دنیای دی سی خواهد داشت، منتشر نشده است. اما می دانیم که طراح این مینی سری مایکل والش خواهد بود که پیش از این بر روی کمیک های The Brothers James و Secret Avengers کار کرده است. هم چنین لازم به ذکر است که اولین شماره از این مینی سری ۵ قسمتی که با عنوان Black Hammer/Justice League: Hammer of Justice شناخته می شود، در تاریخ ۱۰ جولای سال ۲۰۱۹ (۱۹ تیر ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments