کمیک Crossover با نویسندگی دانی کیتس به‌طور کامل معرفی شد [SDCC2020]

کمی قبل، انتشارات ایمیج وعده‌ی انتشار یک مجموعه‌کمیک تازه به نویسندگی دانی کیتس و طراحی جف شاو را به هواداران داده بود. حضور این دو هنرمند و وجودِ نام کراس‌اور (Crossover) در تیزرهای این عنوان، باعث شده بود تا ایده‌های بسیاری در رابطه با آن به ذهن مخاطبان خطور کند. برخی آن را به رسم گذشته، گردهمایی معروف‌ترین شخصیت‌های انتشارات ایمیج می‌دانستند و عده‌ای دیگر انتظار کراس‌اوری میان دو کمیک God Country و Redneck را داشتند که از دیگر همکاری‌های کیتس و شاو به‌شمار می‌روند. اما به‌نظر می‌آید که تمامی این حدس و گمان‌ها نادرست بوده‌اند. سری مورد انتظارِ ایمیج نام کراس‌اور را یدک می‌کشد و طبق گفته‌ی این انتشارات، قرار است حسابی غافلگیرمان کند. اگر این کمیک جدا از نامش واقعاً کراس‌اور باشد، کراس‌اوری است میان واقعیت و خیال!

در همایش اینترنتی کمیک کان، انتشارات ایمیج اولین اطلاعات از قسمت اول سری کراس‌اور را منتشر کرد و توانستیم موضوعات جالبی را مشاهده کنیم. پیش از هرچیز، حضور شخصیت‌هایی شبیه به کاراکترهای دو انتشارات دی سی و مارول نظر مخاطب را به خود جلب می‌کنند. از این رو می‌توان فهمید دلیل انتخاب نام کراس‌اور چیست. در ادامه با یکدیکر خلاصه‌ی داستان این عنوان را مطالعه خواهیم کرد.

کمیک Crossover با نویسندگی دانی کیتس

Crossover
نویسنده: دانی کیتس
طراح: جف شاو
رنگ‌آمیز: دی کانیف
حروف‌چین: جان جی. هیل

خالقین سری God Country با عظیم‌ترین رویداد کمیک‌بوکی سال به نام کراس‌اور (Crossover) گرد هم می‌آیند! انتشارات ایمیج مفتخر است تا اعلام کند که پس از عناوین بزرگی چون God Country و Redneck، دانی کیتس (نویسنده‌ی سری Venom)، جف شاو (طراح سری Thanos Wins)، دی کانیف (رنگ‌آمیز سری Redneck) و جان جی. هیل (حروف‌چین سری Nailbiter) باری دیگر برای یک کمیک جدید و متحول‌کننده با هم همکاری خواهند کرد. این عنوان پیچیده و دنباله‌دار قرار است تا برترین رویدادهای کمیک را جمع کند و هیجان و انرژی‌شان را به سطح بالاتری برساند.

چه می‌شد اگر روزی، یک رویداد تابستانه‌ی کمیک تمام مرزها را جابجا کرده و فراتر از انتظارها ظاهر شود؛ به‌طوری که باعث به‌هم ریختن زمان و فضا شده و راهی به دنیای واقعی ما پیدا کند؟ تصور کنید هر آن‌چه که پیش از این تخیلی نامیده‌اید، حقیقت یابد. به ما در این ماجراجویی حماسی بپیوندید؛ آن هم در دنیایی که واقعیت مُرده و هرچیزی ممکن است.


همچنین دانی کیتس پیرامون انتشار این کمیک بسیار هیجان‌زده می‌باشد و گفته است:

من به شما در این کمیک می‌گم که مفهوم «کراس‌اور» چه معنی‌ای برام داره. کمیک کراس‌اور ترسناک‌ترین کمیک لعنتی‌ایه که در کل عمرم قصد تولیدش رو داشتم. هم‌تیمی‌های من این‌جا هستن که بهم کمک کنن تا این چیز رو امتحان کنم و به همراه جزئیاتش برای شما مخاطب‌ها توضیحش بدم، چون که واقعاً دیوانه‌واره!

کیتس همچنین در میانه‌ی سخنانش از این کمیک با جمله‌ی خاصی یاد کرده است: فیلم Avengers: Endgame را تصور کنید، اما این‌بار از دیدگاه موجود در فیلم Cloverfield! قسمت اول سری‌کمیک کراس‌اور از ماه نوامبر سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments