زمستانی بی‌پایان به سوی جهان دی سی خواهد آمد

جهان موجود در کمیک‌های انتشارات دی سی طی زمان و به کمک رویدادهایی عظیم و پر سر و صدا شکلی نو به خودش گرفت و با هر عنوان مشابه نیز این ظاهر را دچار تغییرات کرد. در زمان فعلی، انتشارات دی سی به کمک نویسنده‌ی اصلی دنیای داستانی‌اش، اسکات اسنایدر، درحال انتشار رویداد شب‌های تاریک: دث متال (Dark Nights: Death Metal) می‌باشد. اما آیا برایتان سوال شده که پس از این رویداد چه چیز دیگری جهان دی سی را تحت سلطه‌ی خود درمی‌آورد؟ پاسخ این انتشارات کاملاً واضح و صریح است: زمستان بی‌پایان (Endless Winter)!

هنوز جز یک پوستر تبلیغاتی، اطلاعاتی از رویداد زمستان بی‌پایان منتشر نشده است، اما گفته می‌شود که این رویداد در ماه دسامبر شروع به انتشار می‌کند. با تمام این‌ها، در ادامه به برخی از حدس و گمان‌ها پیرامون آن خواهیم پرداخت.

رویداد Endless Winter

نخست باید اذعان داشت که این اثر و نامش بیشتر از هرچیزی به رویدادی گره‌خورده با گروه لیگ عدالت شباهت دارد. اگر بخواهیم از یک نقطه‌نظر دیگر به مسئله نگاه کنیم، در دنیای پهناور دی سی دقیقاً شخصیتی با نام زمستان بی‌پایان وجود دارد. این شخصیت در دهه‌ی ۴۰ میلادی و میان صفحات شماره‌ی بیستم از سری کمیک‌های اکشن (Action Comics) حضور یافت و اخیراً نیز با گروه لیگ عدالت ارتباطی پیدا کرده است. دلورس وینترز در حقیقت بازیگر مونثی بود که به یک‌باره توسط شخصیت خبیثی به اسم Ultra-Humanite ربوده می‌شود. در طول زمان نیز دلورس شخصاً تبدیل به یک شخصیت خبیث در دنیای دی سی می‌گردد.

آخرین حضور شخصیت نام‌برده‌شده در رویداد Justice League: Cry for Justice به قلم جیمز رابینسون بود که طی آن توسط خبیثی به نام پرومتیوس به بازی گرفته می‌شود و در ادامه به سمت گاتهام پیش‌روی می‌کند و با شخصیت بت‌ومن درگیر می‌شود. این کاراکتر در همان شماره نیز می‌میرد. چنین مسئله‌ای شدنی است که باری دیگر، قدرت کنترل‌نشدنی و یخیِ این شخصیت ظهور کند و در ابعادی عظیم‌تر تبدیل به تهدیدی جدی برای جهان دی سی شود.

با تمام این نظریه‌پردازی‌ها، انتشارات دی سی وعده داده است که تا هفته‌ی آینده اطلاعات کامل‌تری از این رویداد منتشر می‌گردد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments