اطلاعات جدیدی از پروژه DCeased منتشر شد

چند وقتی می شود که تام تیلور (نویسنده‌ی سری کمیک های Injustice) عکس ها و اطلاعات اندکی را در رابطه با پروژه‌ی بعدی خود، به نام DCeased به اشتراک می گذارد و در پی آن بالاخره انتشارات دی سی، اطلاعات جدیدی را در مورد این پروژه با هواداران در میان گذاشت. در ادامه نگاهی به این اطلاعاتِ تازه منتشر شده خواهیم انداخت.

این پروژه قرار است به نویسندگی تام تیلور و طراحی ترور هرساین، استفانو گادینو و جیمز هرن در ماه می سال جاری منتشر شود. در حال حاضر اطلاعاتی از تعداد قسمت های این پروژه در دسترس نیست.

همچنین انتشارات دی سی خلاصه ای را از داستانِ این پروژه منتشر کرده است:

ویروسی پیشرفته در سطح زمین پخش شده و بیش از ۶۰ میلیون نفر را در سرتاسر زمین آلوده کرده و آن ها را به هیولاهایی وحشتناکی تبدیل کرده است. اکنون قهرمانان جهان دی سی در حالی که آمادگی‌اش را ندارند، باید برای نجات جان عزیزانشان تلاش کنند…اما چه بلایی بر سر بزرگ ترین قهرمانان دنیا می آید اگر دیگر دنیایی وجود نداشته باشد؟

با توجه به خلاصه‌ی داستان می توان حدس زد که حال و هوای این پروژه به حال و هوای سری کمیک های مردگان متحرک (Walking Dead) و یا زامبی های مارول (Marvel Zombies) شباهت دارد.

لازم به ذکر است که تام تیلور پیش از این، مرگ کاراکتر دارکساید (Darkseid) را در این سری تایید کرده است. پس به نظر می آید این ویروس به قدری خطرناک است که حتی شخصیت نیرومندی مثل دارکساید (Darkseid) را نیز از پا در می آورد!

باید تا ماه می سال میلادیِ جاری منتظر ماند و دید که این پروژه چگونه پیش خواهد رفت.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments