کمیک کان سن دیگوی امسال به شکل آنلاین برگزار می‌شود

مراسم کمیک کان سن دیگو طی دهه‌های گذشته اصلی‌ترین جشنواره برای طرفداران دنیای سرگرمی و علی‌الخصوص دوست‌داران کتاب‌های کمیک بوده است. در این مراسم علاوه بر حضور نویسندگان و طراحان مختلف و همچنین معرفی آثار تازه، سینمای کمیک بوکی نیز سهم عظیمی را دارد و کمپانی‌های فیلم‌سازی طی آن از اخبار و تریلرهای هیجان‌انگیزی پرده‌برداری می‌کنند.

همان‌گونه که به روشنی مشخص است، امسال با سالیان پیشین مغایرت عظیمی را دارد و این تفاوت نیز در شیوع گسترده و جهانی ویروس کرونا بروز کرده است. به همین سبب نیز همانند بسیاری از همایش‌ها، مراسم‌هایی نظیر کمیک کان طی هفته‌های پیشین لغو شدند و برخی نیز تصمیم بر آن گرفتند که برای امنیت بیشتر، مراسم خود را به‌صورت آنلاین برگزار کنند. حال طبق پست جدید صفحه‌ی رسمی کمیک کان سن دیگو، این مراسم بزرگ نیز به جمع همایش‌های آنلاین پیوسته است.

کمیک کان سن دیگو

کمیک کان سن دیگو با هشتگ «کمیک کان در خانه» طی شب گذشته پستی را منتشر ساخت که با استفاده از مضامینی چون پارکینگ رایگان، صندلی‌های آسوده، خوراکی‌های خانگی و دیگر مثال‌های مشابه، استانداردهای جدیدش را به مخاطبان اعلام می‌کرد.

هنوز اطلاعات جانبی‌ای پیرامون برنامه‌هایی که در این مراسم برگزار می‌شوند در دست‌مان نیست، اما قابل حدس‌ترین نکته را می‌توان به حضور و مصاحبه‌ی آنلاین خالقان دنیای کمیک مرتبط ساخت. همچنین این مراسم آنلاین برای طرفدارانی که هیچ زمان نتوانستند به این مراسم بروند نکته‌ی مثبتی محسوب می‌شود.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments